Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Zaopiekowani.pl – zobacz nową stronę!

Wszystkich opiekunów osób starszych zapraszamy na naszą odświeżoną stronę internetową programu Zaopiekowani w ATERIMA MED. Znajdziecie na niej m.in. filmy, w których osoby wyjeżdżające z nami do Niemiec opowiadają o doświadczeniach, przeżyciach i emocjach w pracy. 

Na www.zaopiekowani.pl Alicja, Małgorzata i Klaudia opowiadają m.in., dlaczego wybrały zawód Opiekuna, co trzeba mieć, aby dobrze wykonywać tę pracę i jak wspominają pierwsze wyjazdy. Na stronie, poza filmowymi historiami opiekunów:

  • znajdziecie opinie osób wyjeżdżających z ATERIMA MED o pracy z nami,
  • poznacie nasz team Specjalistów ds. Zaopiekowanych,
  • przeczytacie o naszych działaniach prowadzonych w ramach tego projektu, czyli m.in. o badaniu satysfakcji Opiekunów czy dyżurach „Wsparcie w trudnych chwilach”.

W programie Zaopiekowani w ATERIMA MED chodzi o troskę i opiekę, jaką otaczamy naszych pracowników. Chcemy, by nasi Opiekunowie czuli się z nami bezpiecznie i wiedzieli, że zawsze mogą na nas polegać. Codziennie robimy wszystko, co w naszej mocy, by przekazywać Opiekunom rzetelne informacje i by stać po Waszej stronie.

Nazwę podsunęli nam sami Opiekunowie, mówiąc, że w ATERIMA MED czują się zaopiekowani. Naszym marzeniem jest, by każdy nasz Opiekun mógł tak o sobie powiedzieć.

A już wkrótce zaprosimy Was do konkursu związanego z nową stroną oraz z Waszymi doświadczeniami w pracy w opiece. Aby nie przegapić – śledźcie nasz profil na Facebooku!

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy