Aktualności

ATERIMA MED – Najlepszy pracodawca w rankingu Opiekunki24!

Szukasz dobrej pracy od stycznia? Wybierz ATERIMA MED – lidera w rankingu firm z branży opieki nad osobami starszymi!

ATERIMA MED zajęła pierwsze miejsce wśród firm z branży opieki w rankingu portalu Opiekunki24.pl. Uzyskaliśmy w Rankingu aż 37 punktów na 40 i tym samym zajęliśmy w tabeli pierwsze miejsce i zaszczytny tytuł Najlepszego pracodawcy dla opiekunów osób starszych w Niemczech!

Jakie kryteria były brane pod uwagę w rankingu? Autorzy sprawdzali zarówno podstawowe warunki, takie jak terminowo wypłacane wynagrodzenie czy opiekę koordynatora, jak również te rzadziej spotykane, np. posiadanie przez firmę certyfikatu ISO, telefoniczne dyżury ekspertów (w tym pielęgniarki, lektora języka niemieckiego, psychologa i prawnika), rzetelne wsparcie dla Opiekunów przebywających w Niemczech, a nawet przejrzystą wyszukiwarkę ofert pracy.

Jesteśmy bardzo dumni z pierwszego miejsca – ponieważ cały zespół ATERIMA MED codziennie pracuje na to, aby zapewniać naszym Opiekunom najlepsze oferty pracy w Niemczech. Dziękujemy za Wasze zaufanie!

Pełen ranking portalu Opiekunki24 można znaleźć TUTAJ.

W nowym roku szukasz rzetelnej firmy, która zapewni Ci sprawdzoną pracę w Niemczech? Pracuj z najlepszymi! Wybierz zwycięzcę rankingu firmy z branży opieki! Na początku wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i opowiemy więcej o pracy w ATERIMA MED.

Wyjeżdżając do Niemiec z ATERIMA MED masz gwarancję:

Sprawdź nasze przykładowe oferty pracy! Możesz je łatwo przeglądać korzystając z naszej wyszukiwarki, którą znajdziesz TUTAJ. Dzięki wyszukiwarce ofert pracy masz możliwość filtrowania ogłoszeń po kątem m.in.

  • miejsca pracy,
  • płci podopiecznego,
  • długości wyjazdu.

Zadzwoń do nas już teraz – po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z Działem Rekrutacji pod numerem tel. +48 12 341 15 15, a także z naszymi oddziałami w całej Polsce.