Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Ankieta dla Opiekunek osób starszych w Niemczech

W imieniu zaprzyjaźnionych z nami niemieckich badaczy zachęcamy wszystkich Opiekunów osób starszych w Niemczech do udziału w krótkim badaniu na temat ich pracy. Jego celem jest zebranie danych na temat warunków pracy Opiekunów, by lepiej zrozumieć i móc poprawić sytuację tej grupy zawodowej.

Badanie prowadzone jest przez niemiecki ośrodek kształcenia Berufsakademie für Gesundheits- und Sozialwesen Saarland (BAGSS) na zlecenie VHBP – największego stowarzyszenia zrzeszającego firmy z branży opiekuńczej, w tym również ATERIMA MED.

Ankieta składa się 35 pytań, w których wybrać należy jedną odpowiedź. Organizatorzy pytają m.in. o znajomość języka niemieckiego, doświadczenia za granicą czy też powody, dla których Opiekunowie zdecydowali się wykonywać właśnie ten zawód. 

Badanie jest anonimowe, a jego wypełnienie nie powinno zająć dłużej niż 7 minut. Formularz wypełnić można do 31 sierpnia, klikając na poniższy link.  

ANKIETA

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zdecydują się na udział w badaniu.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!