Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Zaopiekowani.pl – zobacz nową stronę!

Wszystkich opiekunów osób starszych zapraszamy na naszą odświeżoną stronę internetową programu Zaopiekowani w ATERIMA MED. Znajdziecie na niej m.in. filmy, w których osoby wyjeżdżające z nami do Niemiec opowiadają o doświadczeniach, przeżyciach i emocjach w pracy. 

Na www.zaopiekowani.pl Alicja, Małgorzata i Klaudia opowiadają m.in., dlaczego wybrały zawód Opiekuna, co trzeba mieć, aby dobrze wykonywać tę pracę i jak wspominają pierwsze wyjazdy. Na stronie, poza filmowymi historiami opiekunów:

  • znajdziecie opinie osób wyjeżdżających z ATERIMA MED o pracy z nami,
  • poznacie nasz team Specjalistów ds. Zaopiekowanych,
  • przeczytacie o naszych działaniach prowadzonych w ramach tego projektu, czyli m.in. o badaniu satysfakcji Opiekunów czy dyżurach „Wsparcie w trudnych chwilach”.

W programie Zaopiekowani w ATERIMA MED chodzi o troskę i opiekę, jaką otaczamy naszych pracowników. Chcemy, by nasi Opiekunowie czuli się z nami bezpiecznie i wiedzieli, że zawsze mogą na nas polegać. Codziennie robimy wszystko, co w naszej mocy, by przekazywać Opiekunom rzetelne informacje i by stać po Waszej stronie.

Nazwę podsunęli nam sami Opiekunowie, mówiąc, że w ATERIMA MED czują się zaopiekowani. Naszym marzeniem jest, by każdy nasz Opiekun mógł tak o sobie powiedzieć.

A już wkrótce zaprosimy Was do konkursu związanego z nową stroną oraz z Waszymi doświadczeniami w pracy w opiece. Aby nie przegapić – śledźcie nasz profil na Facebooku!

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!