Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Co nowego w Akademii Opiekunów?

ATERIMA_MED_CO_NOWEGO_W_AED_170728_v2

Wszystkich Opiekunów zatrudnionych w ATERIMA MED zachęcamy do częstego odwiedzania platformy Akademii Opiekunów. Zobaczcie, co czeka na Was na stronie w lutym!

ZMIENIAMY NAZWĘ!

Akademia Opiekunów – taką nazwę nosi od niedawna partner ATERIMA MED realizujący dla Was programy rozwojowe. Pod nowym szyldem uwzględniliśmy nie tylko Panie, ale także Panów pracujących w opiece :)

Zgodnie z nazwą marki zmienił się również adres platformy. Teraz po edukacyjne materiały nt. języka niemieckiego i opieki nad seniorami z demencją zapraszamy na: www.akademiaopiekunow.pl

I. NOWE FILMY GRAMATYCZNE

Na platformie Akademii Opiekunów czekają już na Was kolejne odcinki wideo o gramatyce niemieckiej. W lekcjach numer 14 prowadzący omawiają:

  • Poziom podstawowy – odmiana rodzajnika określonego i nieokreślonego – cz. 1
  • Poziom zaawansowany – rekcja czasowników – cz.1

Jak zawsze zachęcamy też do sprawdzenia swojej wiedzy w ćwiczeniach zamieszczonych pod nagraniami! :)

II. WIDEO EDUKACYJNE

Akademia Opiekunów przygotowała dla Was nowe filmy edukacyjne na temat komunikacji i budowania dobrych relacji z podopiecznym. Zobaczycie w nich sytuacje typowe w pracy w opiece, np. przygotowanie posiłku lub spacer z podopiecznym. Wszystkie scenki zostały przedstawione w dwóch odsłonach: nieprawidłowym i wzorcowym zachowaniu Opiekuna.

Filmy znajdziecie na www.akademiaopiekunow.pl w zakładce „Filmy demencyjne”.

Życzymy owocnej nauki i miłego oglądania!

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy