Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Zarób w grudniu nawet 1600 EUR na rękę!

Zawsze szczególnie doceniamy opiekunów, którzy decydują się na wyjazd do pracy w Niemczech w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Tak samo jest też w tym roku – kandydaci do pracy u nas oraz Opiekunowie już zatrudnieni w ATERIMA MED mogą liczyć na wysokie premie świąteczne.

Wyjazd w okresie świątecznym to szansa na znacznie wyższe zarobki i oferty pracy na terenie całych Niemiec dostosowane do oczekiwań każdego opiekuna. Warto zgłosić się już teraz, kiedy wybór ofert pracy jest nadal duży!

Nasze oferty pracy w Niemczech z premiami możesz łatwo przeglądać w wyszukiwarce ofert pracy. Korzystając z wyszukiwarki masz możliwość filtrowania ogłoszeń pod kątem m. in. miejsca pracy, płci podopiecznego i długości wyjazdu.

Ile można zarobić? Opiekunowie wyjeżdżający do Niemiec w okresie bożonarodzeniowym oprócz atrakcyjnego wynagrodzenia mogą liczyć na bonusy w wysokości:

  • 300 EUR brutto przy wyjazdach na minimum 3 miesiące,
  • 240 EUR brutto w przypadku krótszych wyjazdów.

Wyjeżdżając do pracy z ATERIMA MED w grudniu możesz zarobić nawet 1600 Euro netto! :) Sprawdź poniżej korzyści, jakie gwarantujemy każdemu naszemu pracownikowi:

ikony-01

Zatrudnieni w ATERIMA MED Opiekunowie mogą liczyć na szczególne oferty z premiami – po więcej informacji zachęcamy do kontaktu z Koordynatorem! Poniżej przeczytacie, co o premiach świątecznych sądzi pani Ewa, która pracuje w ATERIMA MED już od 6 lat:

Zastanawiasz się nad pracą w Niemczech w Święta? Zadzwoń do nas już teraz – po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z Działem Rekrutacji pod numerem tel. 12 341 15 15, a także z naszymi oddziałami w całej Polsce.

Zyskaj premię… nawet bez wyjazdu do Niemiec! Nie możesz pracować w Święta, ale znasz godną zaufania osobę, chętną do wyjazdu z nami? Poleć nam ją i zyskaj premię! Jeśli polecony przez Ciebie kandydat przepracuje z nami co najmniej 30 dni w Niemczech, otrzymasz premię w wysokości 400 zł brutto. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy