Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Dbamy o bezpieczeństwo razem ze Strażą Graniczną

stra__ATERIMA MED w ramach projektu „Bezpieczna praca za granicą” podjęła współpracę ze Śląsko-Małopolskim Oddziałem Straży Granicznej. Nasz nowy partner pomoże w rozpowszechnianiu informacji o bezpiecznym zatrudnieniu za granicą, które opublikowaliśmy w poradniku dla wyjeżdżających

Od teraz na szkoleniach dla młodzieży prowadzonych przez Śląsko-Małopolski Oddział Straży Granicznej na terenie województw: małopolskiego, śląskiego i opolskiego, otrzymać będzie można bezpłatny egzemplarz poradnika „Bezpieczna praca za granicą”. Publikacja zawiera informacje, jak dobrze przygotować się do wyjazdu zarobkowego oraz jak ustrzec się przed zagrożeniem handlem ludźmi. Znaleźć w niej można także wiadomości, które ułatwiają proces wyboru pracodawcy i gromadzenia dokumentów niezbędnych do podjęcia legalnego zatrudnienia za granicą. 

Poradnik „Bezpieczna praca za granicą” powstał w ramach projektu pod tą samą nazwą, prowadzonego wspólnie przez Stowarzyszenie PoMOC oraz naszą firmę od 2011 roku.  

Lekturę poradnika polecamy wszystkim zainteresowanym wyjazdem do pracy poza Polską. Publikację pobrać można tutaj. Osoby, które chciałyby skorzystać z wersji drukowanej mogą ją również bezpłatnie zamówić na stronie: www.bezpieczny-wyjazd.eu/zamow-bezplatny-poradnik

Więcej informacji na temat projektu „Bezpieczna praca za granica” dostępnych jest pod adresem: www.bezpieczny-wyjazd.eu

poradnik

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15