Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Materiały z Sympozjum „Z Tobą dam radę” dla Opiekunów ATERIMA MED

aktywizacja-senioraW grudniu 2016 roku Akademia Opiekunów była organizatorem Sympozjum „Z Tobą dam radę”, gdzie udało się zgromadzić cenionych specjalistów i ekspertów z wieloletnim doświadczeniem, którzy na co dzień w swojej pracy zajmują się osobami z demencją.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Opiekunów, z ogromną radością rozpoczynamy cykl publikacji wykładów i warsztatów z grudniowego Sympozjum. Chcemy podzielić się z naszymi Opiekunami tym, co najcenniejsze – wiedzą.

 

W tym miesiącu na platformie Akademii Opiekunów pojawi się:

  • zapis warsztatów z mgr Marleną Meyer, pierwszym polskim certyfikowanym trenerem w innowacyjnym amerykańskim programie PAC Teepy  Snow – światowej sławy terapeutki  zajęciowej  i ekspertki  ds. demencji. Warsztat „Positive Approach to Care” oraz „The GEMs: Brain Change Model” to szereg praktycznych technik gotowych do zastosowania w codziennej opiece nad osobą cierpiącą na demencję,
  • wykład dra hab. Dariusza Włodarka – lekarza medycyny, dietetyka, autora wielu podręczników i publikacji w zakresie dietetyki oraz specjalisty w zakresie żywienia osób z chorobami neurodegeneracyjnymi, pt. „Żywienie osób z chorobą Alzheimera – na co zwrócić szczególną uwagę?”. Wykład porusza najważniejsze aspekty żywienia osób z chorobą Alzheimera.

Mamy świadomość, że opieka nad osobami cierpiącymi na demencję nie jest prosta, natomiast w procesie terapeutycznym kluczowa. Mamy nadzieję, że materiały z Sympozjum Akademii Opiekunów ułatwią pracę z osobami cierpiącymi na choroby otępienne i sprawią, że sama opieka będzie jeszcze bardziej profesjonalna.

W przyszłym miesiącu udostępnimy kolejne filmy – tym razem będzie to wykład mgr Marleny Meyer oraz zapis warsztatów przeprowadzonych przez mgr Małgorzatę Dzienniak na temat zaburzeń zachowania w zespołach otępiennych.

Wszystkie filmy z Sympozjum „Z Tobą dam radę” są dostępne bezpłatnie dla Opiekunów ATERIMA MED na platformie Akademii Opiekunów. Więcej informacji na temat idei Sympozjum można znaleźć na oficjalnej stronie www.aktywizacjaseniora.pl.

Zachęcamy do oglądania!

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!