Aktualności

W grudniu zarób nawet 1600 Euro netto

W ATERIMA MED szczególnie doceniamy Opiekunów, którzy pracują w Niemczech w Święta Bożego Narodzenia. Razem z premią świąteczną Twoje wynagrodzenie w grudniu wyniesie nawet 1600 Euro na rękę!

Dla zatrudnionych u nas Opiekunów poszukujemy obecnie zmienniczek i zmienników na okres bożonarodzeniowy. Oznacza to bardzo dużą ilość sprawdzonych ofert pracy na terenie całych Niemiec. To bardzo dobra wiadomość dla kandydatów również ze słabą znajomością niemieckiego, które obecnie mogą liczyć na:

  • szybki wyjazd
  • ofertę dostosowaną do ich możliwości i preferencji
  • wynagrodzenie znacznie wyższe niż w innych miesiącach - m. in. dzięki premiom świątecznym
  • zebranie bardzo cennego doświadczenia w Niemczech, które ułatwi kolejne wyjazdy w przyszłości 

Planujesz pracę w Święta? Zadzwoń do nas już teraz i wybierz dogodne dla Ciebie miejsce pracy! Na premie świąteczne mogą liczyć zarówno osoby, które już z nami pracują, jak i nowi kandydaci. 

 

W puli ogłoszeń czekają na Was oferty o różnej długości pobytu za granicą. Mamy wyjazdy dla osób, którym zależy na krótkim pobycie (np. miesięcznym), a także dla opiekunów wyjeżdżających na dłużej, których doceniamy dodatkową premią!

Poza dodatkowym wynagrodzeniem za pracę w Święta naszym Opiekunom gwarantujemy:

ATERIMA MED korzyści
U nas możesz liczyć na ofertę dostosowaną do Twoich oczekiwań – sprawdź tutaj, dlaczego w ATERIMA MED są najlepsze oferty pracy i powiedz nam, na czym szczególnie Ci zależy.

 

sprawdź nasze oferty pracy

 

Zyskaj premię… nawet bez wyjazdu do Niemiec! Jak to możliwe? Nie możesz pracować w Święta, ale znasz godną zaufania osobę, chętną do wyjazdu z nami? Poleć nam ją i zyskaj dodatkowe 400 zł. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Po więcej ofert oraz informacji o dodatkowych wynagrodzeniach zapraszamy do kontaktu pod numerem tel. 12 341 15 15, a także z naszymi oddziałami w całej Polsce.