Wyjedź do Niemiec bezpiecznie i komfortowo ATERIMA Busem.
Rekrutacja i zatrudnienie on-line bez konieczności wychodzenia z domu. Aplikuj
Najlepsze oferty od pracodawcy nr 1 w rankingu Opiekunek24.pl
Aż 98% zadowolonych Opiekunów ze współpracy z nami – dołącz do nas!
Bezpieczna praca w pandemii w ATERIMA MED – mamy 6 gwarancji bezpieczeństwa!
W tym momencie 8 Opiekunek przegląda oferty pracy ATERIMA MED
Mamy dopasowane oferty - wyjedź na zlecenie do Niemiec na jak długo chcesz!
W ciągu ostatnich 2 godzin godzin aplikowało już 5 Opiekunów.
Współpracując z nami otrzymasz możliwość uczestnictwa w certyfikowanych szkoleniach.
Oferujemy dedykowany program szkolenia tylko dla Opiekunów ATERIMA MED
Dołącz do grona najlepszych Opiekunek i odbieraj premie do wynagrodzenia.
Tylko dla Opiekunów ATERIMA MED - profesjonalne wsparcie Zespołu Pielęgniarskiego!
Rozwijaj kompetencje językowe i zarabiaj więcej! Korzystaj z kursów języka niemieckiego!
ATERIMA MED – numer 1 wśród firm z branży opieki na seniorami w rankingu Opiekunek24.pl
Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów ATERIMA MED.
Blisko 1000 sprawdzonych ofert czeka na Ciebie. Aplikuj
Teraz najwyższe premie – sprawdź oferty i wyjedź z ATERIMA MED.
U nas to Ty wybierasz zlecenie! Blisko 1000 ofert czeka na Ciebie. Aplikuj Z nami zyskasz wysokie zarobki + PREMIE. Zawsze terminowe wypłaty. Aplikuj

Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

15 maja – Dzień Opiekuna Osób Starszych z ATERIMA MED

15 maja już po raz trzeci obchodzimy Dzień Opiekuna Osób Starszych, święto zainicjowane w 2018 roku przez ATERIMA MED i Akademię Opiekunów. Co przygotowaliśmy dla wszystkich opiekunów w tym roku i jaki ważny temat poruszymy tym razem? Zachęcamy do sprawdzenia i udziału!

W ATERIMA MED zawsze staramy się doceniać i ułatwiać pracę wszystkich naszych pracowników. Wierzymy, że wsparciem powinni być objęci nie tylko podopieczni, ale także ich opiekunowie. Wszystko w myśl zasady: zdrowy opiekun, to zdrowy podopieczny. Właśnie dlatego stworzyliśmy dzień skupiony na potrzebach wszystkich osób wykonujących ten niełatwy, ale niezwykle potrzebny zawód.

Ten rok to szczególna okazja do docenienia trudnej pracy opiekuna, a także do rozmowy o tym, w jaki sposób mogą oni zadbać nie tylko o swoich podopiecznych czy bliskich, ale też o swoje własne zdrowie fizyczne i psychiczne. W czasie trwającej pandemii, kiedy osoby starsze znajdują się w grupie podwyższonego ryzyka i wymagają szczególnych środków ostrożności, ich opiekunowie są wyjątkowo obciążeni. Pojawiają się lęk i uciążliwe zmęczenie. Ważne, by opiekun mógł liczyć na wsparcie i sam wiedział, na co zwrócić uwagę, by nie dopuścić u siebie do poważniejszych dolegliwości. 

Podczas tegorocznego Dnia Opiekuna Osób Starszych poruszamy więc tematy związane ze zdrowiem, samopoczuciem i kondycją psychiczną opiekunów, przybliżając zagadnienie Zespołu Stresu Opiekuna, który – szczególnie w dobie trwającej pandemii – może być częstą przyczyną gorszego samopoczucia u osób sprawujących opiekę nad seniorami.

Z okazji obchodów Dnia Opiekuna przygotowaliśmy dla Was:

  • Możliwość zadania pytań naszym Ekspertom – wystarczy w dniach 15-17.05 zostawić pytanie w komentarzu pod TYM POSTEM. Odpowiedzą na nie:

Iwona Przybyło – Kierownik Zespołu Pielęgniarskiego i doświadczona pielęgniarka, znana naszym Opiekunom z dyżurów telefonicznych i wielu materiałów edukacyjnych

Magdalena Michalska – praktyk z wieloletnim doświadczeniem w pracy z osobami w trudnej sytuacji zawodowej i rodzinnej, którą Opiekunowie ATERIMA MED znają z cotygodniowych dyżurów „Wsparcie w trudnych chwilach”

Nasze Ekspertki udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania związane z codziennymi wyzwaniami w pracy opiekuna, stresem, wypaleniem zawodowym, wahaniami nastroju i pracą w czasach koronawirusa. Odpowiedzi na pytania zadane Ekspertom pojawią się w kolejnym tygodniu na Facebooku ATERIMA MED. Pytania można również wysłać w wiadomości e-mail na adres: unteruns@aterima-med.pl 

  • Artykuł naszego Eksperta, mgr Iwony Przybyło pt. „Jak opiekun osoby starszej może zadbać o siebie w dobie pandemii?” – czyli kilka cennych rad, które na pewno przydadzą się każdemu opiekunowi. Artykuł można znaleźć TUTAJ.
  • 2 eksperckie materiały na temat Zespołu Stresu Opiekuna (nazywanego również Syndromem Stresu Opiekuna), które można przeczytać TUTAJ i TUTAJ.
  • Dodatkowo, wiele przydatnych artykułów związanych z tematem tegorocznego Dnia Opiekuna Osób Starszych można znaleźć na stronie poradnika ATERIMA MED.

 

Drodzy Opiekunowie, pamiętajcie o swoim samopoczuciu i dbajcie o siebie – nie tylko w dniu swojego święta. Dziękujemy, że jesteście z nami!

 

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez ATERIMA Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z ATERIMA Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń
Zamów bezpłatne połączenie →

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.