Wyjedź do Niemiec bezpiecznie i komfortowo ATERIMA Busem.
Rekrutacja i zatrudnienie on-line bez konieczności wychodzenia z domu. Aplikuj
Najlepsze oferty od pracodawcy nr 1 w rankingu Opiekunek24.pl
Aż 98% zadowolonych Opiekunów ze współpracy z nami – dołącz do nas!
Bezpieczna praca w pandemii w ATERIMA MED – mamy 6 gwarancji bezpieczeństwa!
W tym momencie 8 Opiekunek przegląda oferty pracy ATERIMA MED
Mamy dopasowane oferty - wyjedź na zlecenie do Niemiec na jak długo chcesz!
W ciągu ostatnich 2 godzin godzin aplikowało już 5 Opiekunów.
Współpracując z nami otrzymasz możliwość uczestnictwa w certyfikowanych szkoleniach.
Oferujemy dedykowany program szkolenia tylko dla Opiekunów ATERIMA MED
Dołącz do grona najlepszych Opiekunek i odbieraj premie do wynagrodzenia.
Tylko dla Opiekunów ATERIMA MED - profesjonalne wsparcie Zespołu Pielęgniarskiego!
Rozwijaj kompetencje językowe i zarabiaj więcej! Korzystaj z kursów języka niemieckiego!
ATERIMA MED – numer 1 wśród firm z branży opieki na seniorami w rankingu Opiekunek24.pl
Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów ATERIMA MED.
Blisko 1000 sprawdzonych ofert czeka na Ciebie. Aplikuj
Teraz najwyższe premie – sprawdź oferty i wyjedź z ATERIMA MED.
U nas to Ty wybierasz zlecenie! Blisko 1000 ofert czeka na Ciebie. Aplikuj Z nami zyskasz wysokie zarobki + PREMIE. Zawsze terminowe wypłaty. Aplikuj

Praca opiekunki osób starszych w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Idzie luty, a to czas na dobre… oferty!

Idzie luty, a to czas na dobre… oferty!

A jeśli dobre oferty, to takie z wysokim BONUSEM! Teraz w ATERIMA MED za wyjazd w lutym mamy BONUS do 450 EUR! Jeśli więc myślisz o wyjeździe na dobrą ofertę, pomyśl o ATERIMA MED. Mamy blisko 1000 sprawdzonych ofert – wybierz najlepszą dla siebie i wyjedź w lutym z ATERIMA MED.


Dobre oferty – czyli jakie?

Pytaliśmy naszych Opiekunów, co dla nich jest najważniejsze. W pierwszej kolejności odpowiadali, że wynagrodzenie. To jednak nie wszystko. Podejmując decyzję o wyjeździe na zlecenie, najpierw weryfikujemy to, ile można zarobić. Niejednokrotnie pochopnie podejmowana jest decyzja o wyjeździe z tą firmą, która zapłaci najwięcej, nie zwracając uwagi na to, co za tym stoi. Opiekunom ATERIMA MED proponujemy wysokie stawki za zlecenie i jak zawsze atrakcyjne BONUSY. Wynagrodzenie wypłacamy na czas – zgodnie z umową i wcześniejszymi ustaleniami. Oferujemy także bezpłatne wsparcie Zespołu Pielęgniarskiego, które jest bezcenne zwłaszcza w sytuacjach, kiedy pojawiają się nieprzewidziane problemy z podopiecznym. Wielu Opiekunów przyznaje się do tego, że wyjeżdżając na zlecenie, nie zakłada, że może coś pójść nie tak. W przypadku, kiedy pojawiają się takie sytuacje służymy fachową poradą naszych niezawodnych pielęgniarek. Dajemy także dostęp do materiałów edukacyjnych i bezpłatnych webinariów z przydatnymi wskazówkami dotyczącymi opieki nad seniorem. Jako jedyni na rynku oferujemy tak szerokie wsparcie – tylko dla Opiekunów ATERIMA MED.

Po drugie musisz mieć wybór. Nasi Opiekunowie wybierając ofertę, na którą wyjadą do Niemiec, mogą określić swoje preferencje dotyczące zakresu obowiązków oraz miejsca pracy. Zawsze staramy się dopasować zlecenie do możliwości i potrzeb Opiekuna.
Po trzecie, musisz mieć pewność, że wyjeżdżając na ofertę zastaniesz to, na co się umawiasz. W ATERIMA MED przedstawiamy oferty mające pokrycie w rzeczywistości – weryfikujemy je ze zmienniczką. Mamy 78% stałych ofert, na które wyjeżdżają ci sami – zadowoleni ze zlecenia – Opiekunowie.

W opinii Opiekunek24 jesteśmy numerem 1 wśród firm świadczących usługi opieki w Niemczech! To zobowiązuje – dotrzymujemy słowa i oferujemy najlepsze warunki zatrudnienia. Dajemy poczucie bezpieczeństwa – jesteśmy na rynku już od 10 lat!
Jesteśmy po to, by pomagać i doradzać naszym Opiekunkom. Nigdy nie zostawiamy naszych Opiekunów w potrzebie, dlatego zawsze czują się zaopiekowani. Potwierdza to aż 98% opiekunów i podopiecznych zadowolonych ze współpracy z nami.

Zadzwoń do nas pod numer +48 12 341 15 15 i zapytaj rekrutera o szczegóły.

Jeśli zdecydujesz się na wyjazd właśnie z nami zyskasz nawet do 2050 EUR/mies.!

Porozmawiajmy! Teraz możesz zarezerwować bezpłatne połączenie, oddzwonimy do Ciebie w ciągu 60 sekund.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?


Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez ATERIMA Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z ATERIMA Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń
Zamów bezpłatne połączenie →

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.