Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Sprawdź, ile już umiesz! Test sprawdzający z lekcji 61-70

Uczyliście się pilnie z naszymi lekcjami? Mamy nadzieję, że tak, bo zapraszamy Was do już siódmego testu, który tym razem sprawdza wiedzę z ostatnich dziesięciu lekcji z Basią.

Wśród zadań sprawdzających znajdziecie m. in. zdania do uzupełnienia, wyrazy po polsku i po niemiecku do połączenia oraz dopasowywanie słówek do obrazków. Poziom trudności jest zróżnicowany – z pierwszym i ostatnim zadaniem pewnie większość z Was poradzi sobie bez problemu, ale już ćwiczenie 3 i 4 może okazać się bardziej wymagające.

Przed rozpoczęciem testu koniecznie powtórzcie materiał z ostatnich 10 lekcji! W ten sposób odświeżycie sobie potrzebne słownictwo. Wszystkie lekcje w naszym najlepszym w Polsce bezpłatnym kursie niemieckiego tworzonym specjalnie dla Opiekunów osób starszych znajdziecie jak zawsze na stronie https://www.aterima-med.pl/niemiecki.

Poprawne rozwiązania zadań znajdziecie tutaj – sprawdźcie, ile poprawnych odpowiedzi udało Wam się udzielić.

Czy wiecie, że w naszym kursie jest już 70 lekcji niemieckiego? Tutaj znajdziecie kilka ciekawych liczb pokazujących lekcje z Basią w 2016 roku.


Test podsumowujący lekcje 61-70 dostępny jest tutaj. Życzymy powodzenia i czekamy na komentarze o tym, jak Wam poszło!

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy