Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Premie wiosenne – zgłoś się już teraz!

W naszej puli mamy na początek wiosny kilkadziesiąt ofert pracy w różnych regionach Niemiec. Warto zdecydować się na wyjazd na nie, bo za pracę w okresie wielkanocnym Opiekunki ATERIMA MED otrzymają wysokie premie gwarantowane w umowie!


W ATERIMA MED traktujemy sprawiedliwie wszystkich naszych Opiekunów! Wiosenne premie są niezależne od stażu (przyznajemy je dla nowych i już współpracujących Opiekunów) oraz od poziomu znajomości języka niemieckiego.


Dlaczego warto skorzystać z naszych ofert? Wyjazd z ATERIMA MED to m.in.:

• praca w firmie bardzo dobrze ocenianej przez Opiekunów (sprawdź wyniki badania satysfakcji),
• legalne zatrudnienie i sprawdzone miejsce pracy – przywiązujemy dużą wagę do aktualizacji informacji na temat naszych podopiecznych,
• atrakcyjne wynagrodzenie (do 1350 Euro),
• wysokie premie za polecenia nowych Opiekunów (sprawdź szczegóły),
• nieodpłatne zakwaterowanie, wyżywienie i zwrot kosztów podróży,
• stała opieka ze strony naszych Koordynatorów,
• wsparcie ekspertów – m.in. doświadczonej pielęgniarki,
• gwarantowane już w umowie premie wiosenne.

Przykładowe oferty pracy zobaczyć można TUTAJ.

Po więcej ofert oraz informacji o premiach wiosennych zapraszamy do kontaktu pod numer tel. 12 341 15 15. Można również przesłać swój numer telefonu na adres opiekunki@aterima-med.pl – oddzwonimy na pewno!

Najlepsze oferty rezerwowane są najszybciej. Zachęcamy do zgłoszenia się już dziś!

Premie wiosenne w ATERIMA MED

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!