Wypłacamy wynagrodzenie zawsze na czas – zgodnie z umową i wcześniejszymi ustaleniami.
ATERIMA MED to pewna i sprawdzona firma – jesteśmy na rynku opieki już ponad 10 lat!
Ponad 100 000 razy! Na tyle zleceń wyjechali z nami nasi Opiekunowie przez ponad 10 lat.
Na 78% wszystkich naszych ofert wyjeżdżają ci sami, zadowoleni Opiekunowie. Znajdź swoją stałą ofertę!
W opinii Opiekunek24 jesteśmy numerem 1 wśród firm świadczących usługi opieki.
Pomagamy w dopasowaniu oferty do potrzeb i możliwości Opiekuna. Porozmawiajmy!
98% Opiekunów i podopiecznych jest zadowolona ze współpracy z nami. Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów!
Do grona Opiekunów ATERIMA MED właśnie dołączyła kolejna Opiekunka. Dziękujemy za zaufanie!
Najlepsze oferty schodzą jak świeże bułeczki. Teraz przegląda je 11 osób.
Teraz nasze oferty sprawdza 7 osób.
Nasze oferty weryfikuje teraz 17 osób.
W tej chwili nasi koordynatorzy potwierdzają oferty z 18 Opiekunkami.
Dziś zlecenie w Niemczech rozpoczyna 87 Opiekunek.
Świętujemy! Właśnie podpisaliśmy umowę z kolejną Opiekunką!
Mamy sprawdzone oferty – aktualizujemy status oferty każdorazowo ze zmienniczką.
Rok 2022 to rok wyższych stawek za zlecenie. Dobrze zarabiaj z ATERIMA MED.
5 gwarancji bezpieczeństwa – wyjedź na zlecenie ze spokojną głową. Dajemy poczucie bezpieczeństwa w czasie pandemii.
Jesteśmy w razie potrzeby – zapewniamy indywidualną opiekę Koordynatora.
Pomagamy w opiece nad podopiecznym – służymy fachową poradą Zespołu Pielęgniarskiego.
Oferujemy bezpłatne cykle webinarów z certyfikatem „Profesjonalni w opiece”– tylko dla Opiekunów ATERIMA MED.
Ubezpieczamy każdego Opiekuna – oferujemy pakiet dodatkowego ubezpieczenia, w tym ubezpieczenie na wypadek zachorowania na COVID-19.
Zapewniamy bezpieczną podróż ATERIMA Busem z adresu pod adres.
Mamy blisko 1000 sprawdzonych ofert – pomagamy dopasować je do potrzeb i możliwości Opiekuna.
image/svg+xml

Praca opiekunki osób starszych w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Dzwoń tanio do Polski

Każdy, kto pracuje za granicą, chce mieć kontakt z rodziną i przyjaciółmi z Polski.  Wiele osób nie wyobraża sobie wyjazdów bez telefonów do bliskich, dlatego podpowiadamy, co zrobić, by rozmowy z krewnymi kosztowały jak najmniej.

 


Korzystne dodatki do abonamentu


Bardzo popularne i korzystne cenowo są dodatki do abonamentu przygotowane specjalnie dla posiadaczy telefonów stacjonarnych, którzy chcą tanio dzwonić za granicę. Najbardziej znana jest taryfa CountryFlat 1, która gwarantuje bezpłatne i nieograniczone połączenia z telefonami stacjonarnymi w Polsce. Przy tym abonamencie rozmawiać za darmo można również z mieszkańcami USA, Kanady, Australii i wszystkich krajów sąsiadujących z Niemcami. Miesięczny koszt tego dodatku to 3,94 Euro, a sama aktywacja jest bezpłatna.

Oferowany przez Telekom CoutryFlat 1 jest dostępny dla wszystkich posiadaczy telefonu stacjonarnego w tej sieci, jednak nie przy każdym abonamencie. Na przykład nie można go włączyć przy popularnej taryfie Call Plus.

Warto poprosić podopiecznego lub jego rodzinę o aktywację – dzięki temu opiekunka będzie mogła swobodnie dzwonić do bliskich, a rodzina seniora nie będzie musiała martwić się o koszty rozmów, które w przypadku CountryFlat 1 są niezależnie od ilości wykonywanych połączeń. Zamówienie może złożyć wyłącznie abonent lub osoba z jego pełnomocnictwem.

 


Cenne prefiksy


Prawdopodobnie najprostszym sposobem na tańsze połączenia zagraniczne jest wybieranie przed docelowym numerem telefonu specjalnych prefiksów. Dzięki temu nie ma potrzeby zmieniania abonamentu czy podpisywania nowych umów. Wystarczy wyszukać w internecie lub ofercie swojego operatora (np. Telekom) korzystny cenowo prefiks i zacząć go używać.

Wybierając prefiksy korzystamy z usług operatorów, którzy często specjalizują się w połączeniach międzynarodowych i dzięki temu mogą zaproponować niższe ceny. Najkorzystniejsze oferty obniżają ceny rozmów nawet do 0,55 centa za minutę. Najczęściej ta sama cena obowiązuje za połączenia na telefony stacjonarne, jak i komórkowe, ale warto wcześniej to sprawdzić.

 


Tani operatorzy dla posiadaczy komórek


Na niemieckim rynku działa wielu operatorów, którzy oferują mniej lub bardziej korzystne ceny połączeń międzynarodowych dla telefonów komórkowych. Jeśli masz komórkę, możesz wybrać kartę SIM w jednej z sieci, a później kupować karty typu pre-paid, których wartość wykorzystasz potem na rozmowy i smsy z bliskimi. Możesz wybierać między innymi wśród usług:
- Lycamobile – rozmowy do Polski w cenie od 1 centa za minutę (na telefony stacjonarne i komórkowe),
- Blauworld – połączenia do Polski od 4,9 centów za minutę na telefony stacjonarne i 25 centów na komórkowe,
- ALDI TALK – karty do kupienia w sklepach sieci Aldi (od 12 centów za minutę połączenia na telefony stacjonarne i 29 centów na komórki w Polsce).

Przy wyborze sieci komórkowej warto sprawdzać nie tylko ceny połączeń do kraju, ale również pozostałe koszty. Często operatorzy obniżają koszt jednej usługi, ale zarabiają na innych. Zwłaszcza należy zwrócić uwagę na koszt połączeń przychodzących, kiedy abonent jest poza granicami Niemiec, czyli na przykład podczas urlopu w Polsce.

 

 


Dzwoń przez internet!


Jeśli chodzi o rozmowy przez internet bezkonkurencyjny jest świetnie znany zwłaszcza wśród młodszych osób Skype. Jest to program komputerowy, który można bezpłatnie pobrać z internetu (ze strony www.skype.com). Wystarczy założyć w nim swoje konto – również za darmo – i można dzwonić do innych użytkowników, którzy posiadają konto w Skype. Rozmowy w ramach programu są całkowicie bezpłatne i nieograniczone. Aby można było dodzwonić się do bliskiej osoby, musi ona w tym samym czasie być zalogowana w programie Skype.

Dzięki Skype’owi można nie tylko usłyszeć znajomych i rodzinę, ale także ją zobaczyć! Program umożliwia przesyłanie obrazu, jednak potrzebna jest do tego podłączona do komputera kamera internetowa. Zdecydowana większość laptopów ma obecnie wbudowaną kamerę, więc nie trzeba płacić za dodatkowy sprzęt.
Warunkiem koniecznym do używania Skype’a jest oczywiście komputer i dostęp do internetu. Warto zainwestować w dobre łącze internetowe, bo jeśli połączenie jest słabej jakości, głos nie będzie dobrze słyszalny. Ze Skype’a można również korzystać poprzez niektóre telefony komórkowe (smartfony). Program umożliwia też połączenia z telefonami stacjonarnymi i komórkowymi, jednak są to usługi płatne.

Jeśli w Niemczech nie masz dostępu do komputera lub internetu, możesz zastanowić się nad kupnem własnego laptopa i podłączeniem go do sieci mobilnej. Jest ona o wiele wygodniejsza niż stałe łącze, bo można z niej korzystać na terenie całych Niemiec. Przykładowo internet mobilny oferowany przez Aldi to jednorazowy koszt 39,90 Euro za podłączenie. Później można kupować specjalne doładowania, które zapewniają internet przez 30 dni w cenie 10 Euro na terenie całych Niemiec.

 


Tanie rozmowy z Polski


Jeśli Twoi bliscy często dzwonią do Ciebie, warto zapoznać się z możliwościami obniżenia kosztów rozmów z Polski. Operatorzy – zarówno stacjonarni, jak i komórkowi – oferują rozmaite abonamenty i dodatkowe taryfy, dzięki którym można dzwonić taniej za granicę. Najlepiej wybrać się do salonu swojego operatora i poprosić o przygotowanie nowego planu abonamentowego.

Wielu rodaków od lat używa karty Telegrosik. Można ją kupić w różnych nominałach, np. w kiosku, a jej wartość możemy potem wykorzystać na rozmowy w tańszej taryfie. W tym celu przed numerem osoby, z którą chcemy rozmawiać, wystarczy wybrać podany na karcie numer telefonu i wprowadzić indywidualny numer karty. Po zakończeniu połączenia jego koszt zostanie odjęty z nominału karty. Można w ten sposób dzwonić na telefony stacjonarne, komórki, a nawet budki telefoniczne.

Przydatne linki
- więcej informacji o taryfie CoutryFlat 1
- prefiksy na telefony stacjonarne do Polski
- prefiksy na telefony komórkowe  do Polski

W artykule podano informacje i ceny połączeń aktualne na dzień 10 lipca 2012 r.

Oprac. CT

 

Zamów bezpłatne połączenie →