Aktualności

"Z pracy opiekunki jestem bardzo zadowolona" - nowy film z naszą Opiekunką

Pani Jolanta Flis w ATERIMA MED pracuje już od 7 lat, a łącznie w opiece - od 17. Co o pracy opiekunki w Niemczech mówi osoba z tak dużym doświadczeniem? Zobacz nasz najnowszy film!

Pani Jolanta jest z nami od początku istnienia naszej firmy, czyli od 2011 roku. W krótkim filmie opowiedziała o swoich początkach pracy w opiece, plusach i minusach zawodu opiekunki osób starszych w Niemczech oraz o współpracy z naszą firmą. Jako opiekunka z wieloletnim doświadczeniem pani Jolanta podkreśla jak ważne jest zgłaszanie wszystkich ewentualnych problemów na miejscu pracy swojemu Koordynatorowi.

„Są takie panie, że boją się mówić, mają blokadę. Jeśli jest problem w danym dniu to nie trzymać tego dla siebie, tylko od razu dzwonić do ATERIMY” mówi pani Jolanta. „Można też zrobić tak, że ATERIMA może porozmawiać z rodziną, żeby pomagali z Pflegedienst. Jest opcji bardzo dużo, tylko trzeba mówić!” – dodaje.

 

 

Film z udziałem pani Jolanty, to kolejny film z cyklu „Zaopiekowani w ATERIMA MED”, czyli projektu, w którym oddajemy głos naszym Opiekunom. Dzięki temu nasi pracownicy mogą opowiedzieć o sobie i podzielić się swoimi doświadczeniami i emocjami z niełatwej pracy opiekuna osób starszych w Niemczech.

Wszystkie nasze filmy można obejrzeć TUTAJ