Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowość! "ABC demencji z ATERIMA MED"

Każdego dnia wsłuchujemy się w rozmowy z Wami, w których przekazujecie różnego rodzaju prośby i pytania. Odpowiadając na nie uruchamiamy cykl pytań i odpowiedzi na temat demencji. Wszystkie Opiekunki i Opiekunów zapraszamy do śledzenia „ABC demencji z ATERIMA MED”!

ABCDemencji1

Opieka nad osobą cierpiącą na demencję wymaga właściwego podejścia, które opiera się na zrozumieniu specyfiki tej choroby. Bez tej wiedzy zachowanie seniora może być czasem odczytywane jako złośliwe i powodować u jego Opiekuna wiele stresu, frustracji czy bezradności.    

Wiemy, że sporo z Was świetnie radzi sobie w opiece z podopiecznymi, którzy cierpią na demencję, ale są też osoby z mniejszym stażem. Chcemy pomóc wszystkim Opiekunom! Dla części z Was nasze materiały będą powtórzeniem, ale dla innych pewnie staną się źródłem cennej wiedzy. 

Zarówno te mniej i bardziej doświadczone osoby zachęcamy do dyskusji i wymiany wiedzy w ramach nowego cyklu. Liczymy na to, że nasze porady zaoszczędzą Wam nerwów w kłopotliwych sytuacjach w kontakcie z seniorami z demencją.

W każdym tygodniu na Facebooku oraz naszej stronie internetowej omawiamy jedno zagadnienie związane z tym schorzeniem. Jest miejsce na wspólne rozważania i wymianę porad pomiędzy Wami, a także na opinię eksperta. Swoją wiedzą dzieli się z nami dr Michał Gwiżdż – wykładowca akademicki, psycholog praktyk, specjalista psychiatrii środowiskowej zawodowo zajmujący się opieką nad pacjentami z demencją. Jego wskazówki oraz ciekawe opinie z facebookowej dyskusji przeczytać możecie tutaj


Śledźcie uważnie naszą stronę i Facebooka!  

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy