Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Wsparcie w trudnych chwilach – nowe dyżury telefoniczne

katarzyna_nowak_ATERIMA_MEDChcesz podzielić się swoimi troskami? Może potrzebujesz wsparcia? Specjalnie dla naszych Opiekunów uruchomiliśmy właśnie nowe dyżury telefoniczne: „Wsparcie w trudnych chwilach”.

Doceniamy pracę naszych Opiekunów i staramy się robić jak najwięcej, by Wam ją ułatwić. W myśl naszego motta „Zaopiekuj się naszym podopiecznym, my zaopiekujemy się Tobą” szczególnie ważne jest dla nas Wasze bezpieczeństwo i dobre samopoczucie. 

W wakacje zebraliśmy opinie naszych Opiekunów na temat współpracy z ATERIMA MED (zobacz wyniki badania satysfakcji). Wasze odpowiedzi pokazały nam, co możemy dla Was zrobić, abyście pracując z nami czuli się jeszcze bardziej zaopiekowani. Właśnie dlatego rozpoczęliśmy cykliczne dyżury telefoniczne pod nazwą „Wsparcie w trudnych chwilach”.

Na telefony od Opiekunów zatrudnionych w ATERIMA MED czeka nasz Ekspert z wieloletnim doświadczeniem w pracy z seniorami, ich rodzinami i Opiekunami. Chętnie porozmawia z Wami o trudnych sytuacjach w pracy za granicą. Pomoże w zrozumieniu tego, co się dzieje, pokaże problem z innej perspektywy czyli takiej, w której będzie możliwy do rozwiązania. 

Wiemy, że telefon nie zastąpi kontaktu na żywo, jednak z drugiej strony taka rozmowa może bardzo pomóc. Czasem podsunięcie pomysłu, sposobu reagowania wystarczy, by wesprzeć Opiekuna w trudnościach. Chodzi także o to, by pomóc w rozładowaniu emocji takich jak gniew, złość, smutek czy tęsknota.

Więcej informacji i numer telefonu dostępny jest u Waszych Koordynatorów ATERIMA MED oraz w „Unter uns”.

Do usłyszenia!


Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!