Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Posłuchaj, jak w ATERIMA MED sprawdzamy znajomość języka niemieckiego!

aga_2Sprawdź, czego możesz się spodziewać starając się o pracę jako opiekun osób starszych w Niemczech. Przygotowaliśmy nagranie fragmentu rozmowy telefonicznej, podczas której Monika pracująca w ATERIMA MED sprawdza znajomość języka niemieckiego u kandydatki na opiekunkę. 

Po odesłaniu formularza rekrutacyjnego można spodziewać się telefonu od ATERIMA MED. Oddzwaniamy, by uzupełnić potrzebne informacje i sprawdzić znajomość języka niemieckiego. Ponieważ warto się do takiej rozmowy przygotować, polecamy poradnik, w którym opisujemy krok po kroku, jak ona wygląda.

Od teraz macie szansę wysłuchać również fragmentu tej rozmowy, w którym pracująca u nas Monika sprawdza znajomość języka niemieckiego u osoby zainteresowanej wyjazdem do Niemiec, jako opiekunka osób starszych. Nie bez przyczyny prezentujemy akurat ten kawałek rozmowy. Znajomość języka to najważniejszy – obok doświadczenia w opiece – warunek zatrudnienia.

Poradnik oraz nagranie znajdują się TUTAJ.

Nie czujesz się na siłach, by odbyć rozmowę sprawdzającą język? Poćwicz z naszymi lekcjami niemieckiego, które dostępne są TUTAJ

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15