Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowość! Lekcja niemieckiego dla Opiekunek z dźwiękiem!

Rozpoczynamy publikowanie przygotowanych specjalnie dla Was lekcji niemieckiego w wersjach z dźwiękiem. Odsłuchuj nagrania poszczególnych zdań i ucz się właściwej wymowy i akcentu!

W odpowiedzi na liczne prośby i sugestie, które kierowaliście do nas za pośrednictwem maili i komentarzy pod lekcjami, postanowiliśmy stworzyć wersje audio do całych lekcji, a nie tylko trudnych wyrażeń. Już teraz możecie odsłuchać wypowiedzi Basi, pani Doris i Heinza z pierwszej lekcji „Ich heiße - czyli jak się przedstawić nowej rodzinie”. By usłyszeć nagrania, wystarczy kliknąć niebieskie nutki umieszczone przy zdaniach po niemiecku.

Dzięki wersjom audio możecie jeszcze łatwiej uczyć się poprawnej wymowy nie tylko poszczególnych słów, ale także całych zdań. Z pewnością pomoże Wam to osłuchać się z językiem niemieckim i „złapać” piękny akcent!


Nagrania tworzą pracownicy ATERIMA MED – mamy nadzieję, że ich głosy i wymowa przypadną do gustu Waszym uszom. Jeśli nowa funkcjonalność się Wam spodoba, to w przyszłości udźwiękowione zostaną kolejne lekcje.

Liczymy na Wasze opinie i komentarze!

Oprac. CT

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15