ATERIMA MED to pewna, legalna i bezpieczna firma – jesteśmy na rynku od 2011 roku
Ponad 100 000 razy! Na tyle zleceń wyjechali z nami nasi Opiekunowie przez ponad 10 lat.
Wypłacamy wynagrodzenie zawsze na czas – zgodnie z umową i wcześniejszymi ustaleniami.
Na 78% wszystkich naszych ofert wyjeżdżają ci sami, zadowoleni Opiekunowie. Znajdź swoją stałą ofertę!
Jesteśmy firmą nr 1 w branży opiekuńczej według rankingu firm na portalu opiekunki24.pl.
9,7/10 – nasza ocena wśród polecających nas Opiekunów. Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów – sprawdź nasze oferty!
W ATERIMA MED dostajesz więcej! W ramach naszego programu „Jesteś z nami dłużej, zarabiasz więcej” zyskujesz gwarancję podwyżki po 1. zleceniu oraz kolejną już po 2. wyjeździe.
W naszej codziennej pracy kierujemy się mottem: „zaopiekuj się naszym Podopiecznym, a my zaopiekujemy się Tobą”.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do bezpłatnych webinarów „Profesjonalni w opiece z przydatnymi wskazówkami dotyczącymi opieki nad osobami starszymi.
Zapewniamy stałą i indywidualną opiekę Koordynatora.
Nasi Opiekunowie mogą korzystać z nieodpłatnych i indywidualnych porad prawnych.
Organizujemy przejazd w obie strony i zapewniamy bezpieczną podróż ATERIMA Busem od drzwi do drzwi.
Zapewniamy wsparcie psychologiczne przez telefoniczne konsultacje z psychologiem.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do wsparcia językowego przez indywidualne konsultacje z lektorem języka niemieckiego oraz kursy językowe.
Zapewniamy wsparcie merytoryczne przez telefoniczne konsultacje w zakresie opieki z Ekspertami Biura Medycznego ATERIMA MED.
Ubezpieczamy każdego Opiekuna prywatnym ubezpieczeniem medycznym, które uprawnia do korzystania z bezpłatnej opieki medycznej na terenie Niemiec i Polski.
Mamy sprawdzone oferty – aktualizujemy status oferty każdorazowo ze zmiennikami.
Mamy zlecenia w atrakcyjnych regionach Niemiec – sprawdź nasze oferty!
Mamy blisko 1000 sprawdzonych ofert – pomagamy dopasować je do preferencji Opiekuna.
Do grona Opiekunów ATERIMA MED dołączył właśnie kolejny Opiekun – dziękujemy za zaufanie.
Teraz nasze oferty przegląda 17 osób. Sprawdź dostępne zlecenia i zarezerwuj najlepsze dla siebie.
W tej chwili nasi Koordynatorzy potwierdzają oferty z 23 Opiekunami.
Dziś zlecenie w Niemczech rozpoczyna aż 64 Opiekunów.
image/svg+xml
+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Dlaczego warto wyjechać z ATERIMA MED? Mamy najlepsze oferty pracy w Niemczech

W ATERIMA MED staramy się oferować naszym Opiekunom takie oferty pracy w Niemczech, które są dostosowane do ich oczekiwań. Dzięki współpracy z najlepszymi partnerami możemy się pochwalić sprawdzonymi ofertami pracy na terenie całych Niemiec – potwierdzają to nasze liczbowe statystyki.

oferty-pracy-ATERIMA-MEDKontakt z ATERIMA MED

W ATERIMA MED przykładamy dużą wagę do stałego kontaktu z naszymi Opiekunami – zarówno przed wyjazdem do Niemiec, w trakcie, jak i po powrocie.

Przed wyjazdem

W 100% ofert pracy w Niemczech na zastępstwo przedstawiamy Kandydatkom informacje, które są zaktualizowane z opiekunką na zleceniu w Niemczech. Dzięki temu opiekunka wyjeżdżająca na zastępstwo otrzymuje informacje poniekąd z pierwszej ręki czyli od koleżanki po fachu, która dobrze zna miejsce zlecenia i stan zdrowia swojego podopiecznego. W ATERIMA MED mamy sporo stałych ofert pracy w Niemczech (jest ich aż 78%), na które wyjeżdżają te same opiekunki osób starszych, czyli tzw. Stammbetreuerinnen.

Poza tym, 100% naszych Opiekunek osób starszych przed wyjazdem do pracy w Niemczech otrzymuje e-mailowo dokument, który zawiera szczegółowe informacje o miejscu pracy i podopiecznym. W Liście wyjazdowym – bo tak brzmi jego nazwa – znajdują się wszystkie niezbędne dla opiekuna informacje, które są przydatne zarówno przed wyjazdem, jak i w trakcie opieki nad osobą starszą w Niemczech. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszym artykule.

Podczas pobytu na zleceniu w Niemczech

Mamy świadomość, że pierwsze dni na zleceniu w Niemczech są kluczowe i mogą być stresujące – szczególnie dla opiekunek osób starszych, które wyjeżdżają po raz pierwszy. 100% naszych Opiekunek ma zapewnioną stałą opiekę Koordynatora ATERIMA MED. Dzięki temu, wszyscy nasi pracownicy mają pewność, że podczas pobytu za granicą zawsze mają się do kogo zwrócić.

Koordynatorzy ATERIMA MED dzwonią do wszystkich Opiekunów po wyjeździe – do 98% z nich udaje się dodzwonić w ciągu 4 dni po ich przyjeździe do Niemiec. Wszystko po to, aby porozmawiać i sprawdzić, czy na miejscu pracy wszystko jest w jak najlepszym porządku. Koordynatorzy ATERIMA MED nie tylko dzwonią, ale także odbierają setki telefonów od Opiekunów – w kwietniu za pierwszym razem udało się odebrać 90,5% połączeń.

Standardem w ATERIMA MED jest też zapewnienie 100% Opiekunów osób starszych dodatkowego prywatnego ubezpieczenia medycznego. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj. W razie pytań na temat ubezpieczenia wszyscy Opiekunowie swoje pytania mogą kierować do specjalnego Koordynatora ATERIMA MED w zakresie prywatnego ubezpieczenia, który udzieli wszystkich niezbędnych informacji.

Materiały edukacyjne i wsparcie dla opiekunów

Poza Listem wyjazdowym, dodatkowym materiałem przygotowanym przez nas na temat pracy w Niemczech oraz opieki nad osobami starszymi jest dla opiekunów „Informator Opiekuna osoby starszej”. Opiekunowie otrzymują również „Elementarz Opiekunów zawodowo zajmujących się osobami dotkniętymi otępieniem” wydany przez partnera ATERIMA MED, Akademię Opiekunów. Wszystkie te materiały edukacyjne otrzymują opiekunowie przed wyjazdem całkowicie bezpłatnie.
Dodatkowo, 100% Opiekunów osób starszych ATERIMA MED może liczyć na pomoc wykwalifikowanych ekspertów podczas dyżuru „Wsparcie w trudnych chwilach” oraz dyżuru Eksperta ds. demencji i opieki – pani Iwony, doświadczonej pielęgniarki i eksperta Akademii Opiekunów.

Atuty ofert pracy w Niemczech ATERIMA MED

Wszystkim naszym Opiekunom staramy się proponować najlepsze oferty pracy w Niemczech dostosowane do ich umiejętności i preferencji. 100% naszych pracowników w Niemczech ma własny pokój. Natomiast aż 84% Opiekunów ma na miejscu pracy łazienkę lub toaletę tylko dla siebie. Większość naszych zleceń (około 82%) oferuje Opiekunom stałe łącze internetowe. Takie liczbowe dane potwierdzają, że oferujemy naszym pracownikom tylko oferty pracy na dobrych warunkach, które spełniają ich oczekiwania.

Zachęcamy do sprawdzenia naszych ofert pracy w Niemczech – dzięki naszej wyszukiwarce dostępnej TUTAJ można filtrować ogłoszenia pod względem długości wyjazdu, preferowanego miejsca pracy lub płci podopiecznego.

Dane liczbowe sporządzone na dzień 15.06.2017 r.

Więcej liczbowych statystyk znajdziesz tutaj.

SPRAWDŹ NASZE OFERTY!SPRAWDŹ NASZE OFERTY!

Zamów bezpłatne połączenie →