Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Premie wielkanocne – zgłoś się już teraz!

Na początek wiosny mamy kilkadziesiąt ofert pracy w różnych regionach Niemiec. Warto zdecydować się na wyjazd właśnie teraz, bo za pracę w okresie wielkanocnym Opiekunki ATERIMA MED otrzymają najwyższe na rynku gwarantowane w umowie premie!

Pracując z ATERIMA MED w okresie wielkanocnym, można zyskać:

  • nowe doświadczenie, referencje i możliwość podszkolenia języka,
  • dodatkowe premie, a także…
  • nieco cieplejsze Święta! :)

Dlaczego warto skorzystać z naszych ofert? Wyjazd z ATERIMA MED to m.in.:

  • legalne zatrudnienie i sprawdzone miejsce pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (do 1350 Euro) i premie świąteczne,
  • wysokie premie za polecenia kandydatów,
  • nieodpłatne zakwaterowanie, wyżywienie i zwrot kosztów podróży,
  • stała opieka ze strony naszych Koordynatorów.

Przykładowe oferty pracy zobaczyć można TUTAJ.

Po więcej ofert oraz informacji o wielkanocnych premiach zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 12 341 15 15. Można również przesłać swój numer telefonu na adres opiekunki@aterima-med.pl  – oddzwonimy!

Pula miejsc pracy do wyboru kurczy się każdego dnia. Zachęcamy do zgłoszenia się już dziś!

ATERIMA_MED_PREMIE_WIOSENNE_BANNER_646x250px_160218__1_

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!