Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Mamy nową stronę internetową!

Inspiracją były Wasze potrzeby i prośby, jakie zgłaszaliście nam m. in. w komentarzach. Oprócz nowego wyglądu nasz serwis został dostosowany do wyświetlania na tabletach, ponieważ wiemy, że często z nich korzystacie.

Nowa strona to także bardziej szczegółowe i przejrzyście przedstawione informacje na temat naszych ofert pracy, co sugerowali nasi Kandydaci. Szczególnie duże zmiany wprowadziliśmy natomiast w naszych lekcjach niemieckiego z Basią. Od teraz możecie:

  • odsłuchiwać dialogi z lekcji w całości,
  • pobierać wersje audio wszystkich dialogów na swój komputer – dzięki temu możecie powtarzać słówka podczas codziennych czynności, np. w domu w trakcie sprzątania lub na odtwarzaczu w czasie podróży,
  • pobrać na swój komputer i wydrukować same słowniczki z naszych lekcji,
  • uczyć się niemieckiego ze wszystkich naszych materiałów czyli dialogów, słowniczków i nagrań audio – teraz możecie pobrać je wszystkie naraz.

Mamy nadzieję, że nasz nowy serwis będzie dla Was jeszcze bardziej funkcjonalny i przyjazny, a korzystanie z nowej strony będzie samą przyjemnością! :)

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy