Wyjedź do Niemiec bezpiecznie i komfortowo ATERIMA Busem.
Rekrutacja i zatrudnienie on-line bez konieczności wychodzenia z domu. Aplikuj
Najlepsze oferty od pracodawcy nr 1 w rankingu Opiekunek24.pl
Aż 98% zadowolonych Opiekunów ze współpracy z nami – dołącz do nas!
Bezpieczna praca w pandemii w ATERIMA MED – mamy 6 gwarancji bezpieczeństwa!
W tym momencie 4 Opiekunki przeglądają oferty pracy ATERIMA MED
Mamy dopasowane oferty - wyjedź na zlecenie do Niemiec na jak długo chcesz!
W ciągu ostatnich 2 godzin godzin aplikowało już 3 Opiekunów.
Współpracując z nami otrzymasz możliwość uczestnictwa w certyfikowanych szkoleniach.
Oferujemy dedykowany program szkolenia tylko dla Opiekunów ATERIMA MED
Dołącz do grona najlepszych Opiekunek i odbieraj premie do wynagrodzenia.
Tylko dla Opiekunów ATERIMA MED - profesjonalne wsparcie Zespołu Pielęgniarskiego!
Rozwijaj kompetencje językowe i zarabiaj więcej! Korzystaj z kursów języka niemieckiego!
ATERIMA MED – numer 1 wśród firm z branży opieki na seniorami w rankingu Opiekunek24.pl
Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów ATERIMA MED.
Blisko 1000 sprawdzonych ofert czeka na Ciebie. Aplikuj
Teraz najwyższe premie – sprawdź oferty i wyjedź z ATERIMA MED.
U nas to Ty wybierasz zlecenie! Blisko 1000 ofert czeka na Ciebie. Aplikuj Z nami zyskasz wysokie zarobki + PREMIE. Zawsze terminowe wypłaty. Aplikuj

Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Znasz podstawy niemieckiego? Pracuj z ATERIMA MED!

Szukasz dobrej pracy, ale Twoim problemem jest słaba znajomość j. niemieckiego? Chcesz wyjechać jako opiekun osób starszych do Niemiec, ale nie wiesz, czy sobie poradzisz? Teraz możesz zacząć pracę w ATERIMA MED, nawet jeśli znasz tylko podstawowe słowa i proste zdania po niemiecku! Z nami poznasz niemiecki lepiej – nie tylko podczas pracy, lecz także dzięki atrakcyjnym szkoleniom językowym.

 Ile muszę umieć, aby móc wyjechać do pracy?

Podstawowa znajomość niemieckiego oznacza, że znasz najważniejsze słówka związane np. z opieką nad osobą starszą, jedzeniem i przygotowywaniem posiłków, prowadzeniem domu, robieniem zakupów. Możesz mieć problemy z tworzeniem zdań lub może brakować Ci wprawy i pewności w mówieniu. Osoba, która zna podstawy języka, potrafi jednak m.in. się przedstawić i powiedzieć kilka słów o sobie. Więcej informacji na temat poziomów języka niemieckiego w ATERIMA MED można znaleźć TUTAJ.

 

Pomożemy Ci z niemieckim!

Każdy opiekun, który zgłosi się do naszego Działu Rekrutacji (tel. 12 341 15 15), może otrzymać poradę lektora języka niemieckiego oraz przystępne materiały do nauki, które pomogły już dziesiątkom opiekunów.

A może wolisz uczyć się z nauczycielem? Nasz partner, Akademia Opiekunów organizuje stacjonarne kursy języka w całej Polsce oraz kursy przez internet (np. przez komunikator Skype). Cały czas zbieramy chętnych na kursy stacjonarne. Po zakończonym kursie i wyjeździe z ATERIMA MED do pracy (na min. dwa miesiące) zwrócimy Ci koszt kursu. Dla grupy minimum 10-osobowej zorganizujemy kurs całkowicie za darmo! Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Akademią Opiekunów pod numerem tel. 12 347 64 64 lub pod adresem e-mail: kursy@akademiaopiekunow.pl.

Wszystkich opiekunów osób starszych zachęcamy też do korzystania z naszego bezpłatnego kursu niemieckiego dla początkujących z opiekunką Teresą. Kurs jest tworzony specjalnie dla osób, które myślą o pracy w opiece za zachodnią granicą, ale nie znają języka lub uczą się podstaw.

Nauka z lekcjami z Teresą pozwoli Ci opanować podstawowe wyrażenia niezbędne w pracy opiekuna w Niemczech oraz nauczyć się poprawnej niemieckiej wymowy dzięki nagraniom audio wszystkich dialogów. Materiały z kursu można pobierać na swój telefon, tablet lub laptop i uczyć się w dowolnym miejscu.

Na co mogę liczyć wyjeżdżając z ATERIMA MED?

Decydujesz się na wyjazd po raz pierwszy? Dzięki temu masz szansę na podszlifowanie języka, a także zdobycie doświadczenia w opiece nad osobą starszą w Niemczech i referencji, które potwierdzą Twoje umiejętności.

Wszystkim naszym Opiekunom zapewniamy:

 • opiekę Koordynatora,
 • telefoniczne dyżury lektora języka niemieckiego, które odbywają się dwa razy w tygodniu. Podczas dyżurów można zapytać lektora np. o to, jak wybrnąć z trudnej dla nas sytuacji językowej, lub poprosić o wyjaśnienie zasad niemieckiej gramatyki. Więcej informacji na ten temat można znaleźć TUTAJ.
 • materiały edukacyjne dostępne na platformie Akademii Opiekunów,
 • wsparcie w uporządkowaniu najważniejszych zwrotów w języku niemieckim przydatnych w pracy na miejscu w formie indywidualnych spotkań z lektorem j. niemieckiego np. przez Internet lub w inny ustalony wspólne sposób. Jest to rodzaj „rozgrzewki” językowej, która pomaga w sprawniejszym porozumiewaniu się. Tematyka spotkań będzie dostosowana do potrzeb każdego opiekuna indywidualnie – dowiesz się tego, czego najbardziej potrzebujesz!

Poza wszystkimi wymienionymi materiałami do nauki każdy nasz Opiekun może liczyć na:

ikonki_20200211_ramka-02

Rozwijaj się i zarabiaj więcej!

Z czasem, gdy Twoja znajomość niemieckiego będzie się poprawiać, otrzymasz nowe oferty z wyższym wynagrodzeniem! Praca w opiece nad osobami starszymi w ATERIMA MED to szansa na legalne zatrudnienie i atrakcyjne zarobki. Potwierdzają to nasi Opiekunowie.

Oferty pracy w Niemczech

Dbamy o to, aby zapewnić naszym Opiekunom dobre warunki współpracy. Dlatego w ATERIMA MED masz możliwość wyboru odpowiedniej oferty pracy.

Dostępne oferty możesz łatwo przeglądać w naszej wyszukiwarce ofert pracy. Korzystając z wyszukiwarki masz możliwość filtrowania ogłoszeń pod kątem m. in.

 • miejsca pracy,
 • płci podopiecznego,
 • długości wyjazdu.

Jak mogę się zgłosić?

Myślisz nad pracą z nami? Zachęcamy do kontaktu – zgłosić się można na kilka wygodnych sposobów:

 • wypełniając formularz na naszej stronie,
 • telefonicznie – dzwoniąc na numer Działu Rekrutacji: 12 341 15 15,
 • stacjonarnie – odwiedzając jedno z naszych biur – wszystkie adresy podane są TUTAJ,
 • odwiedzając nasze stanowisko podczas targów, giełd pracy i spotkań informacyjnych, o których informujemy na bieżąco na naszej stronie internetowej w sekcji „Tu będziemy” i na naszym profilu na Facebooku.

 

Zamów bezpłatne połączenie →

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.