Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Zastępstwa świąteczne: Bardzo duża liczba ofert pracy dla Opiekunek

W związku z okresem okołoświątecznym w chwili obecnej dysponujemy ogromną liczbą zastępstw, jak i zupełnie nowych ofert pracy. Napływa do nas z Niemiec bardzo duża liczba propozycji, które są zróżnicowane pod kątem regionu oraz wymaganego poziomu języka niemieckiego i doświadczenia w zakresie opieki.

Skuteczność dopasowania oferty do kandydatów, jak i szybkość jej znalezienia, jest naszym priorytetem.

Obecnie w swojej ofercie posiadamy zlecenia pracy:
•    „od zaraz”,
•    z różnych miejscowości w Niemczech,
•    ze zróżnicowanym okresem pracy w Niemczech (od 4 tygodni po oferty na kilka tygodni, kilka miesięcy, a także na czas nieokreślony),
•    dla osób o zróżnicowanym stopniu znajomości języka niemieckiego: od komunikatywnej do bardzo dobrej (w każdym miesiącu udaje się nam również przedstawić oferty dla osób z podstawową znajomością języka),
•    na zastępstwo za pracującą na stałe w danym miejscu opiekunkę,
•    w zupełnie nowych miejscach pracy,
•    dla osób z prawem jazdy oraz oferty bez konieczności posiadania prawa jazdy.


Jeśli poszukujesz pracy zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszą agencją bądź przesłania swojego zgłoszenia poprzez nasz formularz!

Wszystkie nasze oferty pracy możesz sprawdzić tutaj.Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!