Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Rusza nowa akcja rekrutacyjna ATERIMA MED „Świąteczna zamiana”

W związku ze zbliżającym się końcem roku rusza nasza akcja – „Świąteczna zamiana”. Oznacza to, że przyjmujemy już zgłoszenia od kandydatek na zastępstwa w opiece nad niemieckimi seniorami.


Na naszej stronie wciąż pojawiają się nowe oferty pracy dla opiekunek w różnych landach na terenie Niemiec. Z końcem roku ofert jest najwięcej, ponieważ wtedy wzrasta zapotrzebowanie na opiekunki, które są zainteresowane wyjazdami na zastępstwo. Zatrudnione w ATERIMA MED opiekunki po całorocznej pracy bardzo często planują urlop na okres Świąt Bożego Narodzenia, dlatego poszukujemy osób, które tymczasowo przejmą ich obowiązki.


Dla kandydatek, które chcą wyjechać w ramach świątecznych zamian mamy ofertę specjalną – dotyczy ona miesięcy od listopada do stycznia i wyjazdów na czas od 4 do 8 tygodni. Zgłoszenia pań, chcących wyjechać na wymianę, przyjmujemy już teraz, by perfekcyjnie zorganizować wszystkie zastępstwa. Oferujemy również wyjazdy w nowe miejsca z nielimitowanym okresem pracy.

Kogo szukamy?

Do aplikowania zachęcamy osoby, które znają język niemiecki i mają doświadczenie w opiece nad osobą starszą lub chorą. Co równie ważne, zgłaszająca się kandydatka musi wyrażać gotowość do podjęcia pracy na 4-8 tygodni w okresie okołoświątecznym.

Korzyści z krótkiego wyjazdu na wymianę

Krótki wyjazd to odpowiedź na oczekiwania osób, którym kilkutygodniowy czas pracy w zupełności wystarcza i nie chcą przedłużać swojego pobytu poza granicami kraju. Jest to również dobre rozwiązanie dla tych, którzy chcą kontynuować później pracę u innej rodziny.


Oferujemy wyłącznie sprawdzone miejsca pracy, w których są już nasze opiekunki. Dzięki temu możemy gwarantować, że ich zmienniczki trafią do rodzin, z którymi już długo współpracujemy.


ATERIMA MED oferuje w pełni legalne zatrudnienie i opłacanie składek ZUS, a także dodatkowe prywatne ubezpieczenie. Naszym opiekunkom zapewniamy darmowe zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy oraz staramy się o to, by ofertę maksymalnie dopasować do oczekiwań zarówno opiekunki, jak i rodziny seniora. Warto również podkreślić, że wynagrodzenie za pracę w dni świątecznie wynosi +50%.


Przy udanej współpracy istnieje możliwość uzyskania pisemnych referencji, które z pewnością przydadzą się opiekunce w przyszłości. Dzięki temu można łatwiej i szybciej zdobyć kolejną posadę w opiece.


Ze szczegółami „Świątecznej zamiany” można zapoznać się TUTAJ.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!