ATERIMA MED to pewna, legalna i bezpieczna firma – jesteśmy na rynku od 2011 roku
Ponad 100 000 razy! Na tyle zleceń wyjechali z nami nasi Opiekunowie przez ponad 10 lat.
Wypłacamy wynagrodzenie zawsze na czas – zgodnie z umową i wcześniejszymi ustaleniami.
Na 78% wszystkich naszych ofert wyjeżdżają ci sami, zadowoleni Opiekunowie. Znajdź swoją stałą ofertę!
Jesteśmy firmą nr 1 w branży opiekuńczej według rankingu firm na portalu opiekunki24.pl.
9,7/10 – nasza ocena wśród polecających nas Opiekunów. Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów – sprawdź nasze oferty!
W naszej codziennej pracy kierujemy się mottem: „zaopiekuj się naszym Podopiecznym, a my zaopiekujemy się Tobą”.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do bezpłatnych webinarów „Profesjonalni w opiece" z przydatnymi wskazówkami dotyczącymi opieki nad osobami starszymi.
Zapewniamy stałą i indywidualną opiekę Koordynatora.
Nasi Opiekunowie mogą korzystać z nieodpłatnych i indywidualnych porad prawnych.
Organizujemy przejazd w obie strony i zapewniamy bezpieczną podróż ATERIMA Busem od drzwi do drzwi.
Zapewniamy wsparcie psychologiczne przez telefoniczne konsultacje z psychologiem.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do wsparcia językowego przez indywidualne konsultacje z lektorem języka niemieckiego oraz kursy językowe.
Zapewniamy wsparcie merytoryczne przez telefoniczne konsultacje w zakresie opieki z Ekspertami Biura Medycznego ATERIMA MED.
Ubezpieczamy każdego Opiekuna prywatnym ubezpieczeniem medycznym, które uprawnia do korzystania z bezpłatnej opieki medycznej na terenie Niemiec i Polski.
Mamy sprawdzone oferty – aktualizujemy status oferty każdorazowo ze zmiennikami.
Mamy zlecenia w atrakcyjnych regionach Niemiec – sprawdź nasze oferty!
Mamy blisko 1000 sprawdzonych ofert – pomagamy dopasować je do preferencji Opiekuna.
Do grona Opiekunów ATERIMA MED dołączył właśnie kolejny Opiekun – dziękujemy za zaufanie.
Teraz nasze oferty przegląda 17 osób. Sprawdź dostępne zlecenia i zarezerwuj najlepsze dla siebie.
W tej chwili nasi Koordynatorzy potwierdzają oferty z 23 Opiekunami.
Dziś zlecenie w Niemczech rozpoczyna aż 64 Opiekunów.
image/svg+xml

Dlaczego warto wyjechać z ATERIMA MED? Legalne i bezpieczne zatrudnienie

Pierwszy wyjazd do pracy za granicę może budzić niepokój. Wyjeżdżając do pracy jako Opiekunka osób starszych z ATERIMA MED masz pewność legalnego i bezpiecznego zatrudnienia.

Sprawdzona firma = pewność zatrudnienia

bezpieczna-praca-w-ATERIMA-MEDWedług badań TNS OBOP więcej niż co piąty Polak nie wie, co zrobić, aby wyjazd do pracy za granicę był bezpieczny. Przed podjęciem decyzji o wyjeździe warto sprawdzić wiarygodność firmy. Do obowiązków każdej rzetelnej firmy należy wypłata wynagrodzenia, odprowadzanie składek ZUS i załatwianie wszelkich formalności związanych z wyjazdem i pobytem pracownika za granicą.

Przed wyjazdem sprawdź, czy dane firmy znajdują się w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Warto sprawdzić też opinię o firmie w Internecie. Nie zapomnij również upewnić się, że agencja podaje pełny adres swojej siedziby. Więcej wskazówek, na co zwrócić uwagę przed wyjazdem znajdziesz w jednym z naszych artykułów.

Wszyscy Opiekunowie osób starszych ATERIMA MED mają gwarancję bezpiecznej pracy w Niemczech i pewności zatrudnienia. ATERIMA MED to sprawdzona firma o ugruntowanej pozycji na rynku, która od 2011 roku zdobywa zaufanie swoich pracowników. Nasz zespół tworzą ludzie, którzy brali udział w kształtowaniu się rynku usług opieki domowej w Polsce od samego początku.

Pakiet dodatkowego ubezpieczenia

ATERIMA MED odprowadza składki na ubezpieczenie zdrowotne i społeczne, w tym składki emerytalne. Czas spędzony w pracy jako opiekunka osób starszych w Niemczech wlicza się do stażu emerytalnego – dotyczy to również pobytu w Polsce podczas pauzy. Poza tym, nasi Opiekunowie objęci są pakietem dodatkowego, prywatnego ubezpieczenia ERGO, które w razie choroby lub wypadku pokrywa koszty leczenia, transportu medycznego, następstw nieszczęśliwych wypadków oraz zapewnia profesjonalną pomoc i OC.

Najlepsi pośrednicy i oferty pracy w Niemczech

W Niemczech współpracujemy tylko z najlepszymi i godnymi zaufania pośrednikami. Długofalowa i profesjonalna współpraca zapewnia nam dostęp do najlepszych ofert pracy w Niemczech, które proponujemy naszym Opiekunom.

Opieka nad osobami starszymi to praca bardzo dynamiczna – stan podopiecznego może nagle ulec zmianie. Dlatego też w ATERIMA MED staramy się na bieżąco aktualizować informacje o wszystkich naszych ofertach. Przykładamy dużą wagę do sprawdzania warunków panujących na miejscu pracy w Niemczech oraz weryfikujemy aktualny stan zdrowia podopiecznego.

Zawsze pomocni Koordynatorzy

Nasi Koordynatorzy są w stałym kontakcie z Opiekunami – odpowiadają na wszystkie pytania, a w razie problemów starają się je rozwiązać. Opiekunki osób starszych zatrudnione w ATERIMA MED zawsze mogą liczyć na profesjonalną pomoc swoich Koordynatorów – w trakcie i po zakończeniu pracy jesteśmy w stałym kontakcie telefonicznym i e-mailowym z wszystkimi pracownikami.

Cztery zasady ATERIMA MED

W naszej działalności kierujemy się czterema podstawowymi zasadami, które pozwalają nam cieszyć się dobrą opinią wśród naszych pracowników.

  • odpowiedzialność – chcemy mieć całkowitą pewność, że każda oferta pracy w Niemczech jest dobrze dopasowana do kompetencji i możliwości opiekunki osób starszych,
  • pełna jawność informacji – przykładamy dużą wagę do wymiany informacji pomiędzy rodziną podopiecznego a opiekunem. Nie pomijamy ważnych faktów – prawidłowa komunikacja to fundament dobrej opieki!
  • dbałość o standardy etyczne – współpraca z opiekunami oparta jest o umowy, które szanują interesy obu stron. Staramy się przystępnie przedstawiać zasady i warunki zatrudnienia wszystkim naszym pracownikom,
  • lojalność – doceniamy zaangażowanie, profesjonalizm i długofalową współpracę z opiekunami, np. poprzez wzrost wynagrodzenia.

Naszym głównym celem jest oferowanie legalnej pracy i przeciwdziałanie współczesnemu niewolnictwu i handlowi ludźmi. Chcemy, aby nasi pracownicy zawsze czuli się bezpiecznie. Dlatego też, z myślą o osobach szukających pracy poza granicami Polski stworzyliśmy praktyczny, bezpłatny poradnik „Bezpieczna praca za granicą”.

Przy wyborze oferty pracy w Niemczech pamiętaj, że rzetelna firma to gwarancja bezpieczeństwa, a także spokój Twój i Twoich bliskich. Jeśli pojawią się ewentualne problemy, masz pewność, że nie zostaniesz z nimi sam.

ATERIMA-MED-aplikuj-juz-dzis

Zamów bezpłatne połączenie →