Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Co nowego w Akademii Opiekunów?

ATERIMA_MED_CO_NOWEGO_W_AED_170728_v2

Czy widzieliście już platformę Akademii Opiekunów w nowej odsłonie? Mamy nadzieję, że Wam się podoba!

A jeśli jeszcze nie mieliście okazji sprawdzić strony po metamorfozie to zachęcamy, tym bardziej, że czekają kolejne nowości:

I. FILMY GRAMATYCZNE – odc. 8

W najnowszych nagraniach prowadzący omawiają dla Was tematy:

  • odmiana czasowników zwrotnych w czasie teraźniejszym (poziom podstawowy). Lekcja dostępna tutaj.
  • tryb przypuszczający czasowników haben i sein (poziom średnio-zaawansowany i zaawansowany). Lekcję znajdziecie tutaj.

II. KURS O CHOROBACH OTĘPIENNYCH – lekcja 6

Nasi eksperci przygotowali dla Was kolejną porcję wiedzy na temat opieki nad seniorem cierpiącym na demencję. W materiałach znajdziecie praktyczne porady na temat wykonywania czynności higienicznych u Podopiecznego z demencją. Znajomość odpowiednich zasad oraz technik ich wykonywania znacząco ułatwia opiekę! Wszystkie kursy znajdziecie tutaj

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!