Wyjedź do Niemiec bezpiecznie i komfortowo ATERIMA Busem.
Rekrutacja i zatrudnienie on-line bez konieczności wychodzenia z domu. Aplikuj
Najlepsze oferty od pracodawcy nr 1 w rankingu Opiekunek24.pl
Aż 98% zadowolonych Opiekunów ze współpracy z nami – dołącz do nas!
Bezpieczna praca w pandemii w ATERIMA MED – mamy 6 gwarancji bezpieczeństwa!
W tym momencie 6 Opiekunek przegląda oferty pracy ATERIMA MED
Mamy dopasowane oferty - wyjedź na zlecenie do Niemiec na jak długo chcesz!
W ciągu ostatnich 2 godzin godzin aplikowało już 5 Opiekunów.
Współpracując z nami otrzymasz możliwość uczestnictwa w certyfikowanych szkoleniach.
Oferujemy dedykowany program szkolenia tylko dla Opiekunów ATERIMA MED
Dołącz do grona najlepszych Opiekunek i odbieraj premie do wynagrodzenia.
Tylko dla Opiekunów ATERIMA MED - profesjonalne wsparcie Zespołu Pielęgniarskiego!
Rozwijaj kompetencje językowe i zarabiaj więcej! Korzystaj z kursów języka niemieckiego!
ATERIMA MED – numer 1 wśród firm z branży opieki na seniorami w rankingu Opiekunek24.pl
Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów ATERIMA MED.
Blisko 1000 sprawdzonych ofert czeka na Ciebie. Aplikuj
Teraz najwyższe premie – sprawdź oferty i wyjedź z ATERIMA MED.
U nas to Ty wybierasz zlecenie! Blisko 1000 ofert czeka na Ciebie. Aplikuj Z nami zyskasz wysokie zarobki + PREMIE. Zawsze terminowe wypłaty. Aplikuj

Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowość! "ABC demencji z ATERIMA MED"

Każdego dnia wsłuchujemy się w rozmowy z Wami, w których przekazujecie różnego rodzaju prośby i pytania. Odpowiadając na nie uruchamiamy cykl pytań i odpowiedzi na temat demencji. Wszystkie Opiekunki i Opiekunów zapraszamy do śledzenia „ABC demencji z ATERIMA MED”!

ABCDemencji1

Opieka nad osobą cierpiącą na demencję wymaga właściwego podejścia, które opiera się na zrozumieniu specyfiki tej choroby. Bez tej wiedzy zachowanie seniora może być czasem odczytywane jako złośliwe i powodować u jego Opiekuna wiele stresu, frustracji czy bezradności.    

Wiemy, że sporo z Was świetnie radzi sobie w opiece z podopiecznymi, którzy cierpią na demencję, ale są też osoby z mniejszym stażem. Chcemy pomóc wszystkim Opiekunom! Dla części z Was nasze materiały będą powtórzeniem, ale dla innych pewnie staną się źródłem cennej wiedzy. 

Zarówno te mniej i bardziej doświadczone osoby zachęcamy do dyskusji i wymiany wiedzy w ramach nowego cyklu. Liczymy na to, że nasze porady zaoszczędzą Wam nerwów w kłopotliwych sytuacjach w kontakcie z seniorami z demencją.

W każdym tygodniu na Facebooku oraz naszej stronie internetowej omawiamy jedno zagadnienie związane z tym schorzeniem. Jest miejsce na wspólne rozważania i wymianę porad pomiędzy Wami, a także na opinię eksperta. Swoją wiedzą dzieli się z nami dr Michał Gwiżdż – wykładowca akademicki, psycholog praktyk, specjalista psychiatrii środowiskowej zawodowo zajmujący się opieką nad pacjentami z demencją. Jego wskazówki oraz ciekawe opinie z facebookowej dyskusji przeczytać możecie tutaj


Śledźcie uważnie naszą stronę i Facebooka!  

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez ATERIMA Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z ATERIMA Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń
Zamów bezpłatne połączenie →

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.