Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Niemiecki z Basią w 12 miesięcy

Już piąty rok prowadzimy dla Was bezpłatny kurs niemieckiego. Bohaterka lekcji – Basia zyskała sympatię tysięcy Opiekunów osób starszych! Zobaczcie infografikę o tym, jak wyglądał nasz kurs w 2016 roku i jak wiele pojawiło się w nim nowości. 

Internetowy kurs, który dla Was przygotowujemy, rozwija znajomość języka niemieckiego i przygotowuje do wyjazdu do pracy w Niemczech jako Opiekunka osób starszych. Nową, bezpłatną lekcję znaleźć można na naszej stronie co miesiąc: www.aterima-med.pl/niemiecki.

Zachęcamy do częstego zaglądania pod ten adres lub zapisania się na bezpłatny newsletter, dzięki któremu informacja o nowej lekcji Wam nie umknie: lekcje@aterima-med.pl!

Dziękujemy wszystkim, którzy z Basią i z nami uczyli się w 2016 roku! Zobaczcie, jak wyglądał nasz kurs przez ostatnie 12 miesięcy:

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy