Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Sprawdź, ile już umiesz! - drugi test podsumowujący

Kolejne dziesięć lekcji za nami, więc czas na sprawdzenie Waszej wiedzy! Zapraszamy do zmierzenia się z nowym testem sprawdzającym, dzięki któremu dowiecie się, ile zapamiętaliście z naszych ostatnich lekcji.

Przygotowaliśmy dla Was różne rodzaje zadań, czyli między innymi krzyżówkę, rozsypankę i dopasowywanie wyrazów do obrazków. Znajdziecie tam słówka ze wszystkich ostatnich dziesięciu lekcji. Tym razem poruszaliśmy w nich takie tematy, jak Boże Narodzenie, czas wolny, urodziny, wiosenne porządki, Wielkanoc czy wizyta u dentysty.


Poprawne rozwiązania wszystkich zadań znajdziecie w wersji do druku pod testem.


Pamiętajcie, że w każdej chwili możecie wrócić do lekcji, w której nie udało się Wam jeszcze w pełni opanować słownictwa. Razem z Basią życzymy Wam powodzenia – viel Glück!

Oprac. CT

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy