Aktualności

Nowość! Lekcja niemieckiego dla Opiekunek z dźwiękiem!

Rozpoczynamy publikowanie przygotowanych specjalnie dla Was lekcji niemieckiego w wersjach z dźwiękiem. Odsłuchuj nagrania poszczególnych zdań i ucz się właściwej wymowy i akcentu!

W odpowiedzi na liczne prośby i sugestie, które kierowaliście do nas za pośrednictwem maili i komentarzy pod lekcjami, postanowiliśmy stworzyć wersje audio do całych lekcji, a nie tylko trudnych wyrażeń. Już teraz możecie odsłuchać wypowiedzi Basi, pani Doris i Heinza z pierwszej lekcji „Ich heiße - czyli jak się przedstawić nowej rodzinie”. By usłyszeć nagrania, wystarczy kliknąć niebieskie nutki umieszczone przy zdaniach po niemiecku.

Dzięki wersjom audio możecie jeszcze łatwiej uczyć się poprawnej wymowy nie tylko poszczególnych słów, ale także całych zdań. Z pewnością pomoże Wam to osłuchać się z językiem niemieckim i „złapać” piękny akcent!


Nagrania tworzą pracownicy ATERIMA MED – mamy nadzieję, że ich głosy i wymowa przypadną do gustu Waszym uszom. Jeśli nowa funkcjonalność się Wam spodoba, to w przyszłości udźwiękowione zostaną kolejne lekcje.

Liczymy na Wasze opinie i komentarze!

Oprac. CT