Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego – Basia leci samolotem

Tym razem zapraszamy do nauki niemieckiego z lekcją najwyższych lotów, a wszystko dlatego, że Basia odważyła się polecieć samolotem.

W lekcji Die erste Flugreise – czyli Basia leci samolotem opowiadamy o powrocie Basi do domu pani Doris. Jak się okazuje to była wyjatkowa podróż, bo po raz pierwszy w życiu Opiekunka zebrała się na odwagę i w Krakowie zamiast do autobusu – wsiadła do samolotu. Trochę nerwów ją to kosztowało, ale nagrodą za stres jest nie tylko krótka i wygodna podróż, ale i duma, że Basia sama sobie dała radę!

W dialogach naszych bohaterów znajdziecie wiele słówek i wyrażeń związanych z lotami, lotniskiem, odprawą czy nadaniem bagażu. Jeszcze bogatsze słownictwo przygotowaliśmy dla Was w słowniczku.

Nie zapomnijcie odsłuchać nagranych przez nas wersji audio do dialogów Basi, Doris i Hansa!

Najnowsza lekcja opracowywanego przez ATERIMA MED kursu języka niemieckiego dla opiekunek dostępna jest tutaj.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy