Wyjedź do Niemiec bezpiecznie i komfortowo ATERIMA Busem.
Rekrutacja i zatrudnienie on-line bez konieczności wychodzenia z domu. Aplikuj
Najlepsze oferty od pracodawcy nr 1 w rankingu Opiekunek24.pl
Aż 98% zadowolonych Opiekunów ze współpracy z nami – dołącz do nas!
Bezpieczna praca w pandemii w ATERIMA MED – mamy 6 gwarancji bezpieczeństwa!
W tym momencie 5 Opiekunek przegląda oferty pracy ATERIMA MED
Mamy dopasowane oferty - wyjedź na zlecenie do Niemiec na jak długo chcesz!
W ciągu ostatnich 2 godzin godzin aplikowało już 3 Opiekunów.
Współpracując z nami otrzymasz możliwość uczestnictwa w certyfikowanych szkoleniach.
Oferujemy dedykowany program szkolenia tylko dla Opiekunów ATERIMA MED
Dołącz do grona najlepszych Opiekunek i odbieraj premie do wynagrodzenia.
Tylko dla Opiekunów ATERIMA MED - profesjonalne wsparcie Zespołu Pielęgniarskiego!
Rozwijaj kompetencje językowe i zarabiaj więcej! Korzystaj z kursów języka niemieckiego!
ATERIMA MED – numer 1 wśród firm z branży opieki na seniorami w rankingu Opiekunek24.pl
Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów ATERIMA MED.
Blisko 1000 sprawdzonych ofert czeka na Ciebie. Aplikuj
Teraz najwyższe premie – sprawdź oferty i wyjedź z ATERIMA MED.
U nas to Ty wybierasz zlecenie! Blisko 1000 ofert czeka na Ciebie. Aplikuj Z nami zyskasz wysokie zarobki + PREMIE. Zawsze terminowe wypłaty. Aplikuj

Praca opiekunki osób starszych w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Dlaczego warto wyjechać z ATERIMA MED? Atrakcyjne wynagrodzenie i premie

Ile zarabia opiekunka w Niemczech? Podczas przeglądania ofert pracy w Niemczech w opiece to pytanie pada bardzo często. Osoby zatrudnione w ATERIMA MED za pracę w Niemczech mogą zarobić znacznie wyższą kwotę niż opiekunowie pracujący np. w Polsce.

ile-zarabia-Opiekunka-osob-starszychWynagrodzenie opiekunki a umiejętności

Miesięczne zarobki Opiekunki osób starszych w ATERIMA MED kształtują się w przedziale od około 1000 do 1400 Euro netto (czyli „na rękę”). Jest to kwota o wiele wyższa niż przeciętne zarobki opiekunek pracujących w Polsce. Wynagrodzenie jest uzależnione m.in. od posiadanych przez Opiekuna umiejętności, takich jak poziom znajomości języka niemieckiego oraz posiadane doświadczenie w opiece. Wyższy poziom niemieckiego oznacza większe wynagrodzenie. Duży wpływ na zarobki ma także obycie w opiece nad osobą starszą lub chorą, przy czym może to być np. opieka nad członkiem rodziny. W zależności od stopnia trudności oferty można też liczyć na dodatki.

Warto pamiętać, że rozpoczynając pracę jako Opiekunka osób starszych w ATERIMA MED nie ponosisz żadnych kosztów – więcej na ten temat przeczytasz w naszym artykule.

Rozwój = większe zarobki

W ATERIMA MED staramy się cały czas wspierać naszych pracowników i dawać im możliwość rozwoju, na przykład poprzez szkolenia i tworzone przez nas materiały edukacyjne.

Osoby, które uczą się języka niemieckiego mogą skorzystać z naszego bezpłatnego kursu niemieckiego dla opiekunek. Pracując jako opiekunka osób starszych warto rozwijać swoje umiejętności – jeśli Twój poziom niemieckiego z czasem się poprawi, możesz liczyć na większe wynagrodzenie. Dotyczy to również doświadczenia w opiece nad osobami starszymi.

Premie sezonowe

Opiekunki wyjeżdżające na ofertę pracy w Niemczech w okresie świątecznym (Święta Wielkanocne lub Święta Bożego Narodzenia) mogą liczyć na wysokie premie gwarantowane już w umowie. Wszystkich opiekunów traktujemy sprawiedliwie – premie przyznawane są niezależnie od poziomu znajomości języka niemieckiego i od stażu pracy. Mogą je otrzymać zarówno nowi pracownicy, jak i opiekunowie z kilkuletnim stażem. Premiowane są również wyjazdy z okresie wakacyjnym.

Program poleceń w ATERIMA MED

Drugim sposobem na otrzymanie premii jest program poleceń w ATERIMA MED. Za działania promocyjne, czyli polecanie nowych kandydatów na opiekunów wypłacamy dodatkowe wynagrodzenie w wysokości 400 zł brutto. Warto pamiętać, że z programu poleceń można skorzystać cały czas. Warunkiem otrzymania wynagrodzenia jest polecenie opiekuna, który przepracuje w Niemczech minimum 30 dni. Osoba polecająca musi być pracownikiem ATERIMA MED.

"Pierwszą premię dostałam zaraz po wyjeździe do Niemiec. W autobusie poznałam koleżankę i opowiedziałam jej o mojej rodzinie w Niemczech. Szybko zeszłyśmy na opowieści o firmie. Zadzwoniłam do ATERIMA MED i nie dość, że załatwiłam pracę koleżance, to jeszcze przypomniano mi, że przysługuje mi premia gwarantowana w umowie" – mówi pani Krystyna z Zielonej Góry, Opiekunka osób starszych zatrudniona w naszej firmie – "Zgłaszam każdą osobę, która dopytuje mnie o pracę w ATERIMA MED i mam pewność, że jeśli koleżanka przepracuje w Niemczech 30 dni, premia trafi na moje konto. Cieszę się z dodatkowej gotówki!"

"Dlaczego polecam ATERIMA MED innym? Dlatego, że jest to wiarygodna firma i wypłacalna na czas – to przecież ważne dla opiekunów. Znajoma poprosiła mnie o znalezienie pracy, inną koleżankę namówiłam na to, żeby zaczęła legalną pracę. Poleciłam też moją bratową – jest bardzo zadowolona. Wyjeżdża stale do tej samej rodziny w Niemczech" – mówi pani Danuta Frydrych, Opiekunka ATERIMA MED. – "Cały czas aktywnie polecam firmę. Namawiam szczególnie takie osoby, które wyjeżdżają prywatnie – żeby zmieniły pracę na legalną i dorobiły do emerytury. Nawet wracając kiedyś z Niemiec w autobusie, poznałam znajomą, która żaliła się, że nie może znaleźć pracy. Powiedziałam, że mogę jej pomóc dołączyć do ATERIMA MED." 

Więcej informacji na temat programu poleceń otrzymasz od swojego Koordynatora lub znajdziesz na stronie https://www.aterima-med.pl/polecenia.

Dobra przyszłość i bezpieczeństwo w pracy

Pamiętaj, aby wybierając oferty pracy w Niemczech myśleć o swojej przyszłości i o bezpieczeństwie. Opiekunowie, którzy wyjeżdżają do Niemiec prywatnie czasem mogą zarobić więcej, jednak nie mają odprowadzanych składek emerytalnych ani zapewnionego prywatnego ubezpieczenia.

"ATERIMA MED to rzetelna firma. Pieniądze są na czas, mam stały kontakt z Koordynatorem, w razie potrzeby mogę liczyć na jego pomoc. Rozmawiam z koleżankami, ze znajomymi i cały czas polecam firmę, jak tylko ktoś pyta o pracę. Polecam to, że jest ubezpieczenie, że jest miejsce pracy zgodne z opisem" – mówi pani Ewa z Brzeska, Opiekunka ATERIMA MED. 

Pomyśl o swoim bezpieczeństwie i o swojej emeryturze już teraz! W ATERIMA MED masz pewność legalnego i bezpiecznego zatrudnienia. Odprowadzamy składki na ubezpieczenie zdrowotne i społeczne naszych pracowników, w tym składki emerytalne. Warto wiedzieć, że czas spędzony w pracy jako opiekunka osób starszych w Niemczech wlicza się do Twojego stażu emerytalnego – dotyczy to również pobytu w Polsce podczas pauzy. Poza tym, nasi Opiekunowie objęci są pakietem dodatkowego, prywatnego ubezpieczenia ERGO, które w razie choroby lub wypadku pokrywa koszty leczenia, transportu medycznego oraz zapewnia profesjonalną pomoc i OC.

Praca w ATERIMA MED – szansa na godne zarobki

Opieka nad osobami starszymi w Niemczech jest pracą niełatwą i wymagającą. W ATERIMA MED staramy się, aby każdy pracownik czuł się doceniony, a wynagrodzenie za wykonaną pracę było adekwatne do posiadanych kompetencji.

SPRAWDŹ NASZE OFERTY!SPRAWDŹ NASZE OFERTY!

Zamów bezpłatne połączenie →

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.