Wyjedź do Niemiec bezpiecznie i komfortowo ATERIMA Busem.
Rekrutacja i zatrudnienie on-line bez konieczności wychodzenia z domu. Aplikuj
Najlepsze oferty od pracodawcy nr 1 w rankingu Opiekunek24.pl
Aż 98% zadowolonych Opiekunów ze współpracy z nami – dołącz do nas!
Bezpieczna praca w pandemii w ATERIMA MED – mamy 6 gwarancji bezpieczeństwa!
W tym momencie 3 Opiekunki przeglądają oferty pracy ATERIMA MED
Mamy dopasowane oferty - wyjedź na zlecenie do Niemiec na jak długo chcesz!
W ciągu ostatnich 2 godzin godzin aplikowało już 5 Opiekunów.
Współpracując z nami otrzymasz możliwość uczestnictwa w certyfikowanych szkoleniach.
Oferujemy dedykowany program szkolenia tylko dla Opiekunów ATERIMA MED
Dołącz do grona najlepszych Opiekunek i odbieraj premie do wynagrodzenia.
Tylko dla Opiekunów ATERIMA MED - profesjonalne wsparcie Zespołu Pielęgniarskiego!
Rozwijaj kompetencje językowe i zarabiaj więcej! Korzystaj z kursów języka niemieckiego!
ATERIMA MED – numer 1 wśród firm z branży opieki na seniorami w rankingu Opiekunek24.pl
Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów ATERIMA MED.
Blisko 1000 sprawdzonych ofert czeka na Ciebie. Aplikuj
Teraz najwyższe premie – sprawdź oferty i wyjedź z ATERIMA MED.
U nas to Ty wybierasz zlecenie! Blisko 1000 ofert czeka na Ciebie. Aplikuj Z nami zyskasz wysokie zarobki + PREMIE. Zawsze terminowe wypłaty. Aplikuj

Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Dlaczego warto wyjechać z ATERIMA MED? Legalne i bezpieczne zatrudnienie

Pierwszy wyjazd do pracy za granicę może budzić niepokój. Wyjeżdżając do pracy jako Opiekunka osób starszych z ATERIMA MED masz pewność legalnego i bezpiecznego zatrudnienia.

Sprawdzona firma = pewność zatrudnienia

bezpieczna-praca-w-ATERIMA-MEDWedług badań TNS OBOP więcej niż co piąty Polak nie wie, co zrobić, aby wyjazd do pracy za granicę był bezpieczny. Przed podjęciem decyzji o wyjeździe warto sprawdzić wiarygodność firmy. Do obowiązków każdej rzetelnej firmy należy wypłata wynagrodzenia, odprowadzanie składek ZUS i załatwianie wszelkich formalności związanych z wyjazdem i pobytem pracownika za granicą.

Przed wyjazdem sprawdź, czy dane firmy znajdują się w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Warto sprawdzić też opinię o firmie w Internecie. Nie zapomnij również upewnić się, że agencja podaje pełny adres swojej siedziby. Więcej wskazówek, na co zwrócić uwagę przed wyjazdem znajdziesz w jednym z naszych artykułów.

Wszyscy Opiekunowie osób starszych ATERIMA MED mają gwarancję bezpiecznej pracy w Niemczech i pewności zatrudnienia. ATERIMA MED to sprawdzona firma o ugruntowanej pozycji na rynku, która od 2011 roku zdobywa zaufanie swoich pracowników. Nasz zespół tworzą ludzie, którzy brali udział w kształtowaniu się rynku usług opieki domowej w Polsce od samego początku.

Pakiet dodatkowego ubezpieczenia

ATERIMA MED odprowadza składki na ubezpieczenie zdrowotne i społeczne, w tym składki emerytalne. Czas spędzony w pracy jako opiekunka osób starszych w Niemczech wlicza się do stażu emerytalnego – dotyczy to również pobytu w Polsce podczas pauzy. Poza tym, nasi Opiekunowie objęci są pakietem dodatkowego, prywatnego ubezpieczenia ERGO, które w razie choroby lub wypadku pokrywa koszty leczenia, transportu medycznego, następstw nieszczęśliwych wypadków oraz zapewnia profesjonalną pomoc i OC.

Najlepsi pośrednicy i oferty pracy w Niemczech

W Niemczech współpracujemy tylko z najlepszymi i godnymi zaufania pośrednikami. Długofalowa i profesjonalna współpraca zapewnia nam dostęp do najlepszych ofert pracy w Niemczech, które proponujemy naszym Opiekunom.

Opieka nad osobami starszymi to praca bardzo dynamiczna – stan podopiecznego może nagle ulec zmianie. Dlatego też w ATERIMA MED staramy się na bieżąco aktualizować informacje o wszystkich naszych ofertach. Przykładamy dużą wagę do sprawdzania warunków panujących na miejscu pracy w Niemczech oraz weryfikujemy aktualny stan zdrowia podopiecznego.

Zawsze pomocni Koordynatorzy

Nasi Koordynatorzy są w stałym kontakcie z Opiekunami – odpowiadają na wszystkie pytania, a w razie problemów starają się je rozwiązać. Opiekunki osób starszych zatrudnione w ATERIMA MED zawsze mogą liczyć na profesjonalną pomoc swoich Koordynatorów – w trakcie i po zakończeniu pracy jesteśmy w stałym kontakcie telefonicznym i e-mailowym z wszystkimi pracownikami.

Cztery zasady ATERIMA MED

W naszej działalności kierujemy się czterema podstawowymi zasadami, które pozwalają nam cieszyć się dobrą opinią wśród naszych pracowników.

  • odpowiedzialność – chcemy mieć całkowitą pewność, że każda oferta pracy w Niemczech jest dobrze dopasowana do kompetencji i możliwości opiekunki osób starszych,
  • pełna jawność informacji – przykładamy dużą wagę do wymiany informacji pomiędzy rodziną podopiecznego a opiekunem. Nie pomijamy ważnych faktów – prawidłowa komunikacja to fundament dobrej opieki!
  • dbałość o standardy etyczne – współpraca z opiekunami oparta jest o umowy, które szanują interesy obu stron. Staramy się przystępnie przedstawiać zasady i warunki zatrudnienia wszystkim naszym pracownikom,
  • lojalność – doceniamy zaangażowanie, profesjonalizm i długofalową współpracę z opiekunami, np. poprzez wzrost wynagrodzenia.

Naszym głównym celem jest oferowanie legalnej pracy i przeciwdziałanie współczesnemu niewolnictwu i handlowi ludźmi. Chcemy, aby nasi pracownicy zawsze czuli się bezpiecznie. Dlatego też, z myślą o osobach szukających pracy poza granicami Polski stworzyliśmy praktyczny, bezpłatny poradnik „Bezpieczna praca za granicą”.

Przy wyborze oferty pracy w Niemczech pamiętaj, że rzetelna firma to gwarancja bezpieczeństwa, a także spokój Twój i Twoich bliskich. Jeśli pojawią się ewentualne problemy, masz pewność, że nie zostaniesz z nimi sam.

ATERIMA-MED-aplikuj-juz-dzis

Zamów bezpłatne połączenie →

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.