Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Co nowego w Akademii Opiekunów?

ATERIMA_MED_CO_NOWEGO_W_AED_170728_v2

Wszystkich Opiekunów zatrudnionych w ATERIMA MED zachęcamy do częstego odwiedzania platformy Akademii Opiekunów. Zobaczcie, co czeka na Was na stronie w lutym!

ZMIENIAMY NAZWĘ!

Akademia Opiekunów – taką nazwę nosi od niedawna partner ATERIMA MED realizujący dla Was programy rozwojowe. Pod nowym szyldem uwzględniliśmy nie tylko Panie, ale także Panów pracujących w opiece :)

Zgodnie z nazwą marki zmienił się również adres platformy. Teraz po edukacyjne materiały nt. języka niemieckiego i opieki nad seniorami z demencją zapraszamy na: www.akademiaopiekunow.pl

I. NOWE FILMY GRAMATYCZNE

Na platformie Akademii Opiekunów czekają już na Was kolejne odcinki wideo o gramatyce niemieckiej. W lekcjach numer 14 prowadzący omawiają:

  • Poziom podstawowy – odmiana rodzajnika określonego i nieokreślonego – cz. 1
  • Poziom zaawansowany – rekcja czasowników – cz.1

Jak zawsze zachęcamy też do sprawdzenia swojej wiedzy w ćwiczeniach zamieszczonych pod nagraniami! :)

II. WIDEO EDUKACYJNE

Akademia Opiekunów przygotowała dla Was nowe filmy edukacyjne na temat komunikacji i budowania dobrych relacji z podopiecznym. Zobaczycie w nich sytuacje typowe w pracy w opiece, np. przygotowanie posiłku lub spacer z podopiecznym. Wszystkie scenki zostały przedstawione w dwóch odsłonach: nieprawidłowym i wzorcowym zachowaniu Opiekuna.

Filmy znajdziecie na www.akademiaopiekunow.pl w zakładce „Filmy demencyjne”.

Życzymy owocnej nauki i miłego oglądania!

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!