Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja w kursie dla początkujących z Teresą: Frau Neumann hat einen hohen Blutdruck – wizyta u lekarza, cz. II

Na dobry początek weekendu mamy świetną wiadomość! Na naszej stronie jest już dostępna nowa lekcja w kursie niemieckiego dla osób początkujących z opiekunką Teresą. Lekcja przyda się na pewno wszystkim Opiekunom, którzy towarzyszą swoim podopiecznym podczas wizyt lekarskich!

W lekcji można znaleźć m. in.:

  • dialog obfitujący w słownictwo przydatne podczas wizyty u lekarza,
  • nagrania audio ułatwiające naukę poprawnej wymowy,
  • ważne informacje na temat niemieckiej odmiany przez przypadki,
  • zwroty z użyciem słówek określających części ciała, które mogą się przydać w codziennych rozmowach.

Najnowsza lekcja w kursie dostępna jest TUTAJ

Wszystkie lekcje w kursie niemieckiego dla początkujących z opiekunką Teresą można znaleźć TUTAJ

Kurs jest tworzony przez ATERIMA MED specjalnie dla opiekunów osób starszych.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!