Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Światowy Dzień Alzheimera - zaproszenie na spotkanie

obrazek_do_odpowiedzi_2

21 września przypada Światowy Dzień Alzheimera. Z tej okazji wszystkich, którzy pracują jako Opiekunka osób starszych w Niemczech, ale również i tych, którzy chcieliby posłuchać, jak opiekować się osobami cierpiącymi na tę chorobę, zapraszamy na spotkanie organizowane przez ATERIMA MED we współpracy z partnerem - Akademią Opiekunek. 

Jak opiekować się podopiecznym cierpiącym na chorobę Alzheimera?

Na chorobę Alzheimera cierpi ponad 20 milionów osób na świecie. Jak zapowiadają lekarze, skala tego problemu będzie się powiększać. Podczas spotkania poruszymy wiele tematów, które są bardzo ważne w aspekcie opieki.

PROGRAM SPOTKANIA /jako prowadzący: eksperci Akademii Opiekunek/:

1. Wejść w świat chorego

Postaramy się zrozumieć świat chorych, by lepiej się nimi opiekować i skuteczniej komunikować. 

2. Codzienny rozkład ćwiczeń i opieka nad chorymi

Dotąd nie wynaleziono leku na chorobę Alzheimera, istnieją jednak terapie, które pomagają spowolnić jej rozwój. Niezwykle istotnym elementem są m.in. zajęcia z zakresu terapii funkcji poznawczych, które Wam przybliżymy. Wszelka aktywizacja wpływa korzystnie na stan pacjenta, a jakość opieki jest wyznacznikiem dobrego stanu zdrowia podopiecznych. 

3. Choroba Alzheimera to nie tylko starzy ludzie

Choroba Alzheimera kojarzy się zazwyczaj z wiekiem podeszłym, tymczasem schorzenie to może dotknąć również osoby przed 60. rokiem życia.

4. Wypalenie zawodowe u Opiekunów

To problem, z którym zmaga się wiele osób, niezależnie od wieku, wykształcenia czy statusu społecznego. Z zaproszonym na spotkanie psychologiem porozmawiamy o tym, jak zminimalizować skutki zmęczenia wynikające z opieki nad chorymi.

Podczas spotkania będzie możliwość zadania pytań zaproszonym ekspertom. 

Spotkanie odbędzie się 21 września (środa), od godz. 11:00, w siedzibie naszego krakowskiego biura przy ul. Puszkarskiej 7F. 

Udział jest bezpłatny. Uwaga, liczba miejsc ograniczona! Prosimy o zapisy pod nr tel. 12 341 15 15.

Na każdego uczestnika czeka niespodzianka! Do zobaczenia!


med_ao

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy