Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Posłuchaj, jak w ATERIMA MED sprawdzamy znajomość języka niemieckiego!

aga_2Sprawdź, czego możesz się spodziewać starając się o pracę jako opiekun osób starszych w Niemczech. Przygotowaliśmy nagranie fragmentu rozmowy telefonicznej, podczas której Monika pracująca w ATERIMA MED sprawdza znajomość języka niemieckiego u kandydatki na opiekunkę. 

Po odesłaniu formularza rekrutacyjnego można spodziewać się telefonu od ATERIMA MED. Oddzwaniamy, by uzupełnić potrzebne informacje i sprawdzić znajomość języka niemieckiego. Ponieważ warto się do takiej rozmowy przygotować, polecamy poradnik, w którym opisujemy krok po kroku, jak ona wygląda.

Od teraz macie szansę wysłuchać również fragmentu tej rozmowy, w którym pracująca u nas Monika sprawdza znajomość języka niemieckiego u osoby zainteresowanej wyjazdem do Niemiec, jako opiekunka osób starszych. Nie bez przyczyny prezentujemy akurat ten kawałek rozmowy. Znajomość języka to najważniejszy – obok doświadczenia w opiece – warunek zatrudnienia.

Poradnik oraz nagranie znajdują się TUTAJ.

Nie czujesz się na siłach, by odbyć rozmowę sprawdzającą język? Poćwicz z naszymi lekcjami niemieckiego, które dostępne są TUTAJ

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy