Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Co nowego w Akademii Opiekunów?

ATERIMA_MED_CO_NOWEGO_W_AED_170728_v2

Wszystkich Opiekunów zatrudnionych w ATERIMA MED zachęcamy do częstego odwiedzania platformy Akademii Opiekunów. Sprawdźcie, co nowego znajdziecie na stronie w tym miesiącu! 

I. LIPCOWA METAMORFOZA PLATFORMY

Stronę www.akademiaopiekunow.pl zobaczycie w tym miesiącu w nowej odsłonie! Dzięki zmianom będziecie mogli korzystać ze wszystkich zamieszczanych na stronie materiałów także na tablecie lub smartfonie!

Nowy, przejrzysty układ pomoże Wam także w poruszaniu się po platformie. Pomocne mogą być między innymi znaczniki, które wskazywać będą, jaką część danej lekcji już przerobiliście. Przedstawione zostały w formie obrazków – jabłek – im bardziej „zjedzone”, tym bliżej końca lekcji jesteście :)

W nowej wersji platformy będziecie mieli też możliwość podzielenia się swoją opinią o filmach i przeczytania, co myślą o nich pozostali Opiekunowie. Komentarze będą się pokazywać pod nagraniami.

Mamy nadzieję, że zmiany będą dla Was pomocne i jeszcze częściej i chętniej zaglądać będziecie na stronę Akademii Opiekunów :)

II. FILMY GRAMATYCZNE

Na platformie czekają już na Was kolejne odcinki wideo, w którym prowadzący wyjaśniają zawiłości niemieckiej gramatyki. W najnowszych nagraniach omawiają dla Was tematy:

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy