Wyjedź do Niemiec bezpiecznie i komfortowo ATERIMA Busem.
Rekrutacja i zatrudnienie on-line bez konieczności wychodzenia z domu. Aplikuj
Najlepsze oferty od pracodawcy nr 1 w rankingu Opiekunek24.pl
Aż 98% zadowolonych Opiekunów ze współpracy z nami – dołącz do nas!
Bezpieczna praca w pandemii w ATERIMA MED – mamy 6 gwarancji bezpieczeństwa!
W tym momencie 4 Opiekunki przeglądają oferty pracy ATERIMA MED
Mamy dopasowane oferty - wyjedź na zlecenie do Niemiec na jak długo chcesz!
W ciągu ostatnich 2 godzin godzin aplikowało już 3 Opiekunów.
Współpracując z nami otrzymasz możliwość uczestnictwa w certyfikowanych szkoleniach.
Oferujemy dedykowany program szkolenia tylko dla Opiekunów ATERIMA MED
Dołącz do grona najlepszych Opiekunek i odbieraj premie do wynagrodzenia.
Tylko dla Opiekunów ATERIMA MED - profesjonalne wsparcie Zespołu Pielęgniarskiego!
Rozwijaj kompetencje językowe i zarabiaj więcej! Korzystaj z kursów języka niemieckiego!
ATERIMA MED – numer 1 wśród firm z branży opieki na seniorami w rankingu Opiekunek24.pl
Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów ATERIMA MED.
Blisko 1000 sprawdzonych ofert czeka na Ciebie. Aplikuj
Teraz najwyższe premie – sprawdź oferty i wyjedź z ATERIMA MED.
U nas to Ty wybierasz zlecenie! Blisko 1000 ofert czeka na Ciebie. Aplikuj Z nami zyskasz wysokie zarobki + PREMIE. Zawsze terminowe wypłaty. Aplikuj

Praca opiekunki osób starszych w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

365 dni w ATERIMA MED – to był dobry rok!

Kolejne 365 dni za nami! Jaki był dla nas ubiegły 2018 rok? Intensywny, ale też niezwykle udany! Podsumowania dają nam jeszcze większą motywację do działania, dlatego poniżej robimy małe liczbowe rozliczenie ubiegłych 12 miesięcy. 

rok-2018

Ponad 14 700 fanów na profilu ATERIMA MED na Facebooku! Dziękujemy, że jesteście z nami :) Wszystkich kandydatów i opiekunów, którzy jeszcze nie śledzą nas na Facebooku zachęcamy do polubienia naszego profilu TUTAJ. Na bieżąco dzielimy się tam informacjami na temat pracy u nas oraz wydarzeniami z życia firmy.

Ponad 500 sprawdzonych ofert pracy w Niemczech! Nasze oferty można wygodnie przeglądać korzystając z wyszukiwarki ofert pracy pod adresem: www.aterima-med.pl/oferty.

165 artykułów z poradami możecie już łącznie przeczytać w naszym Przewodniku opiekuna.

100% terminowych wypłat wynagrodzeń. W ATERIMA MED każdy Opiekun ma gwarancję pieniędzy zawsze na czas, zawsze zgodnie z umową – potwierdzi to każdy, kto z nami pracuje :)

94 aktualności!  Na naszej stronie internetowej na bieżąco informujemy o wszystkich wydarzeniach z życia firmy! Chcesz być na bieżąco? Zachęcamy do śledzenia naszej strony i profilu na Facebooku!

93 zdjęcia na… Instagramie! Właśnie tam pojawiliśmy się w ubiegłym roku. Wszystkich entuzjastów tej aplikacji mobilnej zachęcamy do obserwowania naszego profilu. Znajdziecie tam m.in. przydatne niemieckie wyrażenia w cyklu #INSTAniemiecki, oferty pracy, a także zdjęcia nadesłane przez naszych Opiekunów :) Profil znajdziecie TUTAJ.

91 lekcji w kursie języka niemieckiego dla osób średniozaawansowanych! Znany i lubiany kurs z opiekunką Basią liczy już ponad 90 lekcji z nagraniami audio!

84% naszych Opiekunów poleciłoby pracę w ATERIMA MED swojej rodzinie lub bliskim! To wynik przeprowadzonego przez nas badania satysfakcji, w którym opiekunowie ocenili nas naprawdę wysoko!

Ponad 50 razy braliśmy udział w targach, giełdach pracy i spotkaniach informacyjnych w całej Polsce.

48 wpisów pani Henryki Janik na Blogu „Z mojego koszyka”. Zachęcamy do lektury najlepszego bloga opiekunki w polskim internecie!

O 17 latach doświadczenia w zawodzie opiekuna osób starszych opowiedziała nam w filmie pani Jolanta Flis – opiekunka ATERIMA MED od 7 lat. :) Zachęcamy do obejrzenia filmu!

Jesteśmy już w 13 miastach Polski! Wszystkich opiekunów i kandydatów zainteresowanych pracą zapraszamy do naszych biur regionalnych! Adresy biur można znaleźć tutaj.

Kolejne 12 numerów naszego magazynu – Unter uns, który tworzymy co miesiąc specjalnie z myślą o Opiekunach zatrudnionych w ATERIMA MED.

10 podwójnych lekcji z Teresą w naszym kursie języka niemieckiego dla osób początkujących. Kurs można znaleźć tutaj.

W 2018 roku świętowaliśmy 7 urodziny :) Opiekunom, którzy są z nami od samego początku, jak i nowym pracownikom ATERIMA MED bardzo dziękujemy za zaufanie!

5 konkursów dla naszych Opiekunów! Na naszym Facebooku regularnie organizujemy konkursy z nagrodami. Lubisz robić zdjęcia? A może masz coś ciekawego do przekazania? Śledź nasz profil – już niedługo kolejny konkurs!

4 projekty ATERIMA MED, które zostały wyróżnione w Raporcie „Odpowiedzialny Biznes w Polsce. Dobre praktyki”, a wśród nich m.in. nasze lekcje niemieckiego i wolontariat naszych pracowników, którzy pomagają seniorom z demencją.

4 bezpłatne dyżury telefoniczne stworzone z myślą o naszych Opiekunach i ich potrzebach. Pracownicy ATERIMA MED mogą korzystać z:

  • Dyżurów doświadczonych pielęgniarek,
  • Telefonicznego „Wsparcia w trudnych chwilach”,
  • Dyżurów lektora języka niemieckiego,
  • Konsultacji prawnych z prawnikiem.

4 transmisje na żywo na naszym Facebooku, w których Eksperci dzielą się wieloma cennymi radami. Podczas rozmów z ekspertami poruszyliśmy temat m.in. profilaktyki zdrowotnej opiekunów i wypalenia zawodowego.

3 kursy językowe na platformie Akademii Opiekunów. Wybór jest duży: kurs słownictwa, kurs gramatyczny, a może filmy gramatyczne? Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie! :)

2 filmy z naszymi Opiekunkami w rolach głównych. Pani Grażyna i pani Henryka opowiedziały nam o swoich doświadczeniach i o wypaleniu zawodowym w pracy opiekuna.  

2 nowe cykle porad dostępne na naszej stronie internetowej:

  • „Blog Koordynatorki”, w którym Patrycja Niewiadomska – kiedyś Opiekunka w ATERIMA MED, teraz Koordynatorka w Zespole Wsparcia Opiekunów – dzieli się historiami ze swojej codziennej pracy
  • „Pielęgniarka radzi”, autorstwa Iwony Przybyło, czyli doświadczonej pielęgniarki dobrze znanej Opiekunom ATERIMA MED z codziennych dyżurów telefonicznych.

1 Dzień Opiekuna Osoby Starszej, który w ubiegłym roku zainicjowaliśmy 15 maja. Chcemy, by to święto było okazją do docenienia opiekunów, ale też poruszania ważnych tematów. Więcej informacji można znaleźć TUTAJ.

1 miejsce w rankingu firm z branży opieki nad osobami starszymi! Autorem rankingu jest portal Opiekunki24.pl. Autorzy rankingu sprawdzali aż 40 kategorii – uzyskaliśmy aż 37 punktów na 40 i tym samym zajęliśmy pierwsze miejsce i zaszczytny tytuł Najlepszego pracodawcy dla opiekunów osób starszych w Niemczech. Dziękujemy za tak szczególne wyróżnienie!

Poza tym, przeprowadziliśmy nieskończoną ilość rozmów telefonicznych, odpisaliśmy na mnóstwo wiadomości oraz niezmiennie jesteśmy najlepszym pracodawcą dla kolejnych opiekunów osób starszych w Niemczech!

Dziękujemy za zaufanie! :)

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?


Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez ATERIMA Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z ATERIMA Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń
Zamów bezpłatne połączenie →

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.