Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

"Z pracy opiekunki jestem bardzo zadowolona" - nowy film z naszą Opiekunką

Pani Jolanta Flis w ATERIMA MED pracuje już od 7 lat, a łącznie w opiece - od 17. Co o pracy opiekunki w Niemczech mówi osoba z tak dużym doświadczeniem? Zobacz nasz najnowszy film!

Pani Jolanta jest z nami od początku istnienia naszej firmy, czyli od 2011 roku. W krótkim filmie opowiedziała o swoich początkach pracy w opiece, plusach i minusach zawodu opiekunki osób starszych w Niemczech oraz o współpracy z naszą firmą. Jako opiekunka z wieloletnim doświadczeniem pani Jolanta podkreśla jak ważne jest zgłaszanie wszystkich ewentualnych problemów na miejscu pracy swojemu Koordynatorowi.

„Są takie panie, że boją się mówić, mają blokadę. Jeśli jest problem w danym dniu to nie trzymać tego dla siebie, tylko od razu dzwonić do ATERIMY” mówi pani Jolanta. „Można też zrobić tak, że ATERIMA może porozmawiać z rodziną, żeby pomagali z Pflegedienst. Jest opcji bardzo dużo, tylko trzeba mówić!” – dodaje.

 

 

Film z udziałem pani Jolanty, to kolejny film z cyklu „Zaopiekowani w ATERIMA MED”, czyli projektu, w którym oddajemy głos naszym Opiekunom. Dzięki temu nasi pracownicy mogą opowiedzieć o sobie i podzielić się swoimi doświadczeniami i emocjami z niełatwej pracy opiekuna osób starszych w Niemczech.

Wszystkie nasze filmy można obejrzeć TUTAJ

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy