Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

4000 PLN i nawet 500 EUR premii – świąteczna oferta jakiej jeszcze nie było!

W ATERIMA MED zawsze staramy się doceniać Opiekunów, którzy decydują się na podjęcie pracy w okresie świątecznym i są z nami dłużej. Przygotowaliśmy więc w tym roku wyższe stawki za dni świąteczne niż te gwarantowane w umowach, a dodatkowo wyłącznie Ci Opiekunowie, którzy kolejny rok z rzędu zdecydują się na wyjazd w Święta, zyskują extra możliwości!

Wszyscy Opiekunowie zatrudnieni w ATERIMA MED, którzy w tym roku zdecydują się na wyjazd obejmujący dni świąteczne, mają szansę zdobyć nagrodę pieniężną w naszym KONKURSIE — aż 4000 PLN brutto — ale tylko grupa ponownie wyjeżdzających Opiekunów ma szansę na wyższą premię!

OFERTA ŚWIĄTECZNA 2020 DLA STAŁYCH OPIEKUNÓW ATERIMA MED

  • 80 EUR brutto za każdy z 4 dni świątecznych (zamiast 60 EUR brutto gwarantowane w umowie)
    (24, 25, 26 grudnia oraz 1 stycznia) = 320 EUR brutto
  • 180 EUR brutto (750 PLN brutto) dla 10 Opiekunów, którzy drugi rok z rzędu spędzą z nami Święta w Niemczech i wezmą udział w naszym KONKURSIE!
  • Łączna premia za okres świąteczny może zatem wynosić aż do 500 EUR brutto — to ponad 35% więcej w stosunku do standardowego wynagrodzenia gwarantowanego w umowie! 

Konkurs dla Opiekunów ATERIMA MED: Extra kasa! W Święta praca się opłaca

ZASADY KONKURSU:

Wystarczy napisać albo w inny pomysłowy sposób zaprezentować swoją odpowiedź na pytanie: 

DLACZEGO polecasz pracę w opiece z ATERIMA MED?
Filmik, zdjęcie, kolaż, wierszyk? Forma dowolna!

Na odpowiedzi czekamy pod postem konkursowym na naszym FB — KLIKNIJ TUTAJ lub pod mailem: dziendobry@aterima-med.pl.

3 najlepsze zgłoszenia Opiekunów, którzy wyjadą z nami na Święta i których prace zyskają największe uznanie innych Opiekunów oraz Jury, mają szansę wygrać 1 z 3 nagród w wysokości 4000 PLN lub 1 z 10 nagród w wysokości 750 PLN!

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!

Czas trwania konkursu: 27.10 - 22.12.2020
Rozstrzygnięcie konkursu: 15.01.2021

Skontaktuj się z nami

Koordynator ATERIMA MED (dane kontaktowe znajdują się w Liście Wyjazdowym) chętnie przedstawi szczegóły dotyczące tegorocznych premii świątecznych i konkursu, a także ciekawe i dopasowane do oczekiwań oraz preferencji oferty pracy w Niemczech. W tym celu zadzwoń do swojego Koordynatora lub napisz na: dziendobry@aterima-med.pl

konkurs ATERIMA MED

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!