Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Dlaczego warto wyjechać z ATERIMA MED? Konsultacje prawne dla Opiekunów

Wszyscy Opiekunowie osób starszych zatrudnieni w ATERIMA MED mają pewność legalnego zatrudnienia. Chcemy, aby nasi pracownicy zawsze czuli się bezpiecznie i mieli komfort pracy – właśnie dlatego uruchomiliśmy kolejne konsultacje telefoniczne – tym razem z prawnikiem.

Konsultacje prawne dla Opiekunów ATERIMA MED

konsultacje-prawne-ATERIMA-MEDCykliczne telefoniczne konsultacje prawne mogą pomóc w rozwiązaniu problemów Opiekunów osób starszych zatrudnionych w ATERIMA MED. Chodzi o sprawy, które spędzają sen z powiek naszym pracownikom, a ich rozwiązanie wydaje się dla nich trudne lub skomplikowane.

Byś może w takiej sytuacji pomogą telefoniczne konsultacje z doświadczonym prawnikiem? Z pomocą kompetentnej osoby, która doskonale orientuje się w temacie, rozwiązanie problemów pozornie „bez wyjścia” może okazać się tylko kwestią czasu.

 

O jakie problemy chodzi?

Konsultacje prawne są dla Ciebie jeśli:

  • masz nierozwiązane kłopoty z wcześniejszym pracodawcą,
  • masz podejrzenie, że mogłaś/eś być ofiarą handlu ludźmi lub pracy przymusowej,
  • borykasz się ze skomplikowanymi sprawami rodzinnymi,
  • jesteś w sytuacji „bez wyjścia”, w której być może pomocny byłby prawnik.

Potrzebujesz informacji lub rady dotyczącej ubezpieczenia społecznego? W tej sprawie zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Kadr i Płac.

Konsultacje telefoniczne z prawnikiem pomogą wyjaśnić często zawiłe lub niezrozumiałe przepisy prawne, wskazać wiele rozwiązań problemów oraz rozwiać wszelkie wątpliwości. Każdy z naszych Opiekunów może liczyć na profesjonalne podejście i bezstresową atmosferę. Czasem opinia osoby wykwalifikowanej może pomóc spojrzeć na problem z całkiem innej perspektywy.

Telefoniczne konsultacje prawne będą odbywać się co dwa tygodnie. Są skierowane do pracowników zatrudnionych w ATERIMA MED.

Jak skorzystać z bezpłatnych porad prawnych?

Należy opisać swój problem w wiadomości e-mail, a następnie wysłać ją pod adres Specjalistów ds. Zaopiekowanych: dziendobry@zaopiekowani.pl. Można także zadzwonić pod numer telefonu 12 341 16 97. Następnie nasz Zespół skontaktuje się telefonicznie w tej sprawie i poprowadzi Cię dalej.

W ATERIMA MED na każdym kroku staramy się doceniać i ułatwiać pracę wszystkich naszych pracowników. Wierzymy, że wsparciem powinni być objęci nie tylko podopieczni, ale także ich opiekunowie. W ATERIMA MED oprócz nowych konsultacji prawnych, funkcjonują także dwa inne dyżury telefoniczne:

Opiekunowie korzystając z konsultacji prawnych mają pewność, że rozmowy są poufne i nie są nagrywane – naszego eksperta obowiązuje tajemnica adwokacka. Dane osób korzystających z konsultacji są chronione – nie będą udostępniane osobom trzecim (nawet Koordynatorowi) i nie zostaną wykorzystane w celach reklamowych.

 

Do usłyszenia!

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!