Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Niemiecki z Basią w 12 miesięcy

Już piąty rok prowadzimy dla Was bezpłatny kurs niemieckiego. Bohaterka lekcji – Basia zyskała sympatię tysięcy Opiekunów osób starszych! Zobaczcie infografikę o tym, jak wyglądał nasz kurs w 2016 roku i jak wiele pojawiło się w nim nowości. 

Internetowy kurs, który dla Was przygotowujemy, rozwija znajomość języka niemieckiego i przygotowuje do wyjazdu do pracy w Niemczech jako Opiekunka osób starszych. Nową, bezpłatną lekcję znaleźć można na naszej stronie co miesiąc: www.aterima-med.pl/niemiecki.

Zachęcamy do częstego zaglądania pod ten adres lub zapisania się na bezpłatny newsletter, dzięki któremu informacja o nowej lekcji Wam nie umknie: lekcje@aterima-med.pl!

Dziękujemy wszystkim, którzy z Basią i z nami uczyli się w 2016 roku! Zobaczcie, jak wyglądał nasz kurs przez ostatnie 12 miesięcy:

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15