Aktualności

Dziękujemy za wspólne 5 lat!

ATERIMA MED działa i rozwija się od 2011 roku. Zatem jak łatwo policzyć obchodzimy teraz pięciolecie istnienia. Z okazji naszego małego jubileuszu chcieliśmy podziękować wszystkim naszym Opiekunom. Szczególnie tym, którzy są z nami od samego początku!

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że bez Opiekunów nie byłoby naszej firmy. Jesteśmy bardzo dumni z faktu, że dzięki Waszemu zaangażowaniu możemy pochwalić się najwspanialszymi Opiekunami osób starszych na rynku!

Pięciolecie naszej firmy jest świetną okazją do wyrażenia wdzięczności oraz podziękowania za wspólnie spędzony czas wszystkim naszym Pracownikom. Bardzo nam miło, że możemy świętować nasz jubileusz z Opiekunami, którzy są z nami od samego początku. Specjalnie z myślą o Was przygotowaliśmy drobne upominki. :)

Zadowolenie, satysfakcja i bezpieczeństwo naszych Pracowników jest dla nas sprawą priorytetową. Mamy nadzieję, że widać to w naszej codziennej pracy. Dążymy do tego, aby stale się rozwijać i uczyć – naszym marzeniem jest, by każdy pracownik ATERIMA MED mógł powiedzieć, że czuje się zaopiekowany.

Dziękujemy za zaufanie i liczymy na kolejne lata owocnej współpracy!

upominek