Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Jakość usług ATERIMA MED wyróżniona certyfikatem ISO 9001:2008

Miło nam przekazać wiadomość, że nasza firma utrzymała ważność certyfikatu na kolejny rok. Certyfikat, który jest potwierdzeniem najwyższej jakości usług ATERIMA MED został przedłużony przez TŰV Rheinland Polska.

W naszej codziennej pracy stawiamy na jakość i działanie zgodnie z najwyższymi standardami. Wierzymy, że uczciwość i zaufanie do firmy jest warunkiem koniecznym dla jej stabilności i sukcesu. Bardzo ważna jest dla nas też odpowiedzialność. To motto naszej codziennej pracy i punkt wyjścia dla podejmowanych przez nas decyzji.

Takie podejście owocuje rzetelnymi usługami, które już trzeci rok z rzędu potwierdzone są również przez certyfikat ISO 9001:2008 – rozpoznawalny znak jakości, który obowiązuje na całym świecie.

Dziękujemy za wyróżnienie!

ISO_2016_ATERIMA_MED

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy