Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Ważny komunikat dla Opiekunek i Opiekunów ATERIMA MED

Drogie Opiekunki i Opiekunowie,

jesteśmy firmą, która opiekuje się ludźmi. Dlatego, w tym trudnym dla wszystkich okresie, pracujemy na pełnych obrotach, żeby zapewnić Wam wsparcie, bezpieczeństwo i dostęp do rzetelnej wiedzy. Niezależnie od rozwoju sytuacji, nie pozostawimy Was. Dzieli nas odległość, ale jesteśmy z Wami.

Musimy mieć nadzieję, że Polacy podporządkują się zasadom ogłoszonej przez rząd narodowej kwarantanny, a w szczególności będą stosować rekomendowane zasady higieny, również w podróży, a także unikać dużych skupisk ludzi. Dlatego ważne jest, żeby w tym czasie nie podejmować emocjonalnych decyzji pod wpływem informacji pochodzących z niewiarygodnych źródeł.

W razie pytań jak zabezpieczyć się przed koronawirusem, prosimy o kontakt z naszym Zespołem Pielęgniarskim:
+48 12 347 64 94
codziennie w godzinach 9:00-17:00

Pytania dotyczące kwestii organizacyjnych prosimy kierować pod numer:
+48 600 705 977

Zespół ATERIMA MED

 

 

 

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy