Wypłacamy wynagrodzenie zawsze na czas – zgodnie z umową i wcześniejszymi ustaleniami.
ATERIMA MED to pewna i sprawdzona firma – jesteśmy na rynku opieki już ponad 10 lat!
Ponad 100 000 razy! Na tyle zleceń wyjechali z nami nasi Opiekunowie przez ponad 10 lat.
Na 78% wszystkich naszych ofert wyjeżdżają ci sami, zadowoleni Opiekunowie. Znajdź swoją stałą ofertę!
W opinii Opiekunek24 jesteśmy numerem 1 wśród firm świadczących usługi opieki.
Pomagamy w dopasowaniu oferty do potrzeb i możliwości Opiekuna. Porozmawiajmy!
98% Opiekunów i podopiecznych jest zadowolona ze współpracy z nami. Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów!
Do grona Opiekunów ATERIMA MED właśnie dołączyła kolejna Opiekunka. Dziękujemy za zaufanie!
Najlepsze oferty schodzą jak świeże bułeczki. Teraz przegląda je 11 osób.
Teraz nasze oferty sprawdza 7 osób.
Nasze oferty weryfikuje teraz 17 osób.
W tej chwili nasi koordynatorzy potwierdzają oferty z 18 Opiekunkami.
Dziś zlecenie w Niemczech rozpoczyna 87 Opiekunek.
Świętujemy! Właśnie podpisaliśmy umowę z kolejną Opiekunką!
Mamy sprawdzone oferty – aktualizujemy status oferty każdorazowo ze zmienniczką.
Rok 2022 to rok wyższych stawek za zlecenie. Dobrze zarabiaj z ATERIMA MED.
5 gwarancji bezpieczeństwa – wyjedź na zlecenie ze spokojną głową. Dajemy poczucie bezpieczeństwa w czasie pandemii.
Jesteśmy w razie potrzeby – zapewniamy indywidualną opiekę Koordynatora.
Pomagamy w opiece nad podopiecznym – służymy fachową poradą Zespołu Pielęgniarskiego.
Oferujemy bezpłatne cykle webinarów z certyfikatem „Profesjonalni w opiece”– tylko dla Opiekunów ATERIMA MED.
Ubezpieczamy każdego Opiekuna – oferujemy pakiet dodatkowego ubezpieczenia, w tym ubezpieczenie na wypadek zachorowania na COVID-19.
Zapewniamy bezpieczną podróż ATERIMA Busem z adresu pod adres.
Mamy blisko 1000 sprawdzonych ofert – pomagamy dopasować je do potrzeb i możliwości Opiekuna.
image/svg+xml

Praca opiekunki osób starszych w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Dlaczego warto wyjechać z ATERIMA MED? Sprawna rekrutacja

Wyjazd do Niemiec do pracy jako opiekunka osób starszych to duże przedsięwzięcie, szczególnie dla osób, które dopiero rozpoczynają pracę w opiece seniora. W ATERIMA MED staramy się, aby proces rekrutacji przebiegał jak najsprawniej.

Jak przebiega rekrutacja w ATERIMA MED?

Sprawna-rekrutacja-w-ATERIMA-MED

Jednym z najczęściej zadawanych pytań przez kandydatki do pracy Opiekunki w Niemczech jest „Jak będzie wyglądał mój proces rekrutacji?”. Nic w tym dziwnego – rozmowy kwalifikacyjne często są kojarzone ze stresem. W ATERIMA MED dokładamy wszelkich starań, aby cały proces rekrutacyjny przebiegał szybko i sprawnie.

Pierwszym etapem, który rozpoczyna rekrutację jest kontakt kandydatki na opiekunkę osób starszych z naszą firmą. Zgłosić się można na kilka wygodnych sposobów:

 

  • Wypełniając formularz internetowy na naszej stronie,
  • Telefonicznie – dzwoniąc na numer Działu Rekrutacji: 12 341 15 15,
  • Odwiedzając jedno z naszych biur – wszystkie adresy podane są tutaj. Jeśli nie możesz spotkać się z nami w naszym biurze, prosimy o kontakt!
  • Sprawdzimy możliwość spotkania bliżej Twojego miejsca zamieszkania,
  • Odwiedzając nasze stanowisko podczas targów, giełd pracy i spotkań informacyjnych, o których informujemy na bieżąco na naszej stronie internetowej w sekcji „Tu będziemy” i na naszym profilu na Facebooku.

Wygodna rekrutacja przez telefon

Po zgłoszeniu się do pracy jako opiekunka w Niemczech, Dział Rekrutacji kontaktuje się z kandydatką do pracy telefonicznie, aby porozmawiać na temat posiadanego doświadczenia oraz preferencji związanych z ofertą. W ATERIMA MED stale szkolimy naszych pracowników, aby mogli sprawnie rozpoznać potrzeby wszystkich naszych Opiekunów i być dla nich partnerem podczas rekrutacji.

Oferty pracy w Niemczech szyte na miarę

Wiemy, że opiekunowie mają swoje preferencje i często zależy im na tym, aby termin wyjazdu był dopasowany do ich sytuacji rodzinnej i prywatnych planów. Podopieczni i ich rodziny również mają swoje potrzeby i oczekiwania względem opieki – a my w ATERIMA MED staramy się te potrzeby jak najlepiej łączyć. Oferty pracy w Niemczech dopasowujemy indywidualnie do każdej opiekunki. Wszystkich opiekunów osób starszych – zarówno tych z dużym doświadczeniem, jak i początkujących pracowników traktujemy jak partnerów.

Niemiecki dla opiekunek

Ostatnim etapem przed podpisaniem umowy jest telefoniczna rozmowa kandydatki z konsultantem ATERIMA MED, która ma na celu zweryfikowanie znajomości języka niemieckiego. Poziom znajomości niemieckiego jest sprawdzany wszystkim kandydatkom do pracy w opiece nad osobami starszymi, ponieważ jest to najważniejszy – zaraz obok doświadczenia w opiece seniora – warunek zatrudnienia jako opiekunka osób starszych. Do rozmowy z konsultantem warto się odpowiednio przygotować, ponieważ to właśnie od niej zależy wysokość wynagrodzenia. Pamiętaj – im lepsza znajomość języka, tym wyższe zarobki opiekunki osób starszych i krótszy czas oczekiwania na ofertę pracy w Niemczech. Z naszego artykułu dowiesz się, jak przebiega rozmowa z konsultantem po niemiecku, a nawet odsłuchasz przykładowe nagranie rozmowy sprawdzającej poziom znajomości niemieckiego.

Podpisanie umowy z ATERIMA MED

Ostatnim etapem rekrutacji jest podpisanie umowy w sposób dogodny dla kandydatki, np. w najbliższym biurze ATERIMA MED oraz przedstawienie opiekunce oferty pracy w Niemczech. Wszystkie nasze oferty pracy są rzetelnie sprawdzane i regularnie aktualizowane.

Opieka nad osobami starszymi i nie tylko!

Wszyscy Opiekunowie osób starszych w ATERIMA MED mają pewność, że w podczas pobytu w Niemczech będą w stałym kontakcie ze swoim Koordynatorem, który zawsze ich wysłucha i pomoże. Poza tym, o bezpieczeństwo i satysfakcję wszystkich Opiekunów dbają nasi Specjaliści ds. Zaopiekowanych.

Opieka nad osobami starszymi i praca w Niemczech to duże wyzwanie. Na każdym kroku staramy się, aby współpraca przebiegała pomyślnie i sprawnie dla obu stron. Właśnie dlatego stawiamy na partnerskie relacje z naszymi Opiekunami, a nasze motto brzmi: „Zaopiekuj się naszym Podopiecznym, my zaopiekujemy się Tobą!”.

SPRAWDŹ NASZE OFERTY!SPRAWDŹ NASZE OFERTY!

Zamów bezpłatne połączenie →