Aktualności

Zarób w grudniu nawet 1600 EUR na rękę!

Zawsze szczególnie doceniamy opiekunów, którzy decydują się na wyjazd do pracy w Niemczech w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Tak samo jest też w tym roku – kandydaci do pracy u nas oraz Opiekunowie już zatrudnieni w ATERIMA MED mogą liczyć na wysokie premie świąteczne.

Wyjazd w okresie świątecznym to szansa na znacznie wyższe zarobki i oferty pracy na terenie całych Niemiec dostosowane do oczekiwań każdego opiekuna. Warto zgłosić się już teraz, kiedy wybór ofert pracy jest nadal duży!

Nasze oferty pracy w Niemczech z premiami możesz łatwo przeglądać w wyszukiwarce ofert pracy. Korzystając z wyszukiwarki masz możliwość filtrowania ogłoszeń pod kątem m. in. miejsca pracy, płci podopiecznego i długości wyjazdu.

Ile można zarobić? Opiekunowie wyjeżdżający do Niemiec w okresie bożonarodzeniowym oprócz atrakcyjnego wynagrodzenia mogą liczyć na bonusy w wysokości:

  • 300 EUR brutto przy wyjazdach na minimum 3 miesiące,
  • 240 EUR brutto w przypadku krótszych wyjazdów.

Wyjeżdżając do pracy z ATERIMA MED w grudniu możesz zarobić nawet 1600 Euro netto! :) Sprawdź poniżej korzyści, jakie gwarantujemy każdemu naszemu pracownikowi:

ikony-01

Zatrudnieni w ATERIMA MED Opiekunowie mogą liczyć na szczególne oferty z premiami – po więcej informacji zachęcamy do kontaktu z Koordynatorem! Poniżej przeczytacie, co o premiach świątecznych sądzi pani Ewa, która pracuje w ATERIMA MED już od 6 lat:

Zastanawiasz się nad pracą w Niemczech w Święta? Zadzwoń do nas już teraz – po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z Działem Rekrutacji pod numerem tel. 12 341 15 15, a także z naszymi oddziałami w całej Polsce.

Zyskaj premię… nawet bez wyjazdu do Niemiec! Nie możesz pracować w Święta, ale znasz godną zaufania osobę, chętną do wyjazdu z nami? Poleć nam ją i zyskaj premię! Jeśli polecony przez Ciebie kandydat przepracuje z nami co najmniej 30 dni w Niemczech, otrzymasz premię w wysokości 400 zł brutto. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.