Aktualności

Co nowego w Akademii Opiekunów?

Akademia opiekunów

Na platformie Akademii Opiekunów pojawiły się nowe materiały edukacyjne przygotowane specjalnie z myślą o Opiekunach osób starszych zatrudnionych w ATERIMA MED.

W lipcu na platformie Akademii Opiekunów znajdziecie:

I. NOWE FILMY GRAMATYCZNE na dwóch poziomach zaawansowania. W nowych nagraniach czeka na Was:

  • Poziom podstawowy – podczas pracy w Niemczech pomagacie seniorom m.in. w przemieszczaniu się. W tym odcinku podpowiadamy, jak ułożyć przydatne w tych sytuacjach wyrażenia, czyli polecenia dotyczące ruchu. Lekcja dostępna jest tutaj.
  • Poziom zaawansowany – lekcja zawiera w sobie temat odcinka, czyli konstrukcję pytającą "o czym?". Omawiamy przysłówki zaimkowe. Lekcję znajdziecie tutaj.

II. MATERIAŁY EDUKACYJNE Z SYMPOZJUM – w tym miesiącu publikujemy kolejny film z Sympozjum „Z Tobą dam radę” – tym razem jest to zapis wykładu mgr Agnieszki Salon pt. „Terapia zaburzeń mowy u chorych z zespołami otępiennymi. Rola opiekuna w terapii”. W wykładzie omówione proste metody logopedyczne oraz proces terapeutyczny, którego celem jest utrzymanie sprawności komunikacyjnej podopiecznego,

III. NOWY ARTYKUŁ w sekcji „Strefa relaksu”, z którego dowiecie się, jakie aplikacje na telefon przydadzą się Wam w życiu i w pracy.

Do platformy edukacyjnej Akademii Opiekunów dostęp mają wszyscy Opiekunowie zatrudnieni w ATERIMA MED.

Życzymy owocnej nauki i miłej lektury!