Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Polecaj i zarabiaj – premia nawet 500 EUR na rękę!

Wszystkich Opiekunów, którzy wyjeżdżają z nami do Niemiec, zachęcamy do polecania nowych pracowników i rodzin w Niemczech. Za każde skuteczne polecenie w ATERIMA MED oferujemy bowiem dodatkowe wynagrodzenie! 
 

Jak polecić Opiekuna do pracy?

Każda osoba pracująca w ATERIMA MED może skorzystać z naszego stałego systemu poleceń. Dzięki niemu nie tylko pomożesz koleżance znaleźć dobrą pracę, ale możesz także zyskać dodatkowe 400 zł brutto za zarekomendowaną osobę, która podejmie u nas zatrudnienie i wyjedzie do Niemiec jako Opiekunka osób starszych.
 
– Skontaktuj się z nami i podaj nazwisko poleconej osoby – wyjaśnia Urszula Gawlik, Lider Zespołu Wsparcia Rekrutacji ATERIMA MED – Dzięki temu masz pewność, że informacja o kandydatce dotarła do naszego Działu Rekrutacji. Premię otrzymasz, gdy rekomendowana osoba wyjedzie z ATERIMA MED do Niemiec i przepracuje minimum 30 dni.
 
Na polecanych kandydatów czeka wiele atrakcyjnych ofert pracy, które znaleźć można tutaj.
 
Szczegóły dotyczące premii za polecenie Opiekuna znaleźć można:
 
    • w swojej umowie
    • pod numerem tel. 12 341 15 15
    • pod mailem opiekunki@aterima-med.pl  

 
 

 

Jak polecić rodzinę w Niemczech?

Opiekunowie zatrudnieni w ATERIMA MED mogą polecać nam niemieckie rodziny, które potrzebują wsparcia w opiece nad seniorem lub osobą niesamodzielną. Jeśli znasz taką rodzinę i myślisz, że chciałaby skorzystać z pomocy Opiekunów ATERIMA MED, masz szansę zyskać dodatkowe 500 EUR na rękę.

Jak to zrobić? Przy następnym spotkaniu porozmawiaj z przedstawicielem wspomnianej rodziny i zapytaj o możliwość kontaktu z naszej strony. Jeśli odpowiedź będzie pozytywna, numer telefonu do rodziny wraz z nazwiskiem osoby kontaktowej przekaż nam pod numerem telefonu: 12 341 15 98 lub do swojego Koordynatora. Jeśli polecona przez Ciebie rodzina z Niemiec podpisze z nami umowę i będzie korzystać z naszych usług przez min. 2 miesiące, otrzymasz 500 EUR na rękę.

Szczegółowe informacje dotyczące poleceń nowych rodzin dostępne są pod numerem telefonu: 12 341 15 98 lub u Koordynatora.

 

Przeczytaj, co o systemie poleceń mówią jego uczestniczki. To Opiekunki ATERIMA MED, które już kilka razy odebrały premię za polecenie firmie nowego pracownika:  

 

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15