Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Pierwszy w Polsce Elementarz dla Opiekunów!

Nasz partner – Akademia Opiekunów wydała Elementarz przygotowany z myślą o osobach zajmujących się seniorami z demencją. To jedyny w kraju tego typu poradnik, który zawiera trzynaście rozdziałów praktycznej wiedzy dla Opiekunów.

„Elementarz Opiekunów zawodowo zajmujących się osobami dotkniętymi otępieniem” podsuwa konkretne rozwiązania na bardzo wiele pytań, które pojawiają się w trakcie opieki nad podopiecznym z demencją. Zawiera zestaw wskazówek, które podpowiedzą m.in.:

  • Jaka jest złota zasada aktywizacji seniorów?
  • Jak reagować na problemy z pamięcią podopiecznego?
  • Jakie znaczenie w komunikacji z seniorem mają gesty i jak je stosować?

Jeszcze ciepłe Elementarze już niebawem trafią w ręce wszystkich Opiekunów ATERIMA MED! Publikację prześlemy drogą pocztową – zarówno na adresy polskie, jak i niemieckie.

Autorem publikacji jest współpracujący z Akademią Opiekunów dr Michał Gwiżdż – wykładowca akademicki, psycholog praktyk, specjalista psychiatrii środowiskowej, zawodowo zajmujący się opieką nad pacjentami z demencją. Elementarz został wydany w ramach prowadzonej przez Akademię Opiekunów profilaktyki demencyjnej.

Jesteście ciekawi co jeszcze znajdziecie w Elementarzu? Zapraszamy do obejrzenia poniższych wideo. O poradniku opowiedzą Wam: jego autor dr Michał Gwiżdż i Monika Nowicka-Niedojadło – Dyrektor Akademii Opiekunów.

Do czego Opiekunom osób starszych przyda się Elementarz?

Co zawiera poradnik dla Opiekunów?

 

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15