Poleć nam godną zaufania Opiekunkę i odbierz premię!

Poleć nam godną zaufania Opiekunkę lub nową rodzinę w Niemczech!

Wszystkie osoby, które wyjeżdżają z nami do Niemiec, zachęcamy do polecania nowych pracowników i rodzin w Niemczech. Za każde skuteczne polecenie w ATERIMA MED oferujemy bowiem dodatkowe wynagrodzenie! 
 

program-polecen-w-ATERIMA-MED

Jak polecić rodzinę w Niemczech?

Zatrudnieni w ATERIMA MED Opiekunowie mogą polecać nam niemieckie rodziny, które potrzebują wsparcia w opiece nad seniorem lub osobą niesamodzielną. Jeśli znasz taką rodzinę i myślisz, że chciałaby skorzystać z pomocy opiekunów zatrudnionych w ATERIMA MED, masz szansę zyskać dodatkowe 150 EUR.

Jak to zrobić? Przy następnym spotkaniu porozmawiaj z przedstawicielem wspomnianej rodziny i zapytaj o możliwość kontaktu z naszej strony. W przypadku gdy odpowiedź będzie pozytywna, numer telefonu do rodziny wraz z nazwiskiem osoby kontaktowej przekaż nam pod numerem telefonu: 12 341 15 95. Jeśli polecona przez Ciebie rodzina z Niemiec podpisze z nami umowę, otrzymasz 150 EUR na rękę.

Szczegółowe informacje dotyczące poleceń nowych rodzin dostępne są pod numerem telefonu: 12 341 15 95.

 

Jak polecić koleżankę?

Każda osoba pracująca w ATERIMA MED może skorzystać z naszego stałego systemu poleceń. Dzięki niemu nie tylko pomożesz koleżance znaleźć dobrą pracę, ale możesz także zyskać dodatkowe 400 zł za zarekomendowaną osobę, która podejmie u nas zatrudnienie i wyjedzie do Niemiec jako Opiekunka osób starszych.
 
– Skontaktuj się z nami i podaj nazwisko poleconej osoby – wyjaśnia Urszula Dziechciowska, Lider Zespołu Wsparcia Rekrutacji ATERIMA MED. – Dzięki temu masz pewność, że informacja o kandydatce dotarła do naszego Działu Rekrutacji. Premię otrzymasz, gdy rekomendowana osoba wyjedzie z ATERIMA MED do Niemiec i przepracuje minimum 30 dni.
 
Na polecanych kandydatów czeka wiele atrakcyjnych ofert pracy, które znaleźć można tutaj.

Szczegóły dotyczące warunków przyznawania dodatkowych wynagrodzeń znaleźć można:
 
    • w swojej umowie
    • pod numerem tel. 12 341 15 15
    • pod mailem opiekunki@aterima-med.pl  

 
 

Przeczytaj, co o systemie poleceń mówią jego uczestniczki. To Opiekunki ATERIMA MED, które już kilka razy odebrały premię za polecenie firmie nowego pracownika:  

"Dlaczego polecam ATERIMA MED innym? Dlatego, że jest to wiarygodna firma i wypłacalna na czas – to przecież ważne dla opiekunów. Sama kiedyś szukałam wiarygodnej firmy, buszowałam w internecie, sprawdzałam co piszą ludzie, którzy pracowali w Niemczech. Inne firmy nie miały dobrych opinii, bałam się zacząć z nimi pracować, żeby nie zostać oszukaną, nie pracować na darmo. A o ATERIMA MED czytałam same pozytywne opinie, zdecydowałam się na wyjazd i jestem zadowolona.

Cały czas aktywnie polecam firmę. Namawiam szczególnie takie osoby, które wyjeżdżają prywatnie – żeby zmieniły pracę na legalną i dorobiły do emerytury. Nawet wracając kiedyś z Niemiec w autobusie, poznałam znajomą, która żaliła się, że nie może znaleźć pracy. Powiedziałam, że mogę jej pomóc dołączyć do ATERIMA MED."

Danuta Frydrych


"W ATERIMA MED pracuję już długo, czuję się bezpiecznie. Mam dobry kontakt z Koordynatorami, jeszcze mnie nigdy nie zawiedli. Jeśli coś się dzieje – dzwonię, mogę porozmawiać. Jestem gadułą, a tu nikt mi nigdy nie powiedział, żeby nie zawracać mu głowy albo że nie ma dla mnie czasu. No i pensja też jest na czas.

Dziewczyny, które poleciłam się sprawdziły, wyjeżdżają z ATERIMA MED do tej pory i są zadowolone ze współpracy. Jeśli kolejna znajoma mnie zapyta o opinię – na pewno firmę polecę."

Alicja Krzosek