Aktualności

Zaopiekowani.pl – zobacz nową stronę!

Wszystkich opiekunów osób starszych zapraszamy na naszą odświeżoną stronę internetową programu Zaopiekowani w ATERIMA MED. Znajdziecie na niej m.in. filmy, w których osoby wyjeżdżające z nami do Niemiec opowiadają o doświadczeniach, przeżyciach i emocjach w pracy. 

Na www.zaopiekowani.pl Alicja, Małgorzata i Klaudia opowiadają m.in., dlaczego wybrały zawód Opiekuna, co trzeba mieć, aby dobrze wykonywać tę pracę i jak wspominają pierwsze wyjazdy. Na stronie, poza filmowymi historiami opiekunów:

  • znajdziecie opinie osób wyjeżdżających z ATERIMA MED o pracy z nami,
  • poznacie nasz team Specjalistów ds. Zaopiekowanych,
  • przeczytacie o naszych działaniach prowadzonych w ramach tego projektu, czyli m.in. o badaniu satysfakcji Opiekunów czy dyżurach „Wsparcie w trudnych chwilach”.

W programie Zaopiekowani w ATERIMA MED chodzi o troskę i opiekę, jaką otaczamy naszych pracowników. Chcemy, by nasi Opiekunowie czuli się z nami bezpiecznie i wiedzieli, że zawsze mogą na nas polegać. Codziennie robimy wszystko, co w naszej mocy, by przekazywać Opiekunom rzetelne informacje i by stać po Waszej stronie.

Nazwę podsunęli nam sami Opiekunowie, mówiąc, że w ATERIMA MED czują się zaopiekowani. Naszym marzeniem jest, by każdy nasz Opiekun mógł tak o sobie powiedzieć.

A już wkrótce zaprosimy Was do konkursu związanego z nową stroną oraz z Waszymi doświadczeniami w pracy w opiece. Aby nie przegapić – śledźcie nasz profil na Facebooku!