Wyjedź do Niemiec bezpiecznie i komfortowo ATERIMA Busem.
Rekrutacja i zatrudnienie on-line bez konieczności wychodzenia z domu. Aplikuj
Najlepsze oferty od pracodawcy nr 1 w rankingu Opiekunek24.pl
Aż 98% zadowolonych Opiekunów ze współpracy z nami – dołącz do nas!
Bezpieczna praca w pandemii w ATERIMA MED – mamy 6 gwarancji bezpieczeństwa!
W tym momencie 7 Opiekunek przegląda oferty pracy ATERIMA MED
Mamy dopasowane oferty - wyjedź na zlecenie do Niemiec na jak długo chcesz!
W ciągu ostatnich 2 godzin godzin aplikowało już 3 Opiekunów.
Współpracując z nami otrzymasz możliwość uczestnictwa w certyfikowanych szkoleniach.
Oferujemy dedykowany program szkolenia tylko dla Opiekunów ATERIMA MED
Dołącz do grona najlepszych Opiekunek i odbieraj premie do wynagrodzenia.
Tylko dla Opiekunów ATERIMA MED - profesjonalne wsparcie Zespołu Pielęgniarskiego!
Rozwijaj kompetencje językowe i zarabiaj więcej! Korzystaj z kursów języka niemieckiego!
ATERIMA MED – numer 1 wśród firm z branży opieki na seniorami w rankingu Opiekunek24.pl
Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów ATERIMA MED.
Blisko 1000 sprawdzonych ofert czeka na Ciebie. Aplikuj
Teraz najwyższe premie – sprawdź oferty i wyjedź z ATERIMA MED.
U nas to Ty wybierasz zlecenie! Blisko 1000 ofert czeka na Ciebie. Aplikuj Z nami zyskasz wysokie zarobki + PREMIE. Zawsze terminowe wypłaty. Aplikuj

Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Ostatnie miesiące roku - czas "świątecznych wymian" w ATERIMA MED

W ATERIMA MED przez cały rok pojawiają się nowe oferty pracy w opiece z różnych regionów Niemiec, jednak w ostatnich miesiącach roku - czyli od listopada - liczba ofert znacząco rośnie. Jest to moment, kiedy zatrudnione opiekunki po całorocznej pracy zjeżdżają do Polski, dlatego poszukiwane są osoby, które tymczasowo przejmą ich obowiązki.

Zlecenia te obejmują najczęściej okresy pracy od 4 do 8 tygodni, a w niektórych przypadkach mogą trwać do 3 miesięcy. Część świątecznych wymian rozpoczyna się już w listopadzie!


Dla kogo posiadamy oferty?

Czas świątecznych wymian to bardzo dobry okres dla każdej osoby poszukującej pracy, która:

  • jest gotowa do wyjazdu  i dyspozycyjna w okresie okołoświątecznym,
  • ma praktyczne doświadczenie w opiece nad osobą starszą lub chorą,
  • zna język niemiecki w stopniu minimum podstawowym.


Korzyści z krótkiego wyjazdu na wymianę

Sprawdzone miejsca pracy: Zastępstwo organizowane jest na życzenie opiekunki, która podejmuje zlecenie w danym miejscu od dłuższego czasu. To gwarantuje, że i jej zmienniczka znajdzie się u rodziny, z którą już długo współpracujemy.

Brak wymogu dłuższej dyspozycyjności: Krótki wyjazd pokrywa się z oczekiwaniami osób, którym określony czas pracy w zupełności wystarcza i nie chcą przedłużać swojego pobytu poza granicami kraju. Co roku w ten sposób podejmują zlecenia osoby np. pracujące w ciągu roku w Polsce, a dodatkową pracę podejmują w ramach swojego urlopu. Jest to również dobre rozwiązanie dla tych, którzy chcą kontynuować w późniejszym okresie pracę, ale w innym miejscu, u innej rodziny.

Możliwość zdobycia doświadczenia i referencji: Ta korzyść szczególnie istotna jest dla osób, które nie podejmowały jeszcze pracy w opiece w Niemczech lub których doświadczenie jest małe. Przy udanej współpracy istnieje możliwość uzyskania pisemnych referencji. Zadowolenie obu stron owocuje cennym dokumentem, który ułatwia w późniejszym czasie opiekunce zdobycie kolejnej pracy w Niemczech, a skraca czas oczekiwania na nowe oferty pracy.

Szansa dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego: W okresie okołoświątecznym udaje się znaleźć zatrudnienie również dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego, dla których podjęcie legalnego zatrudnienia w ciągu roku może być utrudnione, ze względu na oczekiwania dotyczące znajomości języka względem opiekunek ze strony rodzin niemieckich. By zagwarantować jak największy komfort pracy, uprzedzamy niemiecką rodzinę o Twojej słabszej znajomości języka. Osobom, które podejmują się tej pracy, kontakt z językiem niemieckim pozwala podnieść poziom ich wypowiedzi i daje dużo więcej niż nauka z rozmówek czy na kursie w Polsce. Co roku z ofert pracy jako opiekunka na zastępstwo, korzystają osoby, które ze względu na słabą znajomość języka nie mogły wcześniej podjąć legalnej pracy. Dzięki naszej ofercie udaje się im nadrobić językowe braki oraz zdobyć doświadczenie i referencje, co stwarza im realne szanse na stałą i znacznie lepiej płatną pracę w Niemczech.

     UWAGA - Wynagrodzenie za dni świątecznie wynosi dodatkowe + 50%.

Dlaczego warto skorzystać z naszych ofert?

Przy każdorazowej pracy w naszej agencji gwarantujemy w pełni legalne zatrudnienie i opłacanie składek ZUS oraz możliwość przystąpienia do prywatnego ubezpieczenia. Naszym opiekunkom zapewniamy darmowe zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy oraz w każdym przypadku staramy się o to, by ofertę jak najbardziej dopasować do oczekiwań opiekunki i rodziny seniora. Od momentu zgłoszenia się do naszej agencji zapewniamy doradztwo w zakresie legalnego podjęcia pracy, pomoc w przeprowadzeniu niezbędnych formalności, a także wsparcie i pomoc zarówno przed samym wyjazdem jak i podczas jego trwania.


Zapoznaj się z aktualnymi zleceniami świątecznych wymian TUTAJ
Jeśli poszukujesz pracy, wyślij swoje zgłoszenie poprzez stronę KONTAKT

Oprac. JS

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez ATERIMA Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z ATERIMA Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń
Zamów bezpłatne połączenie →

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.