Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Wsparcie w trudnych chwilach – nowe dyżury telefoniczne

katarzyna_nowak_ATERIMA_MEDChcesz podzielić się swoimi troskami? Może potrzebujesz wsparcia? Specjalnie dla naszych Opiekunów uruchomiliśmy właśnie nowe dyżury telefoniczne: „Wsparcie w trudnych chwilach”.

Doceniamy pracę naszych Opiekunów i staramy się robić jak najwięcej, by Wam ją ułatwić. W myśl naszego motta „Zaopiekuj się naszym podopiecznym, my zaopiekujemy się Tobą” szczególnie ważne jest dla nas Wasze bezpieczeństwo i dobre samopoczucie. 

W wakacje zebraliśmy opinie naszych Opiekunów na temat współpracy z ATERIMA MED (zobacz wyniki badania satysfakcji). Wasze odpowiedzi pokazały nam, co możemy dla Was zrobić, abyście pracując z nami czuli się jeszcze bardziej zaopiekowani. Właśnie dlatego rozpoczęliśmy cykliczne dyżury telefoniczne pod nazwą „Wsparcie w trudnych chwilach”.

Na telefony od Opiekunów zatrudnionych w ATERIMA MED czeka nasz Ekspert z wieloletnim doświadczeniem w pracy z seniorami, ich rodzinami i Opiekunami. Chętnie porozmawia z Wami o trudnych sytuacjach w pracy za granicą. Pomoże w zrozumieniu tego, co się dzieje, pokaże problem z innej perspektywy czyli takiej, w której będzie możliwy do rozwiązania. 

Wiemy, że telefon nie zastąpi kontaktu na żywo, jednak z drugiej strony taka rozmowa może bardzo pomóc. Czasem podsunięcie pomysłu, sposobu reagowania wystarczy, by wesprzeć Opiekuna w trudnościach. Chodzi także o to, by pomóc w rozładowaniu emocji takich jak gniew, złość, smutek czy tęsknota.

Więcej informacji i numer telefonu dostępny jest u Waszych Koordynatorów ATERIMA MED oraz w „Unter uns”.

Do usłyszenia!


Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy