Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

15 maja – Dzień Opiekuna Osób Starszych

Opiekunowie osób starszych są liczną i ważną grupą zawodową, ale nie mają swojego dnia – właśnie dlatego nasz partner, Akademia Opiekunów postanowiła to zmienić! Zapraszamy wszystkich opiekunów do udziału!

Dzien-Opiekuna-Osoby-Starszej

12 maja swoje święto mają pielęgniarki, 14 maja – opiekunowie medyczni, więc Dzień Opiekuna Osób Starszych będziemy obchodzić tuż po nich – czyli 15 maja. Chcemy, by to święto było okazją do docenienia opiekunów, ale też poruszania ważnych dla Was tematów. W tym roku będzie to problem wypalenia zawodowego wśród opiekunów seniorów.

 

 

 

Podczas tegorocznej edycji Akademia Opiekunów zaprasza na:

  • Bezpłatne infolinie z ekspertami – przy telefonie czeka Iwona Przybyło – doświadczona pielęgniarka, która od lat szkoli opiekunów, oraz Katarzyna Nowak-Ledniowska – psycholog, z którym można porozmawiać m. in. o wypaleniu zawodowym.

Infolinie dostępne są 15 maja w godzinach 10:00-17:00 pod numerem telefonu 12 347 64 90.

  • Transmisja na żywo z rozmowy o wypaleniu zawodowym w pracy opiekuna – ekspertem będzie psycholog Katarzyna Nowak-Ledniowska, która na co dzień pracuje w hospicjach i oddziale paliatywnym z pacjentami w podeszłym wieku, przewlekle chorymi i umierającymi oraz ich rodzinami i opiekunami.

Transmisja dostępna będzie na Facebooku ATERIMA MED 15 maja o godzinie 12:00 – zapraszamy!

Zapis naszej transmisji o wypaleniu zawodowym można znaleźć TUTAJ

Więcej wiedzy i przydatnych wskazówek znajdziesz w artykule naszego Eksperta: "Wypalenie zawodowe – dlaczego warto o nim rozmawiać?".

Jeśli chcesz porozmawiać o swoich emocjach na miejscu pracy, potrzebujesz wsparcia lub czujesz, że dotyka Cię problem wypalenia zawodowego – nie wahaj się! Zadzwoń i skorzystaj w porad wykwalifikowanych ekspertów.

Posłuchajcie, jak o wypaleniu zawodowym opowiada zatrudniona w ATERIMA MED pani Grażyna oraz znana Wam z bloga "Z mojego koszyka" pani Henryka Janik:

Zachęcamy również do lektury nowego wpisu "Co mogę dla ciebie zrobić?" na Blogu Opiekunki, autorstwa pani Henryki :)

Dzień Opiekuna Osób Starszych jest skierowany do wszystkich osób pracujących w opiece – bez żadnych ograniczeń.

Jest to wspólna inicjatywa Akademii Opiekunów oraz ATERIMA MED. 

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy