Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Co nowego w Akademii Opiekunów?

ATERIMA_MED_CO_NOWEGO_W_AED_170728_v2

Wszystkich Opiekunów zatrudnionych w ATERIMA MED zachęcamy do częstego odwiedzania platformy Akademii Opiekunów. Sprawdźcie, co nowego znajdziecie na stronie w tym miesiącu! 

I. LIPCOWA METAMORFOZA PLATFORMY

Stronę www.akademiaopiekunow.pl zobaczycie w tym miesiącu w nowej odsłonie! Dzięki zmianom będziecie mogli korzystać ze wszystkich zamieszczanych na stronie materiałów także na tablecie lub smartfonie!

Nowy, przejrzysty układ pomoże Wam także w poruszaniu się po platformie. Pomocne mogą być między innymi znaczniki, które wskazywać będą, jaką część danej lekcji już przerobiliście. Przedstawione zostały w formie obrazków – jabłek – im bardziej „zjedzone”, tym bliżej końca lekcji jesteście :)

W nowej wersji platformy będziecie mieli też możliwość podzielenia się swoją opinią o filmach i przeczytania, co myślą o nich pozostali Opiekunowie. Komentarze będą się pokazywać pod nagraniami.

Mamy nadzieję, że zmiany będą dla Was pomocne i jeszcze częściej i chętniej zaglądać będziecie na stronę Akademii Opiekunów :)

II. FILMY GRAMATYCZNE

Na platformie czekają już na Was kolejne odcinki wideo, w którym prowadzący wyjaśniają zawiłości niemieckiej gramatyki. W najnowszych nagraniach omawiają dla Was tematy:

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!