Aktualności

Premie świąteczne – jedne z najwyższych na rynku!

MED_COVER_FB_SWIETA_2016_10_06

W ATERIMA MED czeka na Was mnóstwo ofert wyjazdów do Niemiec, które obejmują pobyt w okresie okołoświątecznym. Wyjeżdżającym z nami w tym czasie oferujemy jedne z najwyższych na rynku, gwarantowane w umowie premie.

Chcemy w szczególny sposób docenić Opiekunów pracujących w Święta Bożego Narodzenia. Dlatego przebywając w Niemczech w okresie bożonarodzeniowym zyskać można nawet 300 Euro premii

W puli ogłoszeń czekają na Was oferty o różnej długości pobytu za granicą. Mamy ogłoszenia dla osób, którym zależy na krótkim pobycie (np. miesięcznym), a także dla Opiekunów wyjeżdżających na dłużej, których doceniamy dodatkową premią!

W ATERIMA MED sprawiedliwie traktujemy wszystkich naszych pracowników. Świąteczne premie przyznajemy według tych samych zasad wszystkim Opiekunom – zarówno tym nowo zatrudnianym, jak i już współpracującym, niezależnie od poziomu znajomości języka!

Poza dodatkowym wynagrodzeniem za pracę w Święta naszym Opiekunom gwarantujemy:

 • sprawdzone miejsce pracy i bezpieczne zatrudnienie
 • nieodpłatne zakwaterowanie, wyżywienie 
 • pełną organizację i pokrycie kosztów podróży 
 • stałą i profesjonalną opiekę ze strony naszych Koordynatorów
 • atrakcyjne wynagrodzenie i wysokie premie za polecenia nowych Opiekunów
 • oraz…

  …pracę w firmie wysoko ocenianej przez Opiekunów! Sprawdź, co o ATERIMA MED mówią nasi Opiekunowie. Zobacz wyniki badania satysfakcji.

  Świąteczne oferty pracy znajdują się TUTAJ. Zapraszamy do aplikowania już teraz! 


  Zyskaj premię… nawet bez wyjazdu do Niemiec! 

  Jak to możliwe? Nie możesz pracować w Święta, ale znasz godną zaufania osobę, chętną do wyjazdu z nami? Poleć nam ją i zyskaj dodatkowe 400 zł. Więcej informacji znajdziecie tutaj.


  Po więcej ofert oraz informacji o dodatkowych wynagrodzeniach zapraszamy do kontaktu z nami:
  tel. 12 341 15 15