Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Co nowego w Akademii Opiekunów?

Akademia opiekunów

Na platformie Akademii Opiekunów pojawiły się nowe materiały edukacyjne przygotowane specjalnie z myślą o Opiekunach osób starszych zatrudnionych w ATERIMA MED.

W lipcu na platformie Akademii Opiekunów znajdziecie:

I. NOWE FILMY GRAMATYCZNE na dwóch poziomach zaawansowania. W nowych nagraniach czeka na Was:

  • Poziom podstawowy – podczas pracy w Niemczech pomagacie seniorom m.in. w przemieszczaniu się. W tym odcinku podpowiadamy, jak ułożyć przydatne w tych sytuacjach wyrażenia, czyli polecenia dotyczące ruchu. Lekcja dostępna jest tutaj.
  • Poziom zaawansowany – lekcja zawiera w sobie temat odcinka, czyli konstrukcję pytającą "o czym?". Omawiamy przysłówki zaimkowe. Lekcję znajdziecie tutaj.

II. MATERIAŁY EDUKACYJNE Z SYMPOZJUM – w tym miesiącu publikujemy kolejny film z Sympozjum „Z Tobą dam radę” – tym razem jest to zapis wykładu mgr Agnieszki Salon pt. „Terapia zaburzeń mowy u chorych z zespołami otępiennymi. Rola opiekuna w terapii”. W wykładzie omówione proste metody logopedyczne oraz proces terapeutyczny, którego celem jest utrzymanie sprawności komunikacyjnej podopiecznego,

III. NOWY ARTYKUŁ w sekcji „Strefa relaksu”, z którego dowiecie się, jakie aplikacje na telefon przydadzą się Wam w życiu i w pracy.

Do platformy edukacyjnej Akademii Opiekunów dostęp mają wszyscy Opiekunowie zatrudnieni w ATERIMA MED.

Życzymy owocnej nauki i miłej lektury!

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15