Aktualności

Co nowego w Akademii Opiekunów?

ATERIMA_MED_CO_NOWEGO_W_AED_170728_v2

Wszystkich Opiekunów zatrudnionych w ATERIMA MED zachęcamy do częstego odwiedzania platformy Akademii Opiekunów. Sprawdźcie, co nowego znajdziecie na stronie w tym miesiącu! 

I. LIPCOWA METAMORFOZA PLATFORMY

Stronę www.akademiaopiekunow.pl zobaczycie w tym miesiącu w nowej odsłonie! Dzięki zmianom będziecie mogli korzystać ze wszystkich zamieszczanych na stronie materiałów także na tablecie lub smartfonie!

Nowy, przejrzysty układ pomoże Wam także w poruszaniu się po platformie. Pomocne mogą być między innymi znaczniki, które wskazywać będą, jaką część danej lekcji już przerobiliście. Przedstawione zostały w formie obrazków – jabłek – im bardziej „zjedzone”, tym bliżej końca lekcji jesteście :)

W nowej wersji platformy będziecie mieli też możliwość podzielenia się swoją opinią o filmach i przeczytania, co myślą o nich pozostali Opiekunowie. Komentarze będą się pokazywać pod nagraniami.

Mamy nadzieję, że zmiany będą dla Was pomocne i jeszcze częściej i chętniej zaglądać będziecie na stronę Akademii Opiekunów :)

II. FILMY GRAMATYCZNE

Na platformie czekają już na Was kolejne odcinki wideo, w którym prowadzący wyjaśniają zawiłości niemieckiej gramatyki. W najnowszych nagraniach omawiają dla Was tematy: