ATERIMA MED to pewna, legalna i bezpieczna firma – jesteśmy na rynku od 2011 roku
Ponad 100 000 razy! Na tyle zleceń wyjechali z nami nasi Opiekunowie przez ponad 10 lat.
Wypłacamy wynagrodzenie zawsze na czas – zgodnie z umową i wcześniejszymi ustaleniami.
Na 78% wszystkich naszych ofert wyjeżdżają ci sami, zadowoleni Opiekunowie. Znajdź swoją stałą ofertę!
Jesteśmy firmą nr 1 w branży opiekuńczej według rankingu firm na portalu opiekunki24.pl.
9,7/10 – nasza ocena wśród polecających nas Opiekunów. Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów – sprawdź nasze oferty!
W naszej codziennej pracy kierujemy się mottem: „zaopiekuj się naszym Podopiecznym, a my zaopiekujemy się Tobą”.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do bezpłatnych webinarów „Profesjonalni w opiece" z przydatnymi wskazówkami dotyczącymi opieki nad osobami starszymi.
Zapewniamy stałą i indywidualną opiekę Koordynatora.
Nasi Opiekunowie mogą korzystać z nieodpłatnych i indywidualnych porad prawnych.
Organizujemy przejazd w obie strony i zapewniamy bezpieczną podróż ATERIMA Busem od drzwi do drzwi.
Zapewniamy wsparcie psychologiczne przez telefoniczne konsultacje z psychologiem.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do wsparcia językowego przez indywidualne konsultacje z lektorem języka niemieckiego oraz kursy językowe.
Zapewniamy wsparcie merytoryczne przez telefoniczne konsultacje w zakresie opieki z Ekspertami Biura Medycznego ATERIMA MED.
Ubezpieczamy każdego Opiekuna prywatnym ubezpieczeniem medycznym, które uprawnia do korzystania z bezpłatnej opieki medycznej na terenie Niemiec i Polski.
Mamy sprawdzone oferty – aktualizujemy status oferty każdorazowo ze zmiennikami.
Mamy zlecenia w atrakcyjnych regionach Niemiec – sprawdź nasze oferty!
Mamy blisko 1000 sprawdzonych ofert – pomagamy dopasować je do preferencji Opiekuna.
Do grona Opiekunów ATERIMA MED dołączył właśnie kolejny Opiekun – dziękujemy za zaufanie.
Teraz nasze oferty przegląda 17 osób. Sprawdź dostępne zlecenia i zarezerwuj najlepsze dla siebie.
W tej chwili nasi Koordynatorzy potwierdzają oferty z 23 Opiekunami.
Dziś zlecenie w Niemczech rozpoczyna aż 64 Opiekunów.
image/svg+xml

Idzie luty, a to czas na dobre… oferty!

Idzie luty, a to czas na dobre… oferty!

A jeśli dobre oferty, to takie z wysokim BONUSEM! Teraz w ATERIMA MED za wyjazd w lutym mamy BONUS do 450 EUR! Jeśli więc myślisz o wyjeździe na dobrą ofertę, pomyśl o ATERIMA MED. Mamy blisko 1000 sprawdzonych ofert – wybierz najlepszą dla siebie i wyjedź w lutym z ATERIMA MED.


Dobre oferty – czyli jakie?

Pytaliśmy naszych Opiekunów, co dla nich jest najważniejsze. W pierwszej kolejności odpowiadali, że wynagrodzenie. To jednak nie wszystko. Podejmując decyzję o wyjeździe na zlecenie, najpierw weryfikujemy to, ile można zarobić. Niejednokrotnie pochopnie podejmowana jest decyzja o wyjeździe z tą firmą, która zapłaci najwięcej, nie zwracając uwagi na to, co za tym stoi. Opiekunom ATERIMA MED proponujemy wysokie stawki za zlecenie i jak zawsze atrakcyjne BONUSY. Wynagrodzenie wypłacamy na czas – zgodnie z umową i wcześniejszymi ustaleniami. Oferujemy także bezpłatne wsparcie Zespołu Pielęgniarskiego, które jest bezcenne zwłaszcza w sytuacjach, kiedy pojawiają się nieprzewidziane problemy z podopiecznym. Wielu Opiekunów przyznaje się do tego, że wyjeżdżając na zlecenie, nie zakłada, że może coś pójść nie tak. W przypadku, kiedy pojawiają się takie sytuacje służymy fachową poradą naszych niezawodnych pielęgniarek. Dajemy także dostęp do materiałów edukacyjnych i bezpłatnych webinariów z przydatnymi wskazówkami dotyczącymi opieki nad seniorem. Jako jedyni na rynku oferujemy tak szerokie wsparcie – tylko dla Opiekunów ATERIMA MED.

Po drugie musisz mieć wybór. Nasi Opiekunowie wybierając ofertę, na którą wyjadą do Niemiec, mogą określić swoje preferencje dotyczące zakresu obowiązków oraz miejsca pracy. Zawsze staramy się dopasować zlecenie do możliwości i potrzeb Opiekuna.
Po trzecie, musisz mieć pewność, że wyjeżdżając na ofertę zastaniesz to, na co się umawiasz. W ATERIMA MED przedstawiamy oferty mające pokrycie w rzeczywistości – weryfikujemy je ze zmienniczką. Mamy 78% stałych ofert, na które wyjeżdżają ci sami – zadowoleni ze zlecenia – Opiekunowie.

W opinii Opiekunek24 jesteśmy numerem 1 wśród firm świadczących usługi opieki w Niemczech! To zobowiązuje – dotrzymujemy słowa i oferujemy najlepsze warunki zatrudnienia. Dajemy poczucie bezpieczeństwa – jesteśmy na rynku już od 10 lat!
Jesteśmy po to, by pomagać i doradzać naszym Opiekunkom. Nigdy nie zostawiamy naszych Opiekunów w potrzebie, dlatego zawsze czują się zaopiekowani. Potwierdza to aż 98% opiekunów i podopiecznych zadowolonych ze współpracy z nami.

Zadzwoń do nas pod numer +48 12 341 15 15 i zapytaj rekrutera o szczegóły.

Jeśli zdecydujesz się na wyjazd właśnie z nami zyskasz nawet do 2050 EUR/mies.!

Porozmawiajmy! Teraz możesz zarezerwować bezpłatne połączenie, oddzwonimy do Ciebie w ciągu 60 sekund.

Szukasz najlepszej oferty
dla Opiekunów osób starszych w Niemczech?
Mamy oferty, które spełnią Twoje oczekiwania.
Wypełnij formularz, zadzwonimy do Ciebie i znajdziemy najlepiej dopasowane zlecenie.

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dodaj pliki
Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7m zarejestrowana pod numerem KRS 0000850860. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie ul Puszkarska 7M, 30-644 Kraków KRS 0000850860 w celach marketingowych oraz przekazywanie mi informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 204, ze zm.) oraz droga telefoniczną w tym za pośrednictwem SMS. Wyrażenie w/w zgody w szczególności oznacza, że mogą Państwo otrzymywać od firmy ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. informacje o merytorycznych wydarzeniach – szkoleniach, kursach językowych, konferencjach czy webinariach oraz promocjach, programach lojalnościowych i kampaniach wizerunkowych, których ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. jest organizatorem lub partnerem. Mogą też Państwo otrzymywać wiadomości o wolnych stanowiskach pracy i ofertach zatrudnienia od ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. oraz jej partnerów. Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie www.aterima-med.pl ^ zwiń
Zamów bezpłatne połączenie →