Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Dziękujemy za wspólne 5 lat!

ATERIMA MED działa i rozwija się od 2011 roku. Zatem jak łatwo policzyć obchodzimy teraz pięciolecie istnienia. Z okazji naszego małego jubileuszu chcieliśmy podziękować wszystkim naszym Opiekunom. Szczególnie tym, którzy są z nami od samego początku!

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że bez Opiekunów nie byłoby naszej firmy. Jesteśmy bardzo dumni z faktu, że dzięki Waszemu zaangażowaniu możemy pochwalić się najwspanialszymi Opiekunami osób starszych na rynku!

Pięciolecie naszej firmy jest świetną okazją do wyrażenia wdzięczności oraz podziękowania za wspólnie spędzony czas wszystkim naszym Pracownikom. Bardzo nam miło, że możemy świętować nasz jubileusz z Opiekunami, którzy są z nami od samego początku. Specjalnie z myślą o Was przygotowaliśmy drobne upominki. :)

Zadowolenie, satysfakcja i bezpieczeństwo naszych Pracowników jest dla nas sprawą priorytetową. Mamy nadzieję, że widać to w naszej codziennej pracy. Dążymy do tego, aby stale się rozwijać i uczyć – naszym marzeniem jest, by każdy pracownik ATERIMA MED mógł powiedzieć, że czuje się zaopiekowany.

Dziękujemy za zaufanie i liczymy na kolejne lata owocnej współpracy!

upominek

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy