Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

"Z pracy opiekunki jestem bardzo zadowolona" - nowy film z naszą Opiekunką

Pani Jolanta Flis w ATERIMA MED pracuje już od 7 lat, a łącznie w opiece - od 17. Co o pracy opiekunki w Niemczech mówi osoba z tak dużym doświadczeniem? Zobacz nasz najnowszy film!

Pani Jolanta jest z nami od początku istnienia naszej firmy, czyli od 2011 roku. W krótkim filmie opowiedziała o swoich początkach pracy w opiece, plusach i minusach zawodu opiekunki osób starszych w Niemczech oraz o współpracy z naszą firmą. Jako opiekunka z wieloletnim doświadczeniem pani Jolanta podkreśla jak ważne jest zgłaszanie wszystkich ewentualnych problemów na miejscu pracy swojemu Koordynatorowi.

„Są takie panie, że boją się mówić, mają blokadę. Jeśli jest problem w danym dniu to nie trzymać tego dla siebie, tylko od razu dzwonić do ATERIMY” mówi pani Jolanta. „Można też zrobić tak, że ATERIMA może porozmawiać z rodziną, żeby pomagali z Pflegedienst. Jest opcji bardzo dużo, tylko trzeba mówić!” – dodaje.

 

 

Film z udziałem pani Jolanty, to kolejny film z cyklu „Zaopiekowani w ATERIMA MED”, czyli projektu, w którym oddajemy głos naszym Opiekunom. Dzięki temu nasi pracownicy mogą opowiedzieć o sobie i podzielić się swoimi doświadczeniami i emocjami z niełatwej pracy opiekuna osób starszych w Niemczech.

Wszystkie nasze filmy można obejrzeć TUTAJ

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!