Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Ankieta dla Opiekunek osób starszych w Niemczech

W imieniu zaprzyjaźnionych z nami niemieckich badaczy zachęcamy wszystkich Opiekunów osób starszych w Niemczech do udziału w krótkim badaniu na temat ich pracy. Jego celem jest zebranie danych na temat warunków pracy Opiekunów, by lepiej zrozumieć i móc poprawić sytuację tej grupy zawodowej.

Badanie prowadzone jest przez niemiecki ośrodek kształcenia Berufsakademie für Gesundheits- und Sozialwesen Saarland (BAGSS) na zlecenie VHBP – największego stowarzyszenia zrzeszającego firmy z branży opiekuńczej, w tym również ATERIMA MED.

Ankieta składa się 35 pytań, w których wybrać należy jedną odpowiedź. Organizatorzy pytają m.in. o znajomość języka niemieckiego, doświadczenia za granicą czy też powody, dla których Opiekunowie zdecydowali się wykonywać właśnie ten zawód. 

Badanie jest anonimowe, a jego wypełnienie nie powinno zająć dłużej niż 7 minut. Formularz wypełnić można do 31 sierpnia, klikając na poniższy link.  

ANKIETA

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zdecydują się na udział w badaniu.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy