Aktualności

Premie świąteczne – zarabiaj nawet 1400 Euro na rękę + premie do 300 EUR!

W ATERIMA MED czeka na Was mnóstwo ofert pracy na terenie całych Niemiec. To najlepszy moment, by zgłosić się do nas i wyjechać jeszcze w październiku. Mamy obecnie bardzo dużo ofert z powrotem do Polski jeszcze przed Świętami!

Chcemy również w szczególny sposób docenić Opiekunów pracujących z nami właśnie w Święta Bożego Narodzenia. Dlatego przebywając w Niemczech w okresie bożonarodzeniowym zyskać można nawet 300 Euro świątecznej premii. Planujesz pracę w Święta? Zadzwoń do nas już teraz i wybierz dogodne dla Ciebie miejsce pracy.

W puli ogłoszeń czekają na Was oferty o różnej długości pobytu za granicą. Mamy wyjazdy dla osób, którym zależy na krótkim pobycie (np. miesięcznym), a także dla opiekunów wyjeżdżających na dłużej, których doceniamy dodatkową premią!

Poza dodatkowym wynagrodzeniem za pracę w Święta naszym Opiekunom gwarantujemy:

ATERIMA MED korzyści
U nas możesz liczyć na ofertę dostosowaną do Twoich oczekiwań – sprawdź tutaj, dlaczego w ATERIMA MED są najlepsze oferty pracy i powiedz nam, na czym szczególnie Ci zależy.

 

sprawdź nasze oferty pracy

 

Zyskaj premię… nawet bez wyjazdu do Niemiec! Jak to możliwe? Nie możesz pracować w Święta, ale znasz godną zaufania osobę, chętną do wyjazdu z nami? Poleć nam ją i zyskaj dodatkowe 400 zł. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Po więcej ofert oraz informacji o dodatkowych wynagrodzeniach zapraszamy do kontaktu pod numerem tel. 12 341 15 15, a także z naszymi oddziałami w całej Polsce.