ATERIMA MED to pewna, legalna i bezpieczna firma – jesteśmy na rynku od 2011 roku
Ponad 100 000 razy! Na tyle zleceń wyjechali z nami nasi Opiekunowie przez ponad 10 lat.
Wypłacamy wynagrodzenie zawsze na czas – zgodnie z umową i wcześniejszymi ustaleniami.
Na 78% wszystkich naszych ofert wyjeżdżają ci sami, zadowoleni Opiekunowie. Znajdź swoją stałą ofertę!
Jesteśmy firmą nr 1 w branży opiekuńczej według rankingu firm na portalu opiekunki24.pl.
9,7/10 – nasza ocena wśród polecających nas Opiekunów. Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów – sprawdź nasze oferty!
W naszej codziennej pracy kierujemy się mottem: „zaopiekuj się naszym Podopiecznym, a my zaopiekujemy się Tobą”.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do bezpłatnych webinarów „Profesjonalni w opiece" z przydatnymi wskazówkami dotyczącymi opieki nad osobami starszymi.
Zapewniamy stałą i indywidualną opiekę Koordynatora.
Nasi Opiekunowie mogą korzystać z nieodpłatnych i indywidualnych porad prawnych.
Organizujemy przejazd w obie strony i zapewniamy bezpieczną podróż ATERIMA Busem od drzwi do drzwi.
Zapewniamy wsparcie psychologiczne przez telefoniczne konsultacje z psychologiem.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do wsparcia językowego przez indywidualne konsultacje z lektorem języka niemieckiego oraz kursy językowe.
Zapewniamy wsparcie merytoryczne przez telefoniczne konsultacje w zakresie opieki z Ekspertami Biura Medycznego ATERIMA MED.
Ubezpieczamy każdego Opiekuna prywatnym ubezpieczeniem medycznym, które uprawnia do korzystania z bezpłatnej opieki medycznej na terenie Niemiec i Polski.
Mamy sprawdzone oferty – aktualizujemy status oferty każdorazowo ze zmiennikami.
Mamy zlecenia w atrakcyjnych regionach Niemiec – sprawdź nasze oferty!
Mamy blisko 1000 sprawdzonych ofert – pomagamy dopasować je do preferencji Opiekuna.
Do grona Opiekunów ATERIMA MED dołączył właśnie kolejny Opiekun – dziękujemy za zaufanie.
Teraz nasze oferty przegląda 17 osób. Sprawdź dostępne zlecenia i zarezerwuj najlepsze dla siebie.
W tej chwili nasi Koordynatorzy potwierdzają oferty z 23 Opiekunami.
Dziś zlecenie w Niemczech rozpoczyna aż 64 Opiekunów.
image/svg+xml

Dlaczego warto wyjechać z ATERIMA MED? Spotkania w całej Polsce

ATERIMA MED posiada biura i punkty rekrutacyjne w całej Polsce. Aby ułatwić kontakt z naszą firmą, z myślą o naszych Opiekunkach na bieżąco organizujemy również liczne spotkania informacyjne oraz uczestniczymy w targach i giełdach pracy na terenie całego kraju.

Biura ATERIMA MED w całej Polsce

spotkania-z-ATERIMA-MEDWyjazd do Niemiec do pracy jako opiekunka osób starszych to duże przedsięwzięcie. Bardzo zależy nam na tym, aby wszystkie opiekunki oraz kandydatki zainteresowane pracą w opiece nad osobami starszymi w Niemczech mogły w prosty i wygodny się z nami skontaktować. Można to zrobić telefonicznie, mailowo, a także poprzez nasz oficjalny profil na Facebooku. Wiemy jednak, że wiele osób od kontaktu przez telefon lub internet bardziej ceni sobie spotkanie i rozmowę na żywo. Podczas spotkań w naszych oddziałach z kandydatami do pracy w miłej atmosferze rozmawiamy na temat ich kompetencji i preferencji odnośnie oferty pracy w Niemczech oraz dokładnie przedstawiamy warunki zatrudnienia.

Główna siedziba ATERIMA MED znajduje się w Krakowie, ale poza stolicą Małopolski mamy aż pięć Biur Rekrutacyjnych w większych miastach Polski. Można nas znaleźć w Katowicach, Wrocławiu, Łodzi, Gdańsku i w Szczecinie. Posiadamy również Mobilne Punkty Rekrutacyjne, w których opiekunki osób starszych mogą się z nami spotkać po kontakcie telefonicznym – znajdują się one w Warszawie, Bydgoszczy, Poznaniu, Opolu, Rzeszowie i Toruniu. Numery telefonów i adresy naszych biur znajdziesz TUTAJ.

Dni otwarte ATERIMA MED

Wszyscy opiekunowie oraz osoby zainteresowane pracą w opiece seniora mogą wziąć udział w organizowanych przez nas dniach otwartych, które odbywają się w naszych biurach. Na naszych gości zawsze czeka ciekawy program oraz słodki poczęstunek. Podczas dni otwartych można bezpłatnie wziąć udział m.in. w pokazowych lekcjach języka niemieckiego lub szkoleniach z zakresu chorób otępiennych (tj. demencja lub choroba Alzheimera), które są prowadzone przez naszego Eksperta ds. demencji i opieki. Dni otwarte są także okazją do rozmowy z Konsultantami ATERIMA MED, poszerzenia wiedzy na temat wyjazdów do pracy w opiece nad osobami starszymi oraz rozmów i wymiany doświadczeń pomiędzy samymi opiekunami osób starszych.

Spotkania informacyjne

Z myślą o wszystkich osobach, które nie mają możliwości spotkania się z nami w naszych biurach regionalnych organizujemy spotkania informacyjne w wielu miastach Polski, które odbywają się m.in. w lokalnych Urzędach Pracy. Każde spotkanie jest okazją do zdobycia szczegółowych informacji na temat pracy jako opiekunka w Niemczech oraz wiedzy na temat bezpiecznej pracy za granicą oraz podpisania umowy z przedstawicielami ATERIMA MED (w przypadku osób zdecydowanych na wyjazd).

Targi i giełdy pracy

Poza organizacją spotkań informacyjnych, regularnie pojawiamy się także na targach i giełdach pracy w całej Polsce. Podczas tych spotkań nasi przedstawiciele chętnie odpowiadają na wszystkie pytania związane z pracą jako opiekunka osób starszych w Niemczech. Jest to również szansa na z zapoznanie się z naszymi aktualnymi ofertami pracy w Niemczech dla opiekunów.

Chcesz być na bieżąco i wiedzieć, w których miastach pojawimy się w najbliższym czasie? Wszystkie informacje nt. spotkań i targów pracy z ATERIMA MED znajdziesz na naszej stronie internetowej w sekcji "Tu będziemy" oraz na naszym profilu na Facebooku.

SPRAWDŹ NASZE OFERTY!SPRAWDŹ NASZE OFERTY!

Zamów bezpłatne połączenie →