Aktualności

Posłuchaj, jak w ATERIMA MED sprawdzamy znajomość języka niemieckiego!

aga_2Sprawdź, czego możesz się spodziewać starając się o pracę jako opiekun osób starszych w Niemczech. Przygotowaliśmy nagranie fragmentu rozmowy telefonicznej, podczas której Monika pracująca w ATERIMA MED sprawdza znajomość języka niemieckiego u kandydatki na opiekunkę. 

Po odesłaniu formularza rekrutacyjnego można spodziewać się telefonu od ATERIMA MED. Oddzwaniamy, by uzupełnić potrzebne informacje i sprawdzić znajomość języka niemieckiego. Ponieważ warto się do takiej rozmowy przygotować, polecamy poradnik, w którym opisujemy krok po kroku, jak ona wygląda.

Od teraz macie szansę wysłuchać również fragmentu tej rozmowy, w którym pracująca u nas Monika sprawdza znajomość języka niemieckiego u osoby zainteresowanej wyjazdem do Niemiec, jako opiekunka osób starszych. Nie bez przyczyny prezentujemy akurat ten kawałek rozmowy. Znajomość języka to najważniejszy – obok doświadczenia w opiece – warunek zatrudnienia.

Poradnik oraz nagranie znajdują się TUTAJ.

Nie czujesz się na siłach, by odbyć rozmowę sprawdzającą język? Poćwicz z naszymi lekcjami niemieckiego, które dostępne są TUTAJ