Wyjedź do Niemiec bezpiecznie i komfortowo ATERIMA Busem.
Rekrutacja i zatrudnienie on-line bez konieczności wychodzenia z domu. Aplikuj
Najlepsze oferty od pracodawcy nr 1 w rankingu Opiekunek24.pl
Aż 98% zadowolonych Opiekunów ze współpracy z nami – dołącz do nas!
Bezpieczna praca w pandemii w ATERIMA MED – mamy 6 gwarancji bezpieczeństwa!
W tym momencie 8 Opiekunek przegląda oferty pracy ATERIMA MED
Mamy dopasowane oferty - wyjedź na zlecenie do Niemiec na jak długo chcesz!
W ciągu ostatnich 2 godzin godzin aplikowało już 2 Opiekunów.
Współpracując z nami otrzymasz możliwość uczestnictwa w certyfikowanych szkoleniach.
Oferujemy dedykowany program szkolenia tylko dla Opiekunów ATERIMA MED
Dołącz do grona najlepszych Opiekunek i odbieraj premie do wynagrodzenia.
Tylko dla Opiekunów ATERIMA MED - profesjonalne wsparcie Zespołu Pielęgniarskiego!
Rozwijaj kompetencje językowe i zarabiaj więcej! Korzystaj z kursów języka niemieckiego!
ATERIMA MED – numer 1 wśród firm z branży opieki na seniorami w rankingu Opiekunek24.pl
Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów ATERIMA MED.
Blisko 1000 sprawdzonych ofert czeka na Ciebie. Aplikuj
Teraz najwyższe premie – sprawdź oferty i wyjedź z ATERIMA MED.
U nas to Ty wybierasz zlecenie! Blisko 1000 ofert czeka na Ciebie. Aplikuj Z nami zyskasz wysokie zarobki + PREMIE. Zawsze terminowe wypłaty. Aplikuj

Praca opiekunki osób starszych w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Praca opiekunki w Niemczech w czasie Świąt – czy warto?

praca-Opiekunki-w-Niemczech1Decyzja o wyjeździe do Niemiec do pracy jako opiekunka osób starszych w okresie Świąt Bożego Narodzenia nie należy do najłatwiejszych. Jest to jednak duża szansa dla początkujących opiekunek oraz osób, które z różnych powodów potrzebują zarobić więcej i otrzymać dodatkową premię. 

 

 

Opieka nad osobami starszymi w Święta

W okresie przedświątecznym wielu opiekunów osób starszych pracujących w Niemczech planuje powrót do Polski, aby spędzić ten czas ze swoimi rodzinami. Oznacza to zwiększenie liczby ofert pracy w Niemczech oraz większy wybór zleceń. Jest to dobra okazja dla osób, które dopiero zaczynają pracę w zawodzie opiekunki osób starszych w Niemczech.

Praca opiekunki w Niemczech – szansa na godziwe zarobki

Wyjazd do Niemiec do pracy w czasie świąt to duża szansa dla opiekunek z podstawową znajomością języka niemieckiego oraz niewielkim doświadczeniem w opiece seniora.

Osoby zainteresowane pracą opiekunki w Niemczech w okresie świątecznym zwykle spotykają się z mniejszymi oczekiwaniami co do znajomości języka niemieckiego. Podczas pierwszego wyjazdu opiekunki mogą zatem podnieść swoje kwalifikacje językowe oraz oswoić się z codziennym mówieniem po niemiecku z podopiecznym i jego rodziną. Jak skutecznie uczyć się niemieckiego dla opiekunek przeczytacie w jednym z naszych artykułów

Poza tym, wyjazd do pracy na Święta Bożego Narodzenia jest też szansą na rozszerzenie swojego doświadczenia w opiece nad osobą starszą.

Wielu opiekunów osób starszych wyjeżdża do Niemiec sezonowo, np. raz lub dwa razy do roku – często właśnie w okresie świątecznym. W tym czasie dostępne są oferty pracy w Niemczech dla osób, którym zależy na krótkim pobycie (np. na jeden miesiąc). Osoby, które decydują się na miesięczny wyjazd, często wykorzystują w tym celu nagromadzony urlop wypoczynkowy.

Co możesz zyskać pracując jako opiekunka w ATERIMA MED?

Opiekunowie osób starszych zatrudnieni w ATERIMA MED wyjeżdżając do pracy do Niemiec mają zapewnione:

Trafiłam na ATERIMĘ – była reklama wyjazdu na święta. Zdecydowałam się wyjechać w okresie świątecznym ze względu na większe prawdopodobieństwo szybszego wyjazdu. Skorzystałam z okazji i się udało. Dzięki firmie mogłam zrealizować swoje marzenie i pójść na studia” – mówi Klaudia z Mikołowa, Opiekunka osób starszych ATERIMA MED, która po raz pierwszy wyjechała do Niemiec właśnie w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Historię Klaudii możesz poznać w naszym filmie.

Decyzja o wyjeździe do Niemiec na Święta jest trudna, jednak niesie za sobą wiele korzyści. Wyjazd w okresie przedświątecznym poza możliwością dobrego zarobku jest także szansą na podszlifowanie znajomości języka niemieckiego oraz zdobycie cennego doświadczenia w opiece nad osobami starszymi. 

Pracujesz jako opiekunka w Święta? Zasługujesz na premię!

W ATERIMA MED szczególnie doceniamy pracę naszych Opiekunów w Święta, dlatego też wyjazd do Niemiec w okresie bożonarodzeniowym wiąże się z otrzymaniem wyjatkowo wysokiego wynagrodzenia. Razem z premią świąteczną w grudniu zarobisz u nas nawet 1600 Euro na rękę! Premie dla naszych Opiekunów są gwarantowane w umowie, więc nasi pracownicy mają pewność obiecanych bonusów.

Jeśli zastanawiasz się nad rozpoczęciem pracy opiekunki w Niemczech, wyjazd w okresie okołoświątecznym to szansa na dobry start.

Aktualne, świąteczne oferty pracy w Niemczech znajdują się na naszej stronie. Aplikuj już teraz!

Zamów bezpłatne połączenie →

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.