ATERIMA MED to pewna, legalna i bezpieczna firma – jesteśmy na rynku od 2011 roku
Ponad 100 000 razy! Na tyle zleceń wyjechali z nami nasi Opiekunowie przez ponad 10 lat.
Wypłacamy wynagrodzenie zawsze na czas – zgodnie z umową i wcześniejszymi ustaleniami.
Na 78% wszystkich naszych ofert wyjeżdżają ci sami, zadowoleni Opiekunowie. Znajdź swoją stałą ofertę!
Jesteśmy firmą nr 1 w branży opiekuńczej według rankingu firm na portalu opiekunki24.pl.
9,7/10 – nasza ocena wśród polecających nas Opiekunów. Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów – sprawdź nasze oferty!
W naszej codziennej pracy kierujemy się mottem: „zaopiekuj się naszym Podopiecznym, a my zaopiekujemy się Tobą”.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do bezpłatnych webinarów „Profesjonalni w opiece" z przydatnymi wskazówkami dotyczącymi opieki nad osobami starszymi.
Zapewniamy stałą i indywidualną opiekę Koordynatora.
Nasi Opiekunowie mogą korzystać z nieodpłatnych i indywidualnych porad prawnych.
Organizujemy przejazd w obie strony i zapewniamy bezpieczną podróż ATERIMA Busem od drzwi do drzwi.
Zapewniamy wsparcie psychologiczne przez telefoniczne konsultacje z psychologiem.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do wsparcia językowego przez indywidualne konsultacje z lektorem języka niemieckiego oraz kursy językowe.
Zapewniamy wsparcie merytoryczne przez telefoniczne konsultacje w zakresie opieki z Ekspertami Biura Medycznego ATERIMA MED.
Ubezpieczamy każdego Opiekuna prywatnym ubezpieczeniem medycznym, które uprawnia do korzystania z bezpłatnej opieki medycznej na terenie Niemiec i Polski.
Mamy sprawdzone oferty – aktualizujemy status oferty każdorazowo ze zmiennikami.
Mamy zlecenia w atrakcyjnych regionach Niemiec – sprawdź nasze oferty!
Mamy blisko 1000 sprawdzonych ofert – pomagamy dopasować je do preferencji Opiekuna.
Do grona Opiekunów ATERIMA MED dołączył właśnie kolejny Opiekun – dziękujemy za zaufanie.
Teraz nasze oferty przegląda 17 osób. Sprawdź dostępne zlecenia i zarezerwuj najlepsze dla siebie.
W tej chwili nasi Koordynatorzy potwierdzają oferty z 23 Opiekunami.
Dziś zlecenie w Niemczech rozpoczyna aż 64 Opiekunów.
image/svg+xml

Praca opiekunki w Niemczech w czasie Świąt – czy warto?

praca-Opiekunki-w-Niemczech1Decyzja o wyjeździe do Niemiec do pracy jako opiekunka osób starszych w okresie Świąt Bożego Narodzenia nie należy do najłatwiejszych. Jest to jednak duża szansa dla początkujących opiekunek oraz osób, które z różnych powodów potrzebują zarobić więcej i otrzymać dodatkową premię. 

 

 

Opieka nad osobami starszymi w Święta

W okresie przedświątecznym wielu opiekunów osób starszych pracujących w Niemczech planuje powrót do Polski, aby spędzić ten czas ze swoimi rodzinami. Oznacza to zwiększenie liczby ofert pracy w Niemczech oraz większy wybór zleceń. Jest to dobra okazja dla osób, które dopiero zaczynają pracę w zawodzie opiekunki osób starszych w Niemczech.

Praca opiekunki w Niemczech – szansa na godziwe zarobki

Wyjazd do Niemiec do pracy w czasie świąt to duża szansa dla opiekunek z podstawową znajomością języka niemieckiego oraz niewielkim doświadczeniem w opiece seniora.

Osoby zainteresowane pracą opiekunki w Niemczech w okresie świątecznym zwykle spotykają się z mniejszymi oczekiwaniami co do znajomości języka niemieckiego. Podczas pierwszego wyjazdu opiekunki mogą zatem podnieść swoje kwalifikacje językowe oraz oswoić się z codziennym mówieniem po niemiecku z podopiecznym i jego rodziną. Jak skutecznie uczyć się niemieckiego dla opiekunek przeczytacie w jednym z naszych artykułów

Poza tym, wyjazd do pracy na Święta Bożego Narodzenia jest też szansą na rozszerzenie swojego doświadczenia w opiece nad osobą starszą.

Wielu opiekunów osób starszych wyjeżdża do Niemiec sezonowo, np. raz lub dwa razy do roku – często właśnie w okresie świątecznym. W tym czasie dostępne są oferty pracy w Niemczech dla osób, którym zależy na krótkim pobycie (np. na jeden miesiąc). Osoby, które decydują się na miesięczny wyjazd, często wykorzystują w tym celu nagromadzony urlop wypoczynkowy.

Co możesz zyskać pracując jako opiekunka w ATERIMA MED?

Opiekunowie osób starszych zatrudnieni w ATERIMA MED wyjeżdżając do pracy do Niemiec mają zapewnione:

Trafiłam na ATERIMĘ – była reklama wyjazdu na święta. Zdecydowałam się wyjechać w okresie świątecznym ze względu na większe prawdopodobieństwo szybszego wyjazdu. Skorzystałam z okazji i się udało. Dzięki firmie mogłam zrealizować swoje marzenie i pójść na studia” – mówi Klaudia z Mikołowa, Opiekunka osób starszych ATERIMA MED, która po raz pierwszy wyjechała do Niemiec właśnie w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Historię Klaudii możesz poznać w naszym filmie.

Decyzja o wyjeździe do Niemiec na Święta jest trudna, jednak niesie za sobą wiele korzyści. Wyjazd w okresie przedświątecznym poza możliwością dobrego zarobku jest także szansą na podszlifowanie znajomości języka niemieckiego oraz zdobycie cennego doświadczenia w opiece nad osobami starszymi. 

Pracujesz jako opiekunka w Święta? Zasługujesz na premię!

W ATERIMA MED szczególnie doceniamy pracę naszych Opiekunów w Święta, dlatego też wyjazd do Niemiec w okresie bożonarodzeniowym wiąże się z otrzymaniem wyjatkowo wysokiego wynagrodzenia. Razem z premią świąteczną w grudniu zarobisz u nas nawet 1600 Euro na rękę! Premie dla naszych Opiekunów są gwarantowane w umowie, więc nasi pracownicy mają pewność obiecanych bonusów.

Jeśli zastanawiasz się nad rozpoczęciem pracy opiekunki w Niemczech, wyjazd w okresie okołoświątecznym to szansa na dobry start.

Aktualne, świąteczne oferty pracy w Niemczech znajdują się na naszej stronie. Aplikuj już teraz!

Zamów bezpłatne połączenie →