Wypłacamy wynagrodzenie zawsze na czas – zgodnie z umową i wcześniejszymi ustaleniami.
ATERIMA MED to pewna i sprawdzona firma – jesteśmy na rynku opieki już ponad 10 lat!
Ponad 100 000 razy! Na tyle zleceń wyjechali z nami nasi Opiekunowie przez ponad 10 lat.
Na 78% wszystkich naszych ofert wyjeżdżają ci sami, zadowoleni Opiekunowie. Znajdź swoją stałą ofertę!
W opinii Opiekunek24 jesteśmy numerem 1 wśród firm świadczących usługi opieki.
Pomagamy w dopasowaniu oferty do potrzeb i możliwości Opiekuna. Porozmawiajmy!
98% Opiekunów i podopiecznych jest zadowolona ze współpracy z nami. Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów!
Do grona Opiekunów ATERIMA MED właśnie dołączyła kolejna Opiekunka. Dziękujemy za zaufanie!
Najlepsze oferty schodzą jak świeże bułeczki. Teraz przegląda je 11 osób.
Teraz nasze oferty sprawdza 7 osób.
Nasze oferty weryfikuje teraz 17 osób.
W tej chwili nasi koordynatorzy potwierdzają oferty z 18 Opiekunkami.
Dziś zlecenie w Niemczech rozpoczyna 87 Opiekunek.
Świętujemy! Właśnie podpisaliśmy umowę z kolejną Opiekunką!
Mamy sprawdzone oferty – aktualizujemy status oferty każdorazowo ze zmienniczką.
Rok 2022 to rok wyższych stawek za zlecenie. Dobrze zarabiaj z ATERIMA MED.
5 gwarancji bezpieczeństwa – wyjedź na zlecenie ze spokojną głową. Dajemy poczucie bezpieczeństwa w czasie pandemii.
Jesteśmy w razie potrzeby – zapewniamy indywidualną opiekę Koordynatora.
Pomagamy w opiece nad podopiecznym – służymy fachową poradą Zespołu Pielęgniarskiego.
Oferujemy bezpłatne cykle webinarów z certyfikatem „Profesjonalni w opiece”– tylko dla Opiekunów ATERIMA MED.
Ubezpieczamy każdego Opiekuna – oferujemy pakiet dodatkowego ubezpieczenia, w tym ubezpieczenie na wypadek zachorowania na COVID-19.
Zapewniamy bezpieczną podróż ATERIMA Busem z adresu pod adres.
Mamy blisko 1000 sprawdzonych ofert – pomagamy dopasować je do potrzeb i możliwości Opiekuna.

Praca opiekunki osób starszych w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Dlaczego warto wyjechać z ATERIMA MED? Unter uns – magazyn dla Opiekunów

Każda Opiekunka osób starszych zatrudniona w ATERIMA MED co miesiąc otrzymuje na swój adres mailowy nowy numer magazynu „Unter uns”, który tworzymy specjalnie dla wszystkich naszych pracowników.

Unter uns = Między nami

magazyn-Unter-uns-dla-Opiekunow-ATERIMA-MEDW naszym magazynie dla Opiekunów osób starszych „Unter uns” (czyli z niemieckiego „Między nami”) staramy się poruszać tematy ciekawe i ważne dla wszystkich pracowników opieki w Niemczech. Nie boimy się podejmować tematów trudnych i kontrowersyjnych, takich jak tęsknota za domem, podrywanie przez podopiecznego lub agresja z jego strony. Wiemy, że takie sytuacje mogą się zdarzyć i chcemy dostarczyć Opiekunom wskazówek i porad, które mogą okazać się przydatne.

Opiekunki osób starszych zatrudnione w ATERIMA MED w połowie każdego miesiąca otrzymują na swój adres e-mail magazyn w wygodnej formie pliku PDF. Dzięki temu, „Unter uns” można czytać na smartfonie, tablecie lub laptopie w dowolnym miejscu lub też po wydrukowaniu – w tradycyjnej formie papierowej.

Co można znaleźć w magazynie „Unter uns”?

Magazyn tworzymy specjalnie z myślą o naszych Opiekunach. Chcemy, aby wszystkie treści były dla naszych pracowników ciekawe i przydatne podczas codziennej opieki nad osobami starszymi. Każdy kolejny numer składa się z kilku stałych sekcji. Są to między innymi:

Temat numeru

Co miesiąc każdy numer „Unter uns” otwiera „Temat numeru” – czyli obszerny artykuł ekspercki, na temat związany z pracą Opiekunki osób starszych w Niemczech. W każdym numerze poruszamy ważną dla Opiekunów tematykę, m.in.:

  • zjawisko wypalenia Opiekunów i rady jak sobie z nim radzić,
  • skuteczne metody aktywizacji podopiecznego z demencją lub chorobą Alzheimera,
  • wskazówki, które mogą ułatwić pierwsze dni w pracy Opiekunki w Niemczech.

Wszystkie teksty są poparte faktami, a także wiedzą i doświadczeniem naszych ekspertów.

Ankieta dla Opiekunów

Zależy nam na tym, aby poruszać tematy, które interesują naszych czytelników oraz rozwiewać wszystkie ich wątpliwości związane z opieką nad osobą starszą lub niesamodzielną. Właśnie dlatego, w każdym numerze można znaleźć ankietę, w której pytamy nasze Opiekunki o zdanie na dany temat. Wyniki ankiety prezentujemy zawsze w kolejnym numerze. Dzięki temu, my możemy poznać opinię naszych pracowników, a Opiekunki mogą się dowiedzieć, jak na dany problem reagują inne osoby pracujące w opiece.

Poza tym, wszystkie Opiekunki osób starszych ATERIMA MED mogą same zaproponować temat, o którym chciałyby przeczytać w naszym magazynie. Wystarczy wysłać maila na adres unteruns@zaopiekowani.pl – każdą wiadomość z przyjemnością czytamy, a uwagi czytelników staramy się wcielać w życie.

Między nami Opiekunami

W tej sekcji dzielimy się wiadomościami od naszych Opiekunów – najczęściej są to ciekawe historie i ciekawostki związane z pracą jako Opiekunka w Niemczech. Do tej pory mogliśmy przeczytać o niezwykle uzdolnionych podopiecznych lub o pracy w nietypowych miejscach, takich jak zamek! Każdy może zostać bohaterem kolejnego numeru – wystarczy wysłać do nas wiadomość!

Co w ATERIMA MED?

„Unter uns” to także źródło wiedzy o tym, co dzieje się w ATERIMA MED oraz w Akademii Opiekunów. Czytelnicy naszego magazynu są na bieżąco informowani o nowych materiałach edukacyjnych, takich jak lekcje niemieckiego dla Opiekunek, filmy gramatyczne lub materiały z Sympozjum Aktywizacja seniora, a także pierwsi wiedzą o zmianach i ulepszeniach, jakie wprowadzamy w naszej firmie!

Rady ekspertów ATERIMA MED

Wyjazd do pracy jako Opiekunka osób starszych może być dużym wyzwaniem – szczególnie dla osób, dla których jest to pierwszy wyjazd na ofertę pracy w Niemczech. Właśnie dlatego, każdy numer „Unter uns” jest dużą dawką praktycznych porad na temat opieki nad osobami starszymi – nasi eksperci radzą, jak rozwiązywać problemy i trudne sytuacje, które mogą występować w pracy Opiekunki w Niemczech.

Po przeprowadzonym badaniu satysfakcji naszych pracowników dowiedzieliśmy się, że 61% naszych Opiekunów ocenia nasz magazyn jako bardzo atrakcyjny! Mamy nadzieję, że nasi Opiekunowie sięgają po kolejne numery „Unter uns” z przyjemnością, a treści przez nas poruszane są przydatne w codziennej pracy. Odzew ze strony naszych pracowników jest dla nas bardzo ważny, dlatego zachęcamy do dzielenia się z nami uwagami na temat magazynu pod adresem unteruns@zaopiekowani.pl.

SPRAWDŹ NASZE OFERTY!SPRAWDŹ NASZE OFERTY!

Zamów bezpłatne połączenie →