Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Premie świąteczne – jedne z najwyższych na rynku!

MED_COVER_FB_SWIETA_2016_10_06

W ATERIMA MED czeka na Was mnóstwo ofert wyjazdów do Niemiec, które obejmują pobyt w okresie okołoświątecznym. Wyjeżdżającym z nami w tym czasie oferujemy jedne z najwyższych na rynku, gwarantowane w umowie premie.

Chcemy w szczególny sposób docenić Opiekunów pracujących w Święta Bożego Narodzenia. Dlatego przebywając w Niemczech w okresie bożonarodzeniowym zyskać można nawet 300 Euro premii

W puli ogłoszeń czekają na Was oferty o różnej długości pobytu za granicą. Mamy ogłoszenia dla osób, którym zależy na krótkim pobycie (np. miesięcznym), a także dla Opiekunów wyjeżdżających na dłużej, których doceniamy dodatkową premią!

W ATERIMA MED sprawiedliwie traktujemy wszystkich naszych pracowników. Świąteczne premie przyznajemy według tych samych zasad wszystkim Opiekunom – zarówno tym nowo zatrudnianym, jak i już współpracującym, niezależnie od poziomu znajomości języka!

Poza dodatkowym wynagrodzeniem za pracę w Święta naszym Opiekunom gwarantujemy:

 • sprawdzone miejsce pracy i bezpieczne zatrudnienie
 • nieodpłatne zakwaterowanie, wyżywienie 
 • pełną organizację i pokrycie kosztów podróży 
 • stałą i profesjonalną opiekę ze strony naszych Koordynatorów
 • atrakcyjne wynagrodzenie i wysokie premie za polecenia nowych Opiekunów
 • oraz…

  …pracę w firmie wysoko ocenianej przez Opiekunów! Sprawdź, co o ATERIMA MED mówią nasi Opiekunowie. Zobacz wyniki badania satysfakcji.

  Świąteczne oferty pracy znajdują się TUTAJ. Zapraszamy do aplikowania już teraz! 


  Zyskaj premię… nawet bez wyjazdu do Niemiec! 

  Jak to możliwe? Nie możesz pracować w Święta, ale znasz godną zaufania osobę, chętną do wyjazdu z nami? Poleć nam ją i zyskaj dodatkowe 400 zł. Więcej informacji znajdziecie tutaj.


  Po więcej ofert oraz informacji o dodatkowych wynagrodzeniach zapraszamy do kontaktu z nami:
  tel. 12 341 15 15

  Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

  Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

  Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
  Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

  Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

  W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

  Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

  Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

  Zgłoś się do nas - oddzwonimy