ATERIMA MED to pewna, legalna i bezpieczna firma – jesteśmy na rynku od 2011 roku
Ponad 100 000 razy! Na tyle zleceń wyjechali z nami nasi Opiekunowie przez ponad 10 lat.
Wypłacamy wynagrodzenie zawsze na czas – zgodnie z umową i wcześniejszymi ustaleniami.
Na 78% wszystkich naszych ofert wyjeżdżają ci sami, zadowoleni Opiekunowie. Znajdź swoją stałą ofertę!
Jesteśmy firmą nr 1 w branży opiekuńczej według rankingu firm na portalu opiekunki24.pl.
9,7/10 – nasza ocena wśród polecających nas Opiekunów. Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów – sprawdź nasze oferty!
W naszej codziennej pracy kierujemy się mottem: „zaopiekuj się naszym Podopiecznym, a my zaopiekujemy się Tobą”.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do bezpłatnych webinarów „Profesjonalni w opiece" z przydatnymi wskazówkami dotyczącymi opieki nad osobami starszymi.
Zapewniamy stałą i indywidualną opiekę Koordynatora.
Nasi Opiekunowie mogą korzystać z nieodpłatnych i indywidualnych porad prawnych.
Organizujemy przejazd w obie strony i zapewniamy bezpieczną podróż ATERIMA Busem od drzwi do drzwi.
Zapewniamy wsparcie psychologiczne przez telefoniczne konsultacje z psychologiem.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do wsparcia językowego przez indywidualne konsultacje z lektorem języka niemieckiego oraz kursy językowe.
Zapewniamy wsparcie merytoryczne przez telefoniczne konsultacje w zakresie opieki z Ekspertami Biura Medycznego ATERIMA MED.
Ubezpieczamy każdego Opiekuna prywatnym ubezpieczeniem medycznym, które uprawnia do korzystania z bezpłatnej opieki medycznej na terenie Niemiec i Polski.
Mamy sprawdzone oferty – aktualizujemy status oferty każdorazowo ze zmiennikami.
Mamy zlecenia w atrakcyjnych regionach Niemiec – sprawdź nasze oferty!
Mamy blisko 1000 sprawdzonych ofert – pomagamy dopasować je do preferencji Opiekuna.
Do grona Opiekunów ATERIMA MED dołączył właśnie kolejny Opiekun – dziękujemy za zaufanie.
Teraz nasze oferty przegląda 17 osób. Sprawdź dostępne zlecenia i zarezerwuj najlepsze dla siebie.
W tej chwili nasi Koordynatorzy potwierdzają oferty z 23 Opiekunami.
Dziś zlecenie w Niemczech rozpoczyna aż 64 Opiekunów.
image/svg+xml

15 maja – Dzień Opiekuna Osób Starszych

 15 maja – Dzień Opiekuna Osób Starszych

15 maja obchodzimy Dzień Opiekuna Osób Starszych. Jego ustanowieniu przyświecał zamysł, by docenić wspaniałą i tak bardzo potrzebą pracę wszystkich, którzy sprawują pieczę nad seniorami. W ATERIMA MED celebrujemy ten dzień wraz z naszymi Opiekunami, bo zdajemy sobie sprawę, że troska o Podopiecznych jest misją, która sprawia, że ich codzienność jest lepsza. Niosąc pomoc i wsparcie tym, którzy naprawdę tego potrzebują, Opiekunowie przyczyniają się do poprawy losu seniorów.

12 maja swoje święto mają pielęgniarki, 14 maja – Opiekunowie medyczni, a tuż po nich, czyli 15 maja obchodzimy Dzień Opiekuna Osób Starszych. Święto to jest okazją do docenienia roli i pracy Opiekunów, którzy są liczną i ważną grupą zawodową. 

Każdego dnia słyszymy od Was prawdziwe, niezwykłe historie – te zabawne, wzruszające i chwytające za serce. W ATERIMA MED dobre historie lubią się powtarzać. Kiedy pierwszego dnia witacie się z seniorem i otaczacie go opieką, kiedy otwieracie swoje serca na drugiego, zupełnie obcego Wam człowieka – zmieniacie świat na lepszy.

By móc szerzej przybliżyć specyfikę pracy Opiekunów, organuzjemy konferencje on-line. O czym rozmawialiśmy podczas tych wydarzeń na przestrzeni lat?

Największej konferencji on-line w Polsce dla Opiekunów pod tytułem: „ROZUMIEĆ SIEBIE, czyli partnerstwo w opiece” - jaką wiedzę przekazywaliśmy podczas wydarzenia w 2023 roku?

25 maja 2023 roku odbyła się III edycja bezpłatnej i największej konferencji on-line w Polsce dla Opiekunów pod tytułem: „ROZUMIEĆ SIEBIE, czyli partnerstwo w opiece”. W naszym ogólnopolskim wydarzeniu udział wzięli zarówno zawodowi Opiekunowie seniorów, jak i osoby na co dzień zaangażowanych w opiekę.

Na wydarzenie zarejestrowało się ponad 1000 osób, z których blisko 700 uczestniczyło w transmisji na żywo. Takie wyniki czynią konferencję największym wydarzeniem on-line w branży opieki w Polsce. Zaangażowanie uczestników potwierdziło, że wspólnie tworzymy wyjątkową społeczność zrzeszoną wokół opieki nad osobami starszymi. Los potrzebujących seniorów nie jest nam obojętny. Razem możemy więcej!

Podczas wydarzenia poruszyliśmy temat tego, jak słuchać siebie samego i lepiej zrozumieć osobę, którą się opiekujemy. Zrozumienie własnych potrzeb Opiekuna przy równoczesnym dobrym zrozumieniu potrzeb Podopiecznego pozwala budować wzajemne poczucie bezpieczeństwa i komfortu sprawowanej opieki. Taka opieka jest mniej obciążająca dla Opiekuna, który na co dzień musi przecież zmagać się z wieloma wyzwaniami wynikającymi ze stanu zdrowia Podopiecznego.

W konferencji wzięli udział następujący eksperci: gerontopedagog Marlena Meyer, psycholog Kamila Kozioł, prowadząca konferencję Alina Kamińska, a także pielęgniarka oraz Dyrektor Biura Medycznego Zarządzania Jakością i Wiedzą w ATERIMA MED Iwona Przybyło.

W trakcie konferencji poruszone zostały ważne dla Opiekunów osób starszych zagadnienia, ujęte w trzech blokach tematycznych - o czym rozmawialiśmy?

Jak słuchać samego siebie?

Ten blok tematyczny poświęcony był rozmowom o tym, co jest ważne dla Opiekuna i jaki ma to bezpośredni wpływ na innych. Pomogliśmy uczestnikom odpowiedzieć sobie szczerze na pytania: w jakim świetle się postrzegasz? Co dla Ciebie oznacza opieka? Umiesz głośno mówić o swoich potrzebach?

Jak rozumieć osobę, którą otaczamy opieką?

W tym bloku tematycznym porozmawialiśmy o tym, jak czytać zachowania osób żyjących z demencją – bo rozumieć, to pomagać nie tylko osobie chorej, ale także samemu sobie. Poruszyliśmy zagadnienia związane ze zrozumieniem demencji oraz pomaganiem, a nie wyręczaniem osoby, która się z nią zmaga.

Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze firmy opiekuńczej?

Wybór najlepszej firmy, z którą warto podjąć stałą współpracę to niełatwe zadanie. W tym bloku tematycznym pochyliliśmy się nad kwestią dobrego wyboru firmy, w której Opiekun może czuć się zaopiekowany. Porozmawialiśmy o tym, czym się kierować podczas podejmowania tej ważnej decyzji.

Zachęcamy do obejrzenia zapisu wydarzenia:

 

15 maja – Dzień Opiekuna Osób Starszych 2022

 

Konferencja "OPIEKUN OSÓB STARSZYCH – ZAWÓD MOŻLIWOŚCI" - co przygotowaliśmy dla Opiekunów w roku 2022?

W konferencji zatytułowanej: "OPIEKUN OSÓB STARSZYCH – ZAWÓD MOŻLIWOŚCI", która odbyła się w 2022 roku wzieło udział prawie 400 osób! Tym samym można z pełną świadomością tych słów określić to spotkanie największym wydarzeniem ostatnich lat w branży opieki! Omawialiśmy na niej m.in. najistotniejsze kwestie związane z codzienną opieką nad Podopiecznym. Poruszaliśmy kwestię tego, jak prawidłowo o niego zadbać, a także o siebie samego, nie zapominając, jak ważny jest także Opiekun. Wydarzenie to było wyczerpującym kompedium wiedzy dla osób, które dopiero chcą rozpocząć pracę w tej branży i pragną zdobyć jak najwięcej informacji przed pierwszym wyjazdem. 

Podczas konferencji omówione zostały trzy bloki tematyczne:

1. Wiesz – dbasz lepiej – w tym bloku tematycznym poruszone zostały tematy niezwykle istotne dla Opiekunów zawodowych. Padły odpowiedzi na wiele pytań, także tych, które otrzymujemy od naszych Opiekunów podczas dyżuru pielęgniarskiego i w trakcie organizowanych przez nas cyklicznych, bezpłatnych webinariów „Profesjonalni w opiece”. Zagadnienia jakie omówiono, to przede wszystkim:

 • Innowacyjne podejście do demencji – widzieć nie tylko straty!
 • Choroby neurodegeneracyjne. Tsunami wszechczasów.
 • Twój wewnętrzny głos. Budowanie relacji z Podopiecznym i jego bliskimi.
 • Opieka na koniec życia. Trudna powinność czy zaszczyt towarzyszenia człowiekowi w ostatnich chwilach życia?
 • Pandemia Covid – 19. Niechciana choroba czy krok do przodu w prewencji zakażeń sezonowych?

2. Dbasz o siebie – jesteś szczęśliwszy - od zawsze wychodzimy z założenia, że opieka jest dobrze sprawowana tylko wówczas, kiedy Opiekun jest zdrowy i w pełni sił. Żelazna zasada w opiece to: „Po pierwsze zadbać o siebie, po drugie zadbać o Podopiecznego”. W tym bloku tematycznym zwrócono uwagę na samego Opiekuna, na jego potrzeby i dobrostan. Zagadnienia jakie omówiono, to przede wszystkim:

 • To co robisz jest ważne! Zawód Opiekuna osób starszych zawodem teraźniejszości, przyszłości nieograniczonych możliwości.
 • Zainwestuj w siebie. Rozwój kompetencji komunikacyjnych.
 • Zdrowy sen. O co chodzi z tą melatoniną?
 • Hormony stresu, a hormony szczęścia. Zachowaj równowagę.
 • Praktyka wdzięczności. Masz wpływ na własne szczęście.

3. Masz moc – odważ się na zmianę - Albert Einstein powiedział kiedyś: „Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów”. Oczekujesz zmiany? Zacznij od siebie. Masz w sobie moc – wystarczy odrobina odwagi. W tej części odpowiedziano na pytanie „jak zacząć?”. Co trzeba zrobić, by móc opiekować się osobami starszymi? Zagadnienia jakie omówiono, to między innymi:

 • Jak zostać Opiekunem osób starszych? Pierwsze kroki w nowym zawodzie.
 • Satysfakcjonująca opieka: czy każdy może sprawować opiekę nad seniorem?
 • Szkolenia zawodowe i kursy językowe – przygotowanie do zawodu Opiekuna.

Twarzami konferencji byli eksperci w dziedzinie opieki:

Michał Gwiżdż – psycholog, kulturoznawca, doktor nauk humanistycznych. Specjalista terapii środowiskowej Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Wykładowca akademicki, który od blisko dwudziestu lat zajmuje się problematyką zespołów otępiennych. Autor publikacji poświęconych zespołom otępiennym, w tym m.in. pierwszego w Polsce poradnika dla osób opiekunów osób z demencją.

Iwona Przybyło – magister pielęgniarstwa z wieloletnim doświadczeniem w zakresie opieki senioralnej. Specjalista Pielęgniarstwa Anestezjologicznego i Intensywnej Opieki. Dyplomowana terapeutka zajęciowa, coach i trenerka. Posiadaczka ponad 18-letniego doświadczenia w pracy z pacjentami. Towarzyszyła im ona przez wiele lat pracując na różnych oddziałach szpitalnych.

Fakt uczestnictwa w konferencji cenionych specjalistów spotkał się z dużym entuzjazmem ze strony Opiekunów. Brali oni czynny udział w dyskusji za pomocą czatu oraz komentarzy na Facebooku, potwierdzając jak bardzo ważne dla środowiska opiekuńczego było to wydarzenie.

Zachęcamy do obejrzenia zapisu wideo z Konferencji na Facebooku ATERIMA MED.

Więcej informacji na temat Konferencji znaleźć można na oficjalnej stronie wydarzenia: www.profesjonalniwopiece.pl 

15 maja – Dzień Opiekuna Osób Starszych

 

15 maja – Dzień Opiekuna Osób Starszych

 

W roku 2021 nasza konferencja odbyła się pod hasłem: "PROFESJONALNI W OPIECE: ZAWÓD PRZYSZŁOŚCI – OPIEKUN OSÓB STARSZYCH". 

W trakcie konferencji poruszyliśmy wiele istotnych tematów, m.in. jak ułatwić sobie codzienną pracę, jak dbać o bezpieczeństwo swoje i Podopiecznego, zwłaszcza w dobie COVID oraz jak w tym wszystkim dbać także o siebie. Zaprosiliśmy na to spotkanie wszystkich Opiekunów – zarówno tych pracujących zawodowo, jak i domowych, czyli opiekujących się np. niesamodzielnym członkiem rodziny.

Zawód Opiekuna osoby starszej to zawód przyszłości. Skąd wzięła się ta teza?

Według prognoz od roku 2073 na świecie będzie więcej osób w wieku 65+ niż dzieci poniżej 15 roku życia. Co 3 sekundy na całym świecie diagnozowany jest kolejny przypadek demencji. A przecież nie tylko to schorzenie dotyka osoby starsze. Oznacza to, że w przyszłości każdy z nas albo będzie potrzebować wsparcia Opiekuna dla siebie, albo dla swoich bliskich.

Nasza Konferencja „Profesjonalni w opiece”, to zawsze szansa na zdobycie nowej wiedzy i umiejętności. Umożliwia poszerzenie horyzontów, a przede wszystkim spojrzenie na zawód Opiekuna osoby starszej z nowej perspektywy – jako zawodu potrzebnego i przyszłościowego.

Na co dzień spotykam się z wieloma osobami wykonującymi ten zawód w Polsce i za granicą, wiem jak czasami proste podpowiedzi, wskazówki czy techniki przydają się w tej pracy lub zmieniają perspektywę wykonywanego zajęcia. A ponieważ osoby starsze są wśród nas, zachęcam do udziału w konferencji on-line również tych, których bliscy wymagają lub będą wymagali wsparcia w niedługim czasie” – zachęcała do udziału mgr Iwona Przybyło.

Jak przedstawiał się program konferencji zorganizowanej w 2021 roku?

 1. Opiekun osób starszych – dlaczego ten zawód jest tak ważny?
 2. Dbaj nie tylko o Podopiecznego, ale także o siebie – jak to robić?
 3. Hand-under-hand – co to jest i dlaczego jest tak pomocny w codziennej pracy?
 4. COVID-19 – jak dbać o bezpieczeństwo swoje i Podopiecznego?
 5. Pracuj ze spokojną głową – czym się kierować, aby wybrać najlepszą ofertę?

 

15 maja – Dzień Opiekuna Osób Starszych 2020

 

Co przygotowaliśmy dla Opiekunów w roku 2020?

15 maja 2020 roku już po raz trzeci obchodziliśmy Dzień Opiekuna Osób Starszych, święto zainicjowane w 2018 roku przez ATERIMA MED i Akademię Opiekunów. Co przygotowaliśmy dla wszystkich Opiekunów wówczas i jaki ważny temat poruszymy tym razem? 

Rok 2020 był szczególną okazją do docenienia trudnej pracy Opiekuna, a także do rozmowy o tym, w jaki sposób mogą oni zadbać nie tylko o swoich Podopiecznych czy bliskich, ale też o swoje własne zdrowie fizyczne i psychiczne. W czasie pandemii, kiedy zwłaszcza osoby starsze znajdowały się w grupie podwyższonego ryzyka i wymagały szczególnych środków ostrożności, ich Opiekunowie byli wyjątkowo obciążeni. Pojawiał się lęk i uciążliwe zmęczenie. Ważne, by Opiekun mógł liczyć na wsparcie i sam wiedział, na co zwrócić uwagę, by nie dopuścić u siebie do poważniejszych dolegliwości. Nie unikaliśmy trudnych tematów, dając Opiekunom wsparcie w tym niełatwym czasie. 

Poruszaliśmy zagadnienia związane ze zdrowiem, samopoczuciem i kondycją psychiczną Opiekunów, przybliżając zagadnienie Zespołu Stresu Opiekuna, który może być częstą przyczyną gorszego samopoczucia u osób sprawujących opiekę nad seniorami. Umożliwiliśmy wówczas okazję do zadania pytań naszym Ekspertom zarówno za pośrednictwem komentarzy na Facebooku, jak i drogą mailową. 

Przygotowaliśmy wówczas przydatne materiały edukacyjne m.in. artykuł naszego eksperta, mgr Iwony Przybyło pt. „Jak Opiekun osoby starszej może zadbać o siebie w dobie pandemii?” – czyli kilka cennych rad, które na pewno przydadzą się każdemu Opiekunowi. Artykuł można znaleźć TUTAJ. Dodatkowo dwa eksperckie materiały na temat Zespołu Stresu Opiekuna (nazywanego również Syndromem Stresu Opiekuna), które można przeczytać TUTAJ i TUTAJ. Ponadto wiele przydatnych artykułów związanych z tematem Dnia Opiekuna Osób Starszych (można je znaleźć na stronie poradnika ATERIMA MED).

 

15 maja – Dzień Opiekuna Osób Starszych 2019

 

Jak Dzień Opiekuna Osób Starszych celebrowany był przez nas w roku 2019?

Dzień Opiekuna Osób Starszych był okazją do poruszenia ważnych w opiece tematów, takich jak:

 • Organizacja opieki domowej i opieki instytucjonalnej.
 • Opcje wsparcia finansowego dla Opiekunów.
 • Pomoc ekspertów z zakresu opieki nad osobami starszymi i niesamodzielnymi.
 • Profilaktyka zdrowotna Opiekunów.
 • Sposoby radzenia sobie ze stresem.
 • Wypalenie zawodowe Opiekunów.

Podczas Dnia Opiekuna Osób Starszych uruchomiona zostanie bezpłatna linia telefoniczna, gdzie każdy Opiekun mógł zasięgnąć porady ekspertów współpracujących z ATERIMA MED. Dyżur pełniły pielęgniarki z wieloletnim doświadczeniem, wykwalifikowany psycholog, a także prawnik, który udzielał porad z zakresu organizacji opieki domowej i opieki instytucjonalnej.

Praca w charakterze Opiekuna często jest trudna i obciążająca. Bardzo zależy nam na tym, aby wszyscy Opiekunowie wiedzieli, gdzie mogą otrzymać pomoc lub z jakich możliwości mogą korzystać, aby ich codzienna praca była nieco prostsza -  wypowiedziała się Katarzyna Jędrzejek (Kierownik Działu Koordynacji i Wsparcia Opiekunów w ATERIMA MED) na temat przyświecającego nam celu podczas obchodów Dnia Opiekuna Osób Starszych. 

15 maja – Dzień Opiekuna Osób Starszych

 

 

15 maja – Dzień Opiekuna Osób Starszych 2018

 

W roku 2018 poruszyliśmy problem wypalenia zawodowego wśród Opiekunów seniorów.

W ATERIMA MED zawsze staramy się doceniać i ułatwiać pracę wszystkich naszych pracowników. Wierzymy, że wsparciem powinni być objęci nie tylko Podopieczni, ale także ich Opiekunowie. Wszystko w myśl zasady: zdrowy Opiekun, to zdrowy Podopieczny. Właśnie dlatego stworzyliśmy dzień skupiony na potrzebach wszystkich osób wykonujących ten niełatwy, ale niezwykle potrzebny zawód.

Podczas pierwszej edycji wydarzenia można było skorzystać z bezpłatnych infolinii z ekspertami – przy telefonie czekała Iwona Przybyło – doświadczona pielęgniarka, która od lat szkoli Opiekunów, oraz Katarzyna Nowak-Ledniowska – psycholog, z którym można było porozmawiać m. in. o wypaleniu zawodowym. Miała miejsce także transmisja na żywo za pośrednictwem portalu Facebook rozmowy o wypaleniu zawodowym w pracy Opiekuna – ekspertką była psycholożka Katarzyna Nowak-Ledniowska, która na co dzień pracuje w hospicjach i oddziale paliatywnym z pacjentami w podeszłym wieku, przewlekle chorymi i umierającymi oraz ich rodzinami i Opiekunami.

Zapis naszej transmisji o wypaleniu zawodowym można znaleźć TUTAJ

Więcej wiedzy i przydatnych wskazówek znaleźć można w artykule naszego Eksperta: "Wypalenie zawodowe – dlaczego warto o nim rozmawiać?".

Warto także posłuchać, jak o wypaleniu zawodowym opowiadała zatrudniona w ATERIMA MED pani Grażyna oraz znana z bloga "Z mojego koszyka" pani Henryka Janik:

Warto podkreślić, że doroczny Dzień Opiekuna Osób Starszych jest skierowany do wszystkich osób pracujących w opiece – bez żadnych ograniczeń. Jest to wspólna inicjatywa Akademii Opiekunów oraz ATERIMA MED. 

Zawód jaki wykonują osoby sprawujące opiekę nad seniorami jest jednym z bardziej wymagających i potrzebnych zawodów we wciąż starzejącym się społeczeństwie. Wymaga empatii, zrozumienia, otwartości, siły i przede wszystkim wiedzy. Każdego dnia, Opiekunowie sprawujący opiekę nad seniorami, robią wszystko co w ich mocy – a my im w tym pomagamy. Śmiało możemy powiedzieć – razem jesteśmy mocni w opiece, ale to Wy jesteście naszymi bohaterami!

 

Szukasz najlepszej oferty
dla Opiekunów osób starszych w Niemczech?
Mamy oferty, które spełnią Twoje oczekiwania.
Wypełnij formularz, zadzwonimy do Ciebie i znajdziemy najlepiej dopasowane zlecenie.

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dodaj pliki
Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7m zarejestrowana pod numerem KRS 0000850860. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie ul Puszkarska 7M, 30-644 Kraków KRS 0000850860 w celach marketingowych oraz przekazywanie mi informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 204, ze zm.) oraz droga telefoniczną w tym za pośrednictwem SMS. Wyrażenie w/w zgody w szczególności oznacza, że mogą Państwo otrzymywać od firmy ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. informacje o merytorycznych wydarzeniach – szkoleniach, kursach językowych, konferencjach czy webinariach oraz promocjach, programach lojalnościowych i kampaniach wizerunkowych, których ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. jest organizatorem lub partnerem. Mogą też Państwo otrzymywać wiadomości o wolnych stanowiskach pracy i ofertach zatrudnienia od ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. oraz jej partnerów. Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie www.aterima-med.pl ^ zwiń
Zamów bezpłatne połączenie →