Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowość! Lekcja niemieckiego dla Opiekunek z dźwiękiem!

Rozpoczynamy publikowanie przygotowanych specjalnie dla Was lekcji niemieckiego w wersjach z dźwiękiem. Odsłuchuj nagrania poszczególnych zdań i ucz się właściwej wymowy i akcentu!

W odpowiedzi na liczne prośby i sugestie, które kierowaliście do nas za pośrednictwem maili i komentarzy pod lekcjami, postanowiliśmy stworzyć wersje audio do całych lekcji, a nie tylko trudnych wyrażeń. Już teraz możecie odsłuchać wypowiedzi Basi, pani Doris i Heinza z pierwszej lekcji „Ich heiße - czyli jak się przedstawić nowej rodzinie”. By usłyszeć nagrania, wystarczy kliknąć niebieskie nutki umieszczone przy zdaniach po niemiecku.

Dzięki wersjom audio możecie jeszcze łatwiej uczyć się poprawnej wymowy nie tylko poszczególnych słów, ale także całych zdań. Z pewnością pomoże Wam to osłuchać się z językiem niemieckim i „złapać” piękny akcent!


Nagrania tworzą pracownicy ATERIMA MED – mamy nadzieję, że ich głosy i wymowa przypadną do gustu Waszym uszom. Jeśli nowa funkcjonalność się Wam spodoba, to w przyszłości udźwiękowione zostaną kolejne lekcje.

Liczymy na Wasze opinie i komentarze!

Oprac. CT

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy