Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Dziękujemy za wspólne 5 lat!

ATERIMA MED działa i rozwija się od 2011 roku. Zatem jak łatwo policzyć obchodzimy teraz pięciolecie istnienia. Z okazji naszego małego jubileuszu chcieliśmy podziękować wszystkim naszym Opiekunom. Szczególnie tym, którzy są z nami od samego początku!

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że bez Opiekunów nie byłoby naszej firmy. Jesteśmy bardzo dumni z faktu, że dzięki Waszemu zaangażowaniu możemy pochwalić się najwspanialszymi Opiekunami osób starszych na rynku!

Pięciolecie naszej firmy jest świetną okazją do wyrażenia wdzięczności oraz podziękowania za wspólnie spędzony czas wszystkim naszym Pracownikom. Bardzo nam miło, że możemy świętować nasz jubileusz z Opiekunami, którzy są z nami od samego początku. Specjalnie z myślą o Was przygotowaliśmy drobne upominki. :)

Zadowolenie, satysfakcja i bezpieczeństwo naszych Pracowników jest dla nas sprawą priorytetową. Mamy nadzieję, że widać to w naszej codziennej pracy. Dążymy do tego, aby stale się rozwijać i uczyć – naszym marzeniem jest, by każdy pracownik ATERIMA MED mógł powiedzieć, że czuje się zaopiekowany.

Dziękujemy za zaufanie i liczymy na kolejne lata owocnej współpracy!

upominek

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!