Aktualności

Co nowego w Akademii Opiekunów?

ATERIMA_MED_CO_NOWEGO_W_AED_170728_v2

Wszystkich Opiekunów zatrudnionych w ATERIMA MED zachęcamy do częstego odwiedzania platformy Akademii Opiekunów. Zobaczcie, co czeka na Was na stronie w lutym!

ZMIENIAMY NAZWĘ!

Akademia Opiekunów – taką nazwę nosi od niedawna partner ATERIMA MED realizujący dla Was programy rozwojowe. Pod nowym szyldem uwzględniliśmy nie tylko Panie, ale także Panów pracujących w opiece :)

Zgodnie z nazwą marki zmienił się również adres platformy. Teraz po edukacyjne materiały nt. języka niemieckiego i opieki nad seniorami z demencją zapraszamy na: www.akademiaopiekunow.pl

I. NOWE FILMY GRAMATYCZNE

Na platformie Akademii Opiekunów czekają już na Was kolejne odcinki wideo o gramatyce niemieckiej. W lekcjach numer 14 prowadzący omawiają:

  • Poziom podstawowy – odmiana rodzajnika określonego i nieokreślonego – cz. 1
  • Poziom zaawansowany – rekcja czasowników – cz.1

Jak zawsze zachęcamy też do sprawdzenia swojej wiedzy w ćwiczeniach zamieszczonych pod nagraniami! :)

II. WIDEO EDUKACYJNE

Akademia Opiekunów przygotowała dla Was nowe filmy edukacyjne na temat komunikacji i budowania dobrych relacji z podopiecznym. Zobaczycie w nich sytuacje typowe w pracy w opiece, np. przygotowanie posiłku lub spacer z podopiecznym. Wszystkie scenki zostały przedstawione w dwóch odsłonach: nieprawidłowym i wzorcowym zachowaniu Opiekuna.

Filmy znajdziecie na www.akademiaopiekunow.pl w zakładce „Filmy demencyjne”.

Życzymy owocnej nauki i miłego oglądania!